Miluj. Raduj sa. Tvor. Inšpiruj & Naplň svoj najvyšší potenciál. 
Ste vyčerpaní alebo frustrovaní, lebo vám kvôli strachom a nedostatku sebadôvery preteká život, radosť a príležitosti pomedzi prsty? 
Naučte sa prekonávať strachy 
a začnite ŽIŤ ODVÁŽNE A NAPLNO!
KATARÍNA ZACHAROVÁ
od Kataríny Zacharovej
v Bratislave, 2018
Jednoduchšie je vedieť, ako žiť a praktizovať to, čo viete. Mnohí ľudia vedia a cítia, čo by bolo správne urobiť, keď sa ich život, vzťahy, zdravie nevyvíjajú tak, ako si prajú, ale boja sa a tak mnohí sa nevedia pohnúť z miesta. 
Nie je jednoduché uviesť do praxe to, čo viete, že je správne a odvážiť sa vykročiť vpred, dôverovať si a prekonať všetky prekážky a strachy, ktoré v sebe máte. Ak sa chcete skutočne oslobodiť od svojich strachov, stáť vo svojej skutočnej sile a nie len reagovať z pozície obete, tak potrebujete prevziať zodpovednosť za svoju energiu, prebudiť svoju odvahu a dovoliť si vedome tvoriť svoj život, po akom ste vždy túžili ...
 ...a to si vyžaduje nielen oslobodenie od strachov, ale aj sa naučiť, ako ich v bežnom živote prekonávať limitácie, negativitu a strachy a naplno používať svoju vnútornú silu a ľudský potenciál na dosiahnutie toho, po čom najviac túžite. 
V programe Končím so strachom v praxi vás prevediem procesom transformácie, oslobodenia a budovania optimistického a odvážného postoja k sebe a k životu. Program sa nestane len vašim jednorázovým sprievodcom, ale bude pre vás neustálym zdrojom sily, inšpirácie, poznania a praktického vedenia, ako vytrvať a nikdy sa nevzdávať. 
Čo všetko presne získate 
Po prvé, v programe si prejdete jedinečným procesom 5 krokov oslobodenia sa od strachov a minulosti, ktoré som zostavila na základe praktických skúseností z posledných 6 rokov práce s ľuďmi a z neustáleho hľadania najefektívnejších riešení, techník a procesov, ako ľuďom reálne a trvalo pomôcť prekonať strachy, neistotu a bloky, aby žili naplno a použili svoj najvyšší potenciál.
Nepoužívam žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoduché, zrozumiteľné a intuitívne riešenia, postupy a hlavne praktické kroky, ako v bežnom každodennom živote  pracovať so svojou energiou - s emóciami, myšlienkami a citlivosťou, aby ste budovali vzťahy, ktoré vás uspokoja a naplnia. Podelím sa s vami o praktické techniky práce s energiou, o nové postoje a nastavenia, ktoré keď praktizujete tak sa naučíte, ako prekonávať strachy a uvoľnovať svoje bloky. Dokážete prebudiť svoju odvahu, silu konať, správne sa rozhodnúť a vykročiť vpred.  
Som veľmi rada, že som si tento program zakúpila. Hneď po 1.videotréningu som si uvedomila, že tie kroky prekonania strachu už praktizujem, ale nepísala som to na papier. S tým písaním na papier sa učím. Po 3.videotréningu som si uvedomila koľko mám v sebe odvahy. Mám zo seba veľkú radosť, tento týždeň sa mi podarilo zvládnuť a prekonať strach v situacii, keď ma strach paralyzoval skoro 3 roky pri kontakte a stretnuti s mužom,s ktorým už dlho spolupracujem. A vďaka týmto stavom som začala riešiť, ako sa toho zbavím a tak som sa jedného pekného dňa dostala k vašej úžasnej knižke Končím so strachom a to bolo presne to čo som potrebovala. Najlepšia, najjednoduchšia a najvýstižnejšia knižka o strachu. Začala sa moja transformačná cesta. Pomáhajú mi na nej všetky vaše knižky, ktoré ste vydali a aj tento program Končím so strachom v praxi.
Regina

A ide o viac, ako len o strach a limitácie
Strach je prirodzená emócia, nie je zlé ho cítiť. Nevypovedá to o vás, že ste slabí. Strach je dôležitým signálom, ktorý sme si nesprávne vysvetlili. Strach pocítite vždy, keď narazíte na limitácie a bloky svojej mysle, ktoré sabotujú vašu snahu uspieť.
 Kniha vám pomôže pochopiť hlbšie pravdy a prepojiť súvislosti vašich strachov, negatívnych pocitov a udalostí, ktoré ste zažili. Lepšie porozumiete zmyslu a príčene udalostí, ktoré voli doteraz pre vás v živote výzvou.
 Prebudíte svoj skrytý potenciál, svoju DNA odvahy a naučíte sa prakticky používať a usmerňovať svoju životnú energiu, aby vás viac negatívne myšlienky a emócie nesabotovali a neťahali ku dnu, ale naopak ste svoju energiu vedome nasmerovali a použili na vytvorenie života, vzťahov, zdravia, práce, po akých ste vždy túžili. 
 Naučíte sa, ako v sebe nájsť pokoj a ticho a ako sa energeticky ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste eliminovali stres, zostali vo vysokej energii, nastolili ste rovnováhu a hlbšie sa prepojili so svojou dušou. 
 Osvojíte si nové postoje a techniky, ktoré vám nielen umožnia prekonať strachy a vnútorné limitácie, ale pomôžu vám žiť viac radostnejšie a slobodnejšie a s väčšou ľahkosťou a úspešnejšie realizovať svoje ciele. 
Ako som povedala, na tomto seminári sa naučíte, zažijete a pochopíte oveľa viac, ako prekonať strachy a toto je zlomok z toho, čo získate ...
 •  6 praktických krokov “prvej pomoci”, ako prekonať fyzickú paralýzu a myšlienky strachu skôr, ako prepadnete do beznádeje a zablokujete sa. Jeden z krokov je odosobniť sa od toho, čo cítite a myslíte, čo sa naučíte praktizovať na seminári, tak ako ostatné kroky.
 •  Ako odvážne a naplno realizovať svoje sny, potenciál a zámery, ak sa bojíte odmietnutia ostatných ľudí, lebo majú iný názor, nechápu vás alebo vám neposkytnú podporu. 
 • Myslíte si, že úspešní a sebavedomí ľudia, necítia viac strach a neistotu? Mylíte sa! A tento mýtus je pre mnohých ľudí veľkou stopkou v ich raste a zdrojom pochybností. Ukážem vám, ako z toho von.
 •  Ako sa oslobodiť od strachu a odstrániť ho zo svojho energetického systému a podvedomia, aby sa neopakoval. Absolvujete energetický proces, ktorý vám umožní odpojiť sa od svojej minulosti a začať slobodne tvoriť krajšiu budúcnosť. 
 • Prečo by ste nikdy nemali potláčať emócie strachu a neistoty. Čím strach viac potláčate a tajíte ho, tým viac rastie. Naučíte sa uvoľniť a neukladať emócie strachu vo svojom tele. 
 • Kedy je prijateľné cítiť strach a neistotu. Strach je prirodzená ľudská emócia, nedajte sa oklamať tým, že pozitívni a odvážni ľudia by takéto emócie nemali cítiť. Hlavný rozdiel medzi odvážnymi a ustráchanými ľuďmi je v tom, že odvážni konajú, aj keď sa boja. Osvojíte si princíp odvahy v každodennom živote.
 • Ukážem vám ako sa energeticky ochrániť pred negatívnymi vplyvmi z vonku, aby ste si udržali nadhľad, silu a vysokú energiu. Naučíte sa budovať posilniť svoju energetickú imunitu.
 • Rokmi overená metóda WOV, ako použiť energiu myšlienok a emócií na realizáciu svojich snov a cieľov. Ukážem vám metódu, ktorá existuje už dekády a osvojili si ju tisíce ľudí po celom svete. 
 • Čo urobiť, ak máte nápad, túžbu, cieľ, nadšenie, ale bojíte sa zlyhania či odmietnutia.
 • Pravda o zmysle a význame strachu vo vašom živote. Nie všetko je tak, ako sa to zdá na prvý pohľad. Uvidíte, že strach má hlbší zmysel a väčší význam vo vašom živote, ako si možno myslíte. 
 • Ako dôverovať svojmu úsudku a názoru, ak s vami ostatní nesúhlasia. Spolu si v programe povieme, ako môžete robiť lepšie rozhodnutia o svojom živote a budovať svoju sebadôveru.
 • Najlepší spôsob, ako premeniť svoj strach na silný zdroj transformácie, sily a rastu. A to nielen prekonať strach, ale využiť ho na transformáciu života ľudí.
Obsah programu
1. videotréning
VÝZNAM A PÔVOD STRACHU
dĺžka: 73 minút
 Hlbšie pochopenie významu strachov vo vašom živote, ako vznikli vaše strachy a čo sa deje, keď ich cítite. 
 Aký je rozdiel medzi strachom a vašim inštiktom resp. pudom sebazáchovy. 
 Ako prevziať osobnú zodpovednosť za svoj život a vedome tvoriť svoj život. 
 Vaše 2 fundamentálne strachy, ktoré sú za všetkými strachmi, ktoré máte v živote. 
 Trinity bytia - pochopíte, ako funguje vaša životná energia a kde je váš skrytý potenciál. 
 Prečo absolútna pravda neexistuje a všetko je relatívne a aký to má priamy vplyv na vývoj vášho života a rozhodnutia, ktoré robíte. 
2. videotréning
BLOKY A LIMITÁCIE
dĺžka: 84 minút
 Prečo je v živote nie je kľúčové to, čo sa udeje, ale to, ako vy na to zareagujete. 
 Ako premeniť limitácie a bloky na príležitosť narasť a stať sa vnútorne silnejšími a zároveň citlivivejšími. 
 Zákon príťažlivosti - ako do svojho života priťahujete ľudí, udalosti a stiuácie a ako to viete ovplyvniť a zmeniť.  
 Mentálna energia - ako pracovať s tvorivou silou myšlienok a vedome ich usmerňovať tam, kam si prajete.
 Emocionálna energia - ako fungujú vaše emócie, aký vplyv majú na vaše fyzično a ako ich môžete zvládať, aby ste vedeli regulovať svoju energiu. 
 Ako prekonať negatívne myšlienky a emócie, s ktorými sa musíte vysporiadať v bežnom živote, aby ste sa nezasekli. 
3. videotréning
DNA ODVAHY
dĺžka: 58 minút
 Ako v sebe prebudiť svoju odvahu a konať v súlade s tým, kto ste a v čo veríte, aby ste žili život, po akom túžite. 
 Zmysel evolúcie života a rastu a ich vplyv na vývoj vášho života a ako to použiť vo svoj prospech.
 Ako robiť v živote odvážne rozhodnutia a lepšie voľby, aby ste mohli vykročiť vpred a uskutočnili ste reálnu zmenu.
 Prebuďte v sebe duchovnú silu a energiu, ktorá je zdrojom vašcih správnych rozhodnutí, vašej viery a nádeje.   
 Pesimismus vs optimismus a ako začať používať princíp optimizmu a osvojiť si optimistické postoje, ktoré vám pomôžu prekonať akékoľvek prekážky alebo limitácie. 
4. videotréning
PROCES OSLOBODENIA
dĺžka: 64 minút
 Prevediem vás praktickým a intenzívnym procesom oslobodenia sa od strachu. Najskôr objavíte príčiny a zdroj vášho strachu, potom odstránite a uvoľníte uložené limitujúce emócie a myšlienky, aby ste sa oslobodili  od strachu, ktorý vás najviac brzdí  a vstúpili ste do svojej skutočnej sily a odvahy. 
 Naučím vás, ako si budovať energetickú imunitu, a tak sa ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste vedeli budovať stabilnú a vysokú energiu, ktorá vás podrží v tých najťažších momentoch. 
5. videotréning
ZMENA A AUTENTICITA
dĺžka: 59 minút
 Začnete meniť svoje podvedomé sabotujúce programy a vytvoríte si nové vedomé pozitívne postoje a nastavenia, ktoré vás budú podporovať a posilňovať na vašej ceste za tým, po čom túžite.  
 Osvojíte si praktické kroky do každodenného života, ako uviesť do praxe to, čo viete a vytvoriť reálnu pozitívnu zmenu vo svojom živote. 
 Naučím vás praktickú a efektívnu metódu WOV, ako použiť svoje myšlienky, predstavivosť a emócie na realizáciu svojich snov, zámerov a vízií. 
 Prebudíte v sebe autenticitu a vnútornú silu konať, aby ste žili život slobodne a podľa svojich pravidiel. 
podpora
OTÁZKY A ODPOVEDE 
 Počas a aj po programe máte prístup k súkromnej skupine na FB, ktorú vedie Katarína Zacharová, aby ste sa kedykoľvek mohli poradiť, pozdieľať skúsenosti s ostatnými alebo položiť otázky. 
 Ak hľadáte individuálny prístup, aby sa Katarína Zacharová mohla venovať priamo vám, tak potom si vyberte vstupenku buď s Dynamickým koučingom, alebo s osobným workshopom. 
OSOBNÝ WORKSHOP
 Ak uprednostňujete osobný a individuálny prístup, ale aj silu skupiny, tak si vyberte VIP vstupenku do programu, ktorej súčasťou je aj osobný workshop s Katarínou Zacharovou v Bratislave dňa 2.6.2018 od 15:00 do 19:00 hod
 Na workshope vás Katarína osobne prevedie niekoľkými uvoľnovacími a oslobodzujúcimi energetickými procesmi, ktoré vám pomôžu oslobodiť sa od strachov a naučiť sa lepšie zvládať stres a celkovú životnú energiu.  Taktiež si osvojíte nové pozitívne postoje, nastavenia a budete vedome odstraňovať negatívne myšlienky a pracovať si svojim podvedomím. 
 Na workshope máte priestor pýtať sa otázky, zdieľať vlastné skúsenosti a dostať koučing, podporu a smerovanie od Kataríny, ale aj kolektívnu silu, energiu a múdrosť od ostatných účastníkov. 
Ďakujem za príležitosť sa zúčastniť tohto semináru. Dokázal som si uvedomiť, aké sú moje skutočné sny a hodnoty, ale hlavne si mi Katka ukázala cestu, akou mám ísť, aby som svoje sny naplnil a aby som sa nebál prekročiť svoj prach komfortu. Ešte raz ti srdečne ďakujem.
Martin
Katka je krásna, autentická a energická rečníčka a seminár viedla s absolútnou ľahkosťou, radosťou a pochopením. Všetko do seba pekne zapadlo, malo to výbornú štruktúru. Zažila som mnoho AHA momentov a počas procesov sa mi podarilo ísť hlbšie. Cítila som veľkú podporu a bezpečné prostredie. Celková energia na seminári bola skvelá! Ďakujem
Katka, super seminár a super kniha. Perfektný návod pre každého, kto chce pochopiť sám seba, život a dianie okolo seba. A hlavne je to návod a pomoc ľuďom, ktorí nechcú zostať v nízkych energiách a chcú prispieť ku svojmu rozvoju a k dobru vo svete. Vďaka Katka za to, čo robíš. Tento svet potrebuje takýchto ľudí.
Anka
KNIHA & PRACOVNÝ ZOŠIT
Súčasťou vstupenky do programu KONČÍM SO STRACHOM V PRAXI je aj kniha Končím so strachom a pracovný zošit k celému programu, ktorých autorkou je Katarína Zacharová. Knihu aj pracovný zošit buď získate v online formáte, alebo v tlačenej forme podľa druhu vašej vstupenky. 

Bežná cena knihy Končím so strachom v tlačenej verzii je 12.90€. Kniha je dostupná aj v online verzi ako ebook alebo audiokniha. 

Pracovný zošit vás prevedie celým programom a bude vám slúžiť na zapisovanie poznámok, uskutočnenie cvičení, procesov a zodpovednie otázok, aby ste k nim mohli kedykoľvek vrátiť a pripomenúť si nové poznanie. 
Toto je to, čo TERAZ potrebujete urobiť 
Program prebieha online prostredníctvom videí a môžete ho v podstate začať kedykoľvek. Najbližší termín osobného workshopu je v sobotu 2.6.2018. Program je ideálne absolvovať počas odporúčaných 5 týždňov postupne, aby ste mali čas trénovať a uviesť všetko do praxe. Ku všetkých videám a materiálom z programu dostanete prístup hneď od začiatku, tak ich môžete absolvovať aj rýchlejším tempom, stačí sa poradiť s Katarínou Zacharovou. Ku programu máte doživotný prístup aj po dokončení.

Máte 3 možnosti, ako absolvovať program Končím so strachom v praxi:

1. Ak si vyberiete Základnú vstupenku, tak program absolvujete iba online prostredníctom videotréningov, audionahrávok a s pracovného zošitu v PDF formáte. Cena základnej vstupenky je 48€.

2. Ak uprednostňujete osobný prístup, tak si zvoľte VIP vstupenku, ktorá obsahuje všetko čo základná vstupenka, ale navyše získate vstup na 4-hodinový osobný transformačný workshop v Bratislave dňa 2.6.2018, na ktorom si s Katarínou Zacharovou prejdete doplňujúcimi procesmi, dynamickým koučingom a budete mať priestor na individuálne otázky. Súčasťou tejto vstupenky je aj tlačená verzia knihy Končím so strachom a aj vytlačený pracovný zošit, ktoré vám hneď na začiatku programu pošleme poštou. VIP vstupenka stojí 88€.

Počet VIP vstupeniek je limitovaný iba na max 10 ľudí. 

3. Ak hľadáte individuálnejší prístup a podporu a mali ste záujem aj o individuálne alebo dynamické koučingy s Katarínou Zacharovou počas toho, ako budete prechádzať programom, pozrite sa TU na členstva v Be Real Academy, ktoré ponúkajú prepojenie transformačných programov s koučingami. Plus navyše nájdete veľa ďalších výhod, ktoré ponúka iba členstvo. 

Po zakúpení vami vybranej vstupenky vám pošleme email so všetkými inštrukciami. Hneď od začiatku vám sprístupníme naraz všetky videotréningy z programu a postupne vás počas 5 týždňov bude Katarína Zacharová sprevádzať programom. Plus vás zaradíme do sukromnej skupiny účastníkov, ktorú bude viesť Katarína Zacharová a nájdete v nej priestor na zdieľanie, otázky a podporu. 

Ak máte VIP vstupenku alebo členstvo v Be Real Academy, tak vám poštou pošleme tlačenú knihu a pracovný zošit. Vstupenku na workshop neposielame poštou ani emailom, máme vás na zozname hostí a pošleme vám dodatočne všetky organizačné informácie. 
IBA TERAZ ZÍSKATE NAVYŠE ZDARMA DARČEK
 S každou vstupenkou do programu Končím so strachom v praxi získate aj najnovšiu audioknihu Kataríny Zacharovej Vnútorná sila v MP3 formáte, ktorej hodnota je 10.90€.
 •  12 audionahrávok, ktoré pozostávajú z afirmácií, relaxácií a meditácií a pravidelným počúvaním vám každým deň pomôžu prekonať stres, negatívne myšlienky a vybudovať vysokú energiu.  1. Telo, 2. Láska, 3. Tvorivosť, 4. Uvoľnenie, 5. Sloboda, 6. Odpustenie, 7. Duša, 8. Hojnosť, 9. Vďačnosť, 10. Ranná meditácia, 11. Večerná meditácia, 12. Meditácia pre deti 
 •  Audionahrávky sú vo formáte MP3 a každá nahrávka je približne v dĺžke od 5 až do 25 minút.
 •  Táto audiokniha je úplne vhodná tak, ako pre ženy aj mužov a potešia sa jej aj deti. Jedna z nahrávok je aj špeciálna meditácia pre deti a ich ochranu. 
 •  S audioknihou získate aj 3 bonusové audionarhávky: Zdroj vnútornej sily, Ženská sila mení svet a Keď hľadáte dobro, nájdete lásku
VSTUPENKY DO PROGRAMU
ZÁKLADNÁ VSTUPENKA
 •  doživotný prístup k 5 online videotréningom z programu
 •  pracovný zošit v PDF formáte k celému videoprogramu 
 •  ebook a audioverzia knihy Končím so strachom od Kataríny Zacharovej 
 •  meditácie a energetické procesy na audionahrávkach
 •  prístup do súkromnej skupiny na FB pre absolventov tohto programu, ktorú bude viesť Katarína Zacharová 
bežná cena: 48€
VIP VSTUPENKA
 •  doživotný prístup k 5 online videotréningom z programu
 •  pracovný zošit vo vytlačenom a aj PDF formáte k celému videoprogramu 
 •  tlačená kniha a audioverzia knihy Končím so strachom od K.Zacharovej
 •  meditácie a energetické procesy na audionahrávkach
 •  prístup do súkromnej skupiny na FB pre absolventov tohto programu, ktorú bude viesť Katarína Zacharová 
 •  vstup na osobný workshop dňa 2.6.2018 v Bratislave od 15:00 do 19:00 hod. v skupine max 10 ľudí, ktorý bude viesť Katarína Zacharová
bežná cena: 88€
Ďakujem za váš čas, ktorý ste venovali prečítaniu tejto stránky a teším sa na vás v programe alebo osobne na workshope. 

Katarína Zacharová 
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
O KATARÍNE ZACHAROVEJ
Katarína Zacharová pomáha ľuďom v transformácii a naplnení potenciálu ženám aj mužom ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka. 

Je autorkou štyroch kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2017. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom ďalšia tlačené kniha Končím so strachom. Na konci roku 2017 vydala 4 knihu a to audioknihu s názvom Vnútorná sila. 

Šesť rokov žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, kedy založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu.

Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov. Zostavila a vytvorila vlastné transformačné programy ako Úspech v praxi, Objavte svoje skryté talenty a potenciál, Končím so strachom v praxi a špeciálne pre ženy Be Real – Ži naplno. 
KATARÍNA ZACHAROVÁ
Katarína v mediách
Kontakty: 
katarina.zachar.info@gmail.com