12 KROKOV SEBAROZVOJA V PRAXI
6 týždenný online program sebarozvoja s Katarínou Zacharovou
Tento program je praktický návod do bežného života, ako v sebe prebudiť vnútornú silu a schopnosť zvládnuť alebo prekonať akúkoľvek výzvu, obmedzenie, stres či strach. Priebehom 6 týždňov ťa postupne krok po kroku prevediem 12 základnými krokmi tvojho sebarozvoja tak, že ich budeš vedieť reálne žiť a použiť v praxi. Všetko postupne a krok po kroku. Naučíš sa nové techniky a nástroje, ako pracovať so svojou energiou, osvojíš si pozitívne postoje, získaš dôležité poznanie a začneš reálne meniť či zlepšovať vo svojom živote to, čo potrebuješ. Na konci z tohto programu výjdeš nielen vnútorne silnejšia a spokojnejšia, ale budeš vedieť v praxi reagovať na konkrétne životné situácie. 
12 KROKOV
 SEBAROZVOJA V PRAXI
6 týždenný online program sebarozvoja s Katarínou Zacharovou
Tento program je praktický návod do bežného života, ako v sebe prebudiť vnútornú silu a schopnosť zvládnuť alebo prekonať akúkoľvek výzvu, obmedzenie, stres či strach. Priebehom 6 týždňov ťa postupne krok po kroku prevediem 12 základnými krokmi tvojho sebarozvoja tak, že ich budeš vedieť reálne žiť a použiť v praxi. Všetko postupne a krok po kroku. Naučíš sa nové techniky a nástroje, ako pracovať so svojou energiou, osvojíš si pozitívne postoje, získaš dôležité poznanie a začneš reálne meniť či zlepšovať vo svojom živote to, čo potrebuješ. Na konci z tohto programu výjdeš nielen vnútorne silnejšia a spokojnejšia, ale budeš vedieť v praxi reagovať na konkrétne životné situácie. 
Ja som tak rada, že som mala možnosť ťa objaviť. Ty si tak krásny človek ❤. Ja som si ťa asi nejak privolala, keď som nevedela, ako sa pohnúť ďalej a odvtedy mám pocit, že sa mi dýcha ľahšie... Viem, že je ešte predo mnou dlhá cesta, ale už teraz viem, že je to tá správna cesta. Tento program som hltala každý týždeň, pretože ty všetko dokážeš tak krásne a hlavne jednoducho vysvetliť a pomenovať. Naučila si nás kopec užitočných vecí - od zvládania, stresu, strachu, emócií až po to, ako si užívať samých seba, radosť, ako si nastaviť rovnováhu vo svojom živote na každej úrovni svojho bytia. A tak, ako hovoríš ty a aj ako písali dievčatá, toto by mali učiť povinne na školách, aby boli všetci ľudia spokojní a šťastní a svet by bol lepším miestom. Teším sa na pokračovanie v januári ❤ a na svoje silnejšie a odvážnejšie nové JA ❤.
Monika F.
Ku programu vytvoreného touto fenomenálnou ženou som sa dostala ako slepé kura k zrnu doslova 😃. Ale ako sa hovorí, neplánované akcie sú najlepšie akcie, no nie? Príliš dlho som nad tým neuvažovala, kúpila a čakala, čo sa bude diať. A poviem vám.. bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Katka, ty vieš človeku otvoriť oči a "prinútiť" ho, aby si uvedomil mnohé veci a hlavne ich precítil. Odkedy si nám povedala, že my nie sme naše emócie, dokážem s nimi oveľa viac pracovať, zamedziť tomu, aby ma ovládali. Vždy sa snažím nastaviť na vyššiu frekvenciu a to mi veľmi pomáha aj v komunikácii s obchodnými partnermi. Už keď ťa človek každý pondelok a štvrtok videl, hneď mal krajší deň, nehovoriac o tom,
o aké poznatky si nás obohatila a ešte sme aj dostali tvoju perfektnú knižku. ♥ Ďakujeme ti, že si bola naším spúšťačom na ceste svojho lepšieho JA. Pozdravujem aj všetkých mojich "spolubojovníkov" a prajem vám, nech ste tou najlepšou verziou seba a len to najlepšie do života.
Zdenka V.
Katka ďakujem za všetko ❤️. Vďaka tebe som sa toho veľmi veľa naučila.. O sebe, ale aj vnímať inak druhých ľudí. Pred týmto programom som sa cítila nenaplnená, náladová a smutná, mala som strach z budúcnosti, ale vďaka tebe sa vo mne všetko zmenilo. Viem oceniť to, čo mám v živote a ľudí, ktorí pri mne stoja. Naučila som sa, že aj tie zlé veci, ktoré sa mi v živote stali, ma naučili byť lepším človekom a vďaka ním som tam, kde som dnes.
A budúcnosti sa už nebojím.. Naopak, teším sa na to, čo mi
do života ešte prinesie.
Janka B.
Ku programu vytvoreného touto fenomenálnou ženou som sa dostala ako slepé kura k zrnu doslova. Ale ako sa hovorí, neplánované akcie sú najlepšie akcie, no nie? Príliš dlho som nad tým neuvažovala, kúpila a čakala, čo sa bude diať. A poviem vám.. bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Katka, ty vieš človeku otvoriť oči a "prinútiť" ho, aby si uvedomil mnohé veci a hlavne ich precítil. Odkedy si nám povedala, že my nie sme naše emócie, dokážem s nimi oveľa viac pracovať, zamedziť tomu, aby ma ovládali. Vždy sa snažím nastaviť na vyššiu frekvenciu a to mi veľmi pomáha aj v komunikácii s obchodnými partnermi. Už keď ťa človek každý pondelok a štvrtok videl, hneď mal krajší deň, nehovoriac o tom, o aké poznatky si nás obohatila a ešte sme aj dostali tvoju perfektnú knižku. ♥ Ďakujeme ti, že si bola naším spúšťačom na ceste svojho lepšieho JA. Pozdravujem aj všetkých mojich "spolubojovníkov" a prajem vám, nech ste tou najlepšou verziou seba a len to najlepšie do života.
Zdenka V.
Katka ďakujem za všetko ❤️. Vďaka tebe som sa toho veľmi veľa naučila.. O sebe, ale aj vnímať inak druhých ľudí. Pred týmto programom som sa cítila nenaplnená, náladová a smutná, mala som strach z budúcnosti, ale vďaka tebe sa vo mne všetko zmenilo. Viem oceniť to, čo mám v živote a ľudí, ktorí pri mne stoja. Naučila som sa, že aj tie zlé veci, ktoré sa mi v živote stali, ma naučili byť lepším človekom a vďaka ním som tam, kde som dnes. A budúcnosti sa už nebojím.. Naopak, teším sa na to, čo mi do života ešte prinesie.
Janka B.
PREČO TERAZ VSTÚPIŤ DO PROGRAMU
Neverím na náhody, už to že si tu na tejto stránke a dostala si sa sem, čítaš tieto riadky, znamená, že niečo pre seba hľadáš. Hľadáš odpovede, pomoc alebo cestu vpred. Hľadáš nejaké zlepšenie v živote alebo aj zásadnú zmenu. A nájsť odpovede, pochopiť a posunúť sa, zlepšiť svoj život alebo sa cítiť so sebou lepšie, je cesta sebarozvoja a sebapoznania. Si tu, lebo potrebuješ na sebe pracovať, potrebuješ sa rozvíjať... a si tu správne. 
Realita je taká, že nevieš kontrolovať všetky okolnosti a situácie, ktoré sa ti dejú v živote a vo vzťahoch. Kľúčové je to, ako zareaguješ na to, čo sa ti deje. Všetko je to o tvojej energii a ako s ňou vieš pracovať. Nič v živote sa ti nedeje náhodou, má to svoj význam a ty ho potrebuješ pochopiť. Záťažové situácie a výzvy ťa v konečnom dôsledku vždy posilnia, len sa potrebuješ naučiť, ako ich zvládnuť a ako prebudiť svoju vnútornú silu, aby si sa vďaka ním stala silnejšia a aj slobodnejšia.
Zmena okolo teba - v tvojich vzťahoch, v práci či podnikání alebo v akejkoľvek inej oblasti života ... sa totižto začína v tebe. Ver mi. Pracujem s ľuďmi viac ako 12 rokov, osobne som pomohla už stovkám a moje knihy podporili desaťtisíce čítateľov. Videla som ženy zasádne meniť ich životy a prebudiť sa do svojej sily, keď aplikovali moje poznanie a sebarozvoj do praxe. Neexistuje iná cesta k reálnej a trvalej zmene, ako začať od seba a v sebe. Avšak nemusí to byť bolestivé a dlhé, keď vieš, ako na to. Nemusíš v tom byť sama. A preto som vytvorila tento program, aby som ti pomohla s prvými krokmi sebarozvoja v praxi a vykročila si vpred.
Čím skôr začneš so svojím sebarozvojom v praxi, tým skôr sa posunieš z toho, kde práve si tam, kde skutočne chceš byť. Tým skôr nájdeš svoje odpovede a budeš sa lepšie cítiť. Tým skôr budeš realizovať svoje sny a ciele, tým skôr uskutočníš potrebnú zmenu alebo vyriešiš to, čo ťa trápi. Neodkladaj svoj sebarozvoj len preto, že máš strach alebo prechádzaš náročným obdobím či čelíš výzve, to je presne to najdôležitejšie obdobie, kedy potrebuješ na sebe pracovať, kedy potrebuješ čeliť svojich strachom, lebo tak sa dostaneš von z toho, kde práve teraz si. Najlepšou praxou sebarozvoja je tvoj život a tvoje reálne situácie. Riešenia a rast sa nenachádzajú na úrovni problémov alebo starostí, ktoré teraz máš, ale potrebuješ sa posunúť a narásť, zvýšiť svoju energiu a poznanie, aby si vedela nájsť správne riešenia a cestu vpred. 
TENTO PROGRAM JE PRE KAŽDÚ ŽENU
Program obsahuje 12 základných krokov sebarozvoja, ktoré ťa prebudia, naštartujú a podporia vo vykročení vpred. Vedieť týchto 12 princípov a krokov žiť a uviesť do praxe, môže zásadne ovplyvniť tvoj život a to ako sa cítiš. 
Tento program je pre teba:
 • Ak začínaš so sebarozvojom a cítiš, že chceš samu seba lepšie spoznať, niečo lepšie pochopiť, že chceš pre seba niečo urobiť, ale nevieš ako na to a kde začať. Alebo potrebuješ prekonať určité výzvy či strachy, aby si sa mohla slobodne realizovať a byť spokojná.
 • ​Ak si prechádzaš náročným obdobím, ktoré ti prináša veľa výziev a stresu, prebúdza to v tebe strachy a nevieš, ako si s tým poradiť, ako reagovať a celé to zvládnuť tak, aby si sa v tom netopila, ale vyšla z toho silnejšia. Tak si tu správne. 
 • ​Ak sa už dlhšie zaoberáš svojím sebarozvojom, ale nevieš to uviesť do praxe. Pozývam ťa posunúť sa od teórie do praxe, od čítania kníh ku praktickým krokom v živote, od utržkovitého spoznávania k ucelému systému sebarozvoja a sebapoznania. Prvým krokom je vedieť, mať a pochopiť to správne poznanie, ale druhým krokom je ho uviesť do života, do praxe, lebo bez toho sa nič v tvojom živote nezmení a nepohne správnym smerom. 
 • Ak už dlhšie stagnuješ, cítiš sa zaseknuto alebo sa ti nedarí pohnúť sa vpred či realizovať to, čo si praješ, ale nevieš, ako sa rozhýbať a uskutočniť zmenu. Tento program je pre teba, ak potrebuješ reštart a prebudiť v sebe novú energiu a silu ísť do akcie. 
 • ​Ak ti v sebarozvoji chýba odborná podpora a vedenie niekoho, kto ťa vie nasmerovať, položiť ti správne otázky, dať ti podporu, ktorú potrebuješ, aby si sa hýbala vpred. V tomto programe, aj keď prebieha online a dáva ti flexibilitu ho absolvovať nech si kdekoľvek, máš neustálu podporu počas týchto 6 týždňov, nie si v tom sama. 
 • ​Ak sa cítiš na svojej ceste sebapoznania alebo sebarealizácie trochu osamotene či izolovane, lebo máš pocit, že vo svojom okolí nenachádzaš dostatočné porozumenie a podporu. A túžiš po prepojení sa s podobne naladenými ženami, s ktorými sa vzájomne môžete inšpirovať, podporovať, rozvíjať a obohacovať sa. Si tu veľmi správne!  
Veľkou výhodou tohto programu je to, že ním prechádzaš so skupinou žien, s ktorými sa vzájomne podporujete a povzbudzujete. Nájdeš tu ženy, ktoré sú ako ty a môžu ti porozumieť. Nebudeš sa viac cítiť taká sama, ale budeš obklopená svojou komunitou, čo ti dodá veľkú silu vytrvať a prekročiť svoju zónu komfortu. Otvoríš tak aj svoju ženskú energiu. 
Ďalšou veľkou výhodou je to, že máš doživotný prístup ku všetkým 12 online video-tréningom teda krokom programu. Navyše získaš aj moju knihu Končím so strachom a žijem odvážne a pracovný zošit či v PDF alebo tlačenej verzii.  
Tento program budem osobne viesť priamo ja, čo znamená, že ja ťa prevediem tréningami, ja budem odpovedať na tvoje otázky. Budeš mať priamy kontakt a moju podporu. Toto je veľká pridaná hodnota a musím ti povedať, že je to poslednýkrát, čo tento program vediem priamo ja. V budúcnosti to prevezme môj tím, ktorý spoznáš už priebehom programu, lebo ti budú v našej skupine počas celých 6 týždňov podporou. Len, aby som to vysvetlila, prečo je to výnimočná pridaná hodnota prejsť týmto programo priamo so mnou. Bežne hodina môjho času či už na koučingu, skupinových stretnutiach alebo workshope stojí od 100€ do 200€. Pracujem výhradne s našimi dlhodobými klientkami v programe Becoming RealWoman. Ty získaš s týmto programom doživotný prístup k circa 12 hodinám sebarozvoja a priameho kontaktu so mnou. Investuj do seba, do svojho rozvoja a niekoľkonásobne sa ti to vráti späť. Odrazí sa to na kvalite tvojho života, zdravia, vzťahov a pracovných možností.
PREČO TERAZ VSTÚPIŤ DO PROGRAMU
Neverím na náhody, už to že si tu na tejto stránke a dostala si sa sem, čítaš tieto riadky, znamená, že niečo pre seba hľadáš. Hľadáš odpovede, pomoc alebo cestu vpred. Hľadáš nejaké zlepšenie v živote alebo aj zásadnú zmenu. A nájsť odpovede, pochopiť a posunúť sa, zlepšiť svoj život alebo sa cítiť so sebou lepšie, je cesta sebarozvoja a sebapoznania. Si tu, lebo potrebuješ na sebe pracovať, potrebuješ sa rozvíjať... a si tu správne. 
Realita je taká, že nevieš kontrolovať všetky okolnosti a situácie, ktoré sa ti dejú v živote a vo vzťahoch. Kľúčové je to, ako zareaguješ na to, čo sa ti deje. Všetko je to o tvojej energii a ako s ňou vieš pracovať. Nič v živote sa ti nedeje náhodou, má to svoj význam a ty ho potrebuješ pochopiť. Záťažové situácie a výzvy ťa v konečnom dôsledku vždy posilnia, len sa potrebuješ naučiť, ako ich zvládnuť a ako prebudiť svoju vnútornú silu, aby si sa vďaka ním stala silnejšia a aj slobodnejšia.
Zmena okolo teba - v tvojich vzťahoch, v práci či podnikání alebo v akejkoľvek inej oblasti života ... sa totižto začína v tebe. Ver mi. Pracujem s ľuďmi viac ako 12 rokov, osobne som pomohla už stovkám a moje knihy podporili desaťtisíce čítateľov. Videla som ženy zasádne meniť ich životy a prebudiť sa do svojej sily, keď aplikovali moje poznanie a sebarozvoj do praxe. Neexistuje iná cesta k reálnej a trvalej zmene, ako začať od seba a v sebe. Avšak nemusí to byť bolestivé a dlhé, keď vieš, ako na to. Nemusíš v tom byť sama. A preto som vytvorila tento program, aby som ti pomohla s prvými krokmi sebarozvoja v praxi a vykročila si vpred.
Čím skôr začneš so svojím sebarozvojom v praxi, tým skôr sa posunieš z toho, kde práve si tam, kde skutočne chceš byť. Tým skôr nájdeš svoje odpovede a budeš sa lepšie cítiť. Tým skôr budeš realizovať svoje sny a ciele, tým skôr uskutočníš potrebnú zmenu alebo vyriešiš to, čo ťa trápi. Neodkladaj svoj sebarozvoj len preto, že máš strach alebo prechádzaš náročným obdobím či čelíš výzve, to je presne to najdôležitejšie obdobie, kedy potrebuješ na sebe pracovať, kedy potrebuješ čeliť svojich strachom, lebo tak sa dostaneš von z toho, kde práve teraz si. Najlepšou praxou sebarozvoja je tvoj život a tvoje reálne situácie. Riešenia a rast sa nenachádzajú na úrovni problémov alebo starostí, ktoré teraz máš, ale potrebuješ sa posunúť a narásť, zvýšiť svoju energiu a poznanie, aby si vedela nájsť správne riešenia a cestu vpred. 
TENTO PROGRAM JE PRE KAŽDÚ ŽENU
Program obsahuje 12 základných krokov sebarozvoja, ktoré ťa prebudia, naštartujú a podporia vo vykročení vpred. Vedieť týchto 12 princípov a krokov žiť a uviesť do praxe, môže zásadne ovplyvniť tvoj život a to ako sa cítiš. 
Tento program je pre teba:
 • Ak začínaš so sebarozvojom a cítiš, že chceš samu seba lepšie spoznať, niečo lepšie pochopiť, že chceš pre seba niečo urobiť, ale nevieš ako na to a kde začať. Alebo potrebuješ prekonať určité výzvy či strachy, aby si sa mohla slobodne realizovať a byť spokojná.
 • ​Ak si prechádzaš náročným obdobím, ktoré ti prináša veľa výziev a stresu, prebúdza to v tebe strachy a nevieš, ako si s tým poradiť, ako reagovať a celé to zvládnuť tak, aby si sa v tom netopila, ale vyšla z toho silnejšia. Tak si tu správne. 
 • ​Ak sa už dlhšie zaoberáš svojím sebarozvojom, ale nevieš to uviesť do praxe. Pozývam ťa posunúť sa od teórie do praxe, od čítania kníh ku praktickým krokom v živote, od utržkovitého spoznávania k ucelému systému sebarozvoja a sebapoznania. Prvým krokom je vedieť, mať a pochopiť to správne poznanie, ale druhým krokom je ho uviesť do života, do praxe, lebo bez toho sa nič v tvojom živote nezmení a nepohne správnym smerom. 
 • Ak už dlhšie stagnuješ, cítiš sa zaseknuto alebo sa ti nedarí pohnúť sa vpred či realizovať to, čo si praješ, ale nevieš, ako sa rozhýbať a uskutočniť zmenu. Tento program je pre teba, ak potrebuješ reštart a prebudiť v sebe novú energiu a silu ísť do akcie. 
 • ​Ak ti v sebarozvoji chýba odborná podpora a vedenie niekoho, kto ťa vie nasmerovať, položiť ti správne otázky, dať ti podporu, ktorú potrebuješ, aby si sa hýbala vpred. V tomto programe, aj keď prebieha online a dáva ti flexibilitu ho absolvovať nech si kdekoľvek, máš neustálu podporu počas týchto 6 týždňov, nie si v tom sama. 
 • ​Ak sa cítiš na svojej ceste sebapoznania alebo sebarealizácie trochu osamotene či izolovane, lebo máš pocit, že vo svojom okolí nenachádzaš dostatočné porozumenie a podporu. A túžiš po prepojení sa s podobne naladenými ženami, s ktorými sa vzájomne môžete inšpirovať, podporovať, rozvíjať a obohacovať sa. Si tu veľmi správne!  
Veľkou výhodou tohto programu je to, že ním prechádzaš so skupinou žien, s ktorými sa vzájomne podporujete a povzbudzujete. Nájdeš tu ženy, ktoré sú ako ty a môžu ti porozumieť. Nebudeš sa viac cítiť taká sama, ale budeš obklopená svojou komunitou, čo ti dodá veľkú silu vytrvať a prekročiť svoju zónu komfortu. Otvoríš tak aj svoju ženskú energiu. 
Ďalšou veľkou výhodou je to, že máš doživotný prístup ku všetkým 12 online video-tréningom teda krokom programu. Navyše získaš aj moju knihu Končím so strachom a žijem odvážne a pracovný zošit či v PDF alebo tlačenej verzii.  
Tento program budem osobne viesť priamo ja, čo znamená, že ja ťa prevediem tréningami, ja budem odpovedať na tvoje otázky. Budeš mať priamy kontakt a moju podporu. Toto je veľká pridaná hodnota a musím ti povedať, že je to poslednýkrát, čo tento program vediem priamo ja. V budúcnosti to prevezme môj tím, ktorý spoznáš už priebehom programu, lebo ti budú v našej skupine počas celých 6 týždňov podporou. Len, aby som to vysvetlila, prečo je to výnimočná pridaná hodnota prejsť týmto programo priamo so mnou. Bežne hodina môjho času či už na koučingu, skupinových stretnutiach alebo workshope stojí od 100€ do 200€. Pracujem výhradne s našimi dlhodobými klientkami v programe Becoming RealWoman. Ty získaš s týmto programom doživotný prístup k circa 12 hodinám sebarozvoja a priameho kontaktu so mnou. Investuj do seba, do svojho rozvoja a niekoľkonásobne sa ti to vráti späť. Odrazí sa to na kvalite tvojho života, zdravia, vzťahov a pracovných možností.
PRIEBEH programu:
 • Program absolvuješ z pohodlia domova, stačí ti mobil alebo počítač, internetové pripojenie. Tréningy budem naživo vysielať priamo do našej súkromnej FB skupiny alebo cez Zoom.
 • ​Všetkých 12 tréningov odvysielam naživo priebehom 6 týždňov v uvedené termíny a ty sa môžeš pripojiť na živé vysielanie alebo si tréning pozrieš zo záznamu. Každý týždeň odvysielam 2 tréningy. 
 • Celkovo absolvuješ 12 videotréningov/ 12 krokov, ku ktorým budeš mať po ukončení programu doživotný prístup, aby si sa k ním mohla kedykoľvek vrátiť.
 • Každý tréning je v dĺžke približne max 60 minút a pozostáva z dvoch častí: 1. nové poznanie ku konkrétnemu kroku a praktické tipy, 2. priamy kontakt so mnou a priestor na tvoje otázky, ktoré zodpoviem.
 • ​Ak chceš ísť do väčšej hĺbky vo svojom sebarozvoji, tak ti odporúčam súbežne s programom čítať moju knihu Končím so strachom a žijem odvážne, ktorú s programom získaš.
TERMÍNY programu:
1. TRÉNING: 17. októbra 2022  (pondelok) o 19:00 hod.
2. TRÉNING: 20. októbra 2022  (štvrtok) o 19:00 hod.
3. TRÉNING: 24. októbra 2022  (pondelok) o 19:00 hod.
4. TRÉNING: 26. októbra 2022  (streda) o 19:00 hod.
5. TRÉNING: 31. októbra 2022  (pondelok) o 19:00 hod.
6. TRÉNING: 3. novembra 2022  (štvrtok) o 18:00 hod.
7. TRÉNING: 7. novembra 2022  (pondelok) o 19:00 hod.
8. TRÉNING: 9. novembra 2022  (streda) o 18:00 hod.
9. TRÉNING: 14. novembra 2022  (pondelok) o 19:00 hod.
10. TRÉNING: 17. novembra 2022  (štvrtok) o 19:00 hod.
11. TRÉNING: 21. novembra 2022  (pondelok) o 19:00 hod.
12. TRÉNING: 23. novembra 2022  (streda) o 19:00 hod.
Som veľmi rada, že som sa programu zúčastnila. Myslím si, že ani jeden z nás, čo sme tu neľutujeme, že sme sa prihlásili. Vo veľmi chaotickom období, kedy som sa nevedela nájsť a mala o sebe pochybnosti, prišiel Katkin program ako na zavolanie a bez váhania som sa prihlásila. Keď sa spätne obzriem, už ani zďaleka nie som tam kde som bola. Katka mi otvorila nové dvere a týmto programom mi ukázala ako správne vykročiť a posunúť sa ďalej. Život sa mi zmenil v každom smere. Už ma stresové situácie nedokážu tak rozhodiť ako na začiatku, zlepšili sa vzťahy s mojimi blízkymi lebo som sa naučila, že to nie je o snahe zmeniť ich, ale o pochopení. Patrí ti jedno veľké ďakujem Kati, bolo to skvelé.
Timea M.
Ja som veľmi vdačná, že som sa do tohoto programu prihlásila a veľká vďaka Katarína Zacharová 🙏 za to, že si mi pomohla a otvorila mi oči! Vysvetlila si mi veci, ktoré som do teraz nechápala. Poradila si mi, ako si poriešiť, čo treba, ako sa dá na veci pozerať inak a hlavne už teraz chápem svojím strachom a učím sa ich pomaličky prekonavať! Ja by som odporúčala tento program všetkým...ale čo?! Povinne by na to mali ísť všetci! Taktiež ma Katka naučila rôzne techniky, ako zvládať stres, emócie, meditácia. Už sa neviem dočkať, kedy začnem ďalšiu časť môjho rastu v januári Becoming RealWoman. Ešte raz Katka veľmi pekne ďakujem🙏. Ty si také slniečko 😊.
Petra D.
K tomuto programu som sa dostala úplnou náhodou a som šťastná a vďačná, že som ho vyskúšala. A keďže viem, že všetko sa deje
z nejakého dôvodu, tento program prišiel
v pravom čase. Mala som veľmi zvláštne obdobie, kedy som nevedela, ako sa pohnúť ďalej. Bála som sa vystúpiť z komfortnej zóny, bála som sa zlyhania, nevedela som kontrolovať svoje emócie, ktoré ma často úplne prevalcovali a dovolila som strachu, aby ma ovládal. Vďaka Katke sa mi otvorili oči a všetky situácie, myšlienky a pocity vnímam úplne inak ako predtým. Dokonca si ľudia, ktorých pravidelne stretávam všimli, že som veselšia a spokojnejšia. Je až neuveriteľné, čo všetko dokáže nastavenie mysle a zmena postoja. Týmto by som chcela Katke veľmi pekne poďakovať, že vytvorila tento program a že som mala možnosť byť jeho súčasťou ❤️. Rozhodne každému odporúčam vyskúšať.
Zuzana Ch.D.
Ja som tak rada, že som mala možnosť ťa objaviť. Ty si tak krásny človek ❤. Ja som si ťa asi nejak privolala, keď som nevedela, ako sa pohnúť ďalej a odvtedy mám pocit, že sa mi dýcha ľahšie... Viem, že je ešte predo mnou dlhá cesta, ale už teraz viem, že je to tá správna cesta. Tento program som hltala každý týždeň, pretože ty všetko dokážeš tak krásne a hlavne jednoducho vysvetliť a pomenovať. Naučila si nás kopec užitočných vecí - od zvládania, stresu, strachu, emócií až po to, ako si užívať samých seba, radosť, ako si nastaviť rovnováhu vo svojom živote na každej úrovni svojho bytia. A tak, ako hovoríš ty a aj ako písali dievčatá, toto by mali učiť povinne na školách, aby boli všetci ľudia spokojní a šťastní a svet by bol lepším miestom. Teším sa na pokračovanie v januári ❤ a na svoje silnejšie a odvážnejšie nové JA ❤.
Monika F.
Som veľmi rada, že som sa programu zúčastnila. Myslím si, že ani jeden z nás, čo sme tu neľutujeme, že sme sa prihlásili. Vo veľmi chaotickom období, kedy som sa nevedela nájsť a mala o sebe pochybnosti, prišiel Katkin program ako na zavolanie a bez váhania som sa prihlásila. Keď sa spätne obzriem, už ani zďaleka nie som tam kde som bola. Katka mi otvorila nové dvere a týmto programom mi ukázala ako správne vykročiť a posunúť sa ďalej. Život sa mi zmenil v každom smere. Už ma stresové situácie nedokážu tak rozhodiť ako na začiatku, zlepšili sa vzťahy s mojimi blízkymi lebo som sa naučila, že to nie je o snahe zmeniť ich, ale o pochopení. Patrí ti jedno veľké ďakujem Kati, bolo to skvelé.
Timea M.
PRIEBEH programu:
 • Program absolvuješ z pohodlia domova, stačí ti mobil alebo počítač, internetové pripojenie. Tréningy budem naživo vysielať priamo do našej súkromnej FB skupiny alebo cez Zoom.
 • ​Všetkých 12 tréningov odvysielam naživo priebehom 6 týždňov v uvedené termíny a ty sa môžeš pripojiť na živé vysielanie alebo si tréning pozrieš zo záznamu. Každý týždeň odvysielam 2 tréningy. 
 • Celkovo absolvuješ 12 videotréningov/ 12 krokov, ku ktorým budeš mať po ukončení programu doživotný prístup, aby si sa k ním mohla kedykoľvek vrátiť.
 • Každý tréning je v dĺžke približne max 60 minút a pozostáva z dvoch častí: 1. nové poznanie ku konkrétnemu kroku a praktické tipy, 2. priamy kontakt so mnou a priestor na tvoje otázky, ktoré zodpoviem.
 • ​Ak chceš ísť do väčšej hĺbky vo svojom sebarozvoji, tak ti odporúčam súbežne s programom čítať moju knihu Končím so strachom a žijem odvážne, ktorú s programom získaš.
TERMÍNY programu:
1. TRÉNING: 17.10.2022  (pond) o 19:00 hod.
2. TRÉNING: 20.10.2022  (štvr) o 19:00 hod.
3. TRÉNING: 24.10.2022  (pond) o 19:00 hod.
4. TRÉNING: 26.10.2022  (str) o 19:00 hod.
5. TRÉNING: 31.10.2022  (pond) o 19:00 hod.
6. TRÉNING: 3.11.2022  (štvr) o 18:00 hod.
7. TRÉNING: 7.11.2022  (pond) o 19:00 hod.
8. TRÉNING: 9.11 2022  (str) o 18:00 hod.
9. TRÉNING: 14.11.2022  (pond) o 19:00 hod.
10. TRÉNING: 17.11.2022  (štvr) o 19:00 hod.
11. TRÉNING: 21.11.2022  (pond) o 19:00 hod.
12. TRÉNING: 23.11.2022  (str) o 19:00 hod.
Ja som veľmi vdačná, že som sa do tohoto programu prihlásila a veľká vďaka Katarína Zacharová 🙏 za to, že si mi pomohla a otvorila mi oči! Vysvetlila si mi veci, ktoré som do teraz nechápala. Poradila si mi, ako si poriešiť, čo treba, ako sa dá na veci pozerať inak a hlavne už teraz chápem svojím strachom a učím sa ich pomaličky prekonavať! Ja by som odporúčala tento program všetkým...ale čo?! Povinne by na to mali ísť všetci! Taktiež ma Katka naučila rôzne techniky, ako zvládať stres, emócie, meditácia. Už sa neviem dočkať, kedy začnem ďalšiu časť môjho rastu v januári Becoming RealWoman. Ešte raz Katka veľmi pekne ďakujem🙏. Ty si také slniečko 😊.
Petra D.
K tomuto programu som sa dostala úplnou náhodou a som šťastná a vďačná, že som ho vyskúšala. A keďže viem, že všetko sa deje
z nejakého dôvodu, tento program prišiel
v pravom čase. Mala som veľmi zvláštne obdobie, kedy som nevedela, ako sa pohnúť ďalej. Bála som sa vystúpiť z komfortnej zóny, bála som sa zlyhania, nevedela som kontrolovať svoje emócie, ktoré ma často úplne prevalcovali a dovolila som strachu, aby ma ovládal. Vďaka Katke sa mi otvorili oči a všetky situácie, myšlienky a pocity vnímam úplne inak ako predtým. Dokonca si ľudia, ktorých pravidelne stretávam všimli, že som veselšia a spokojnejšia. Je až neuveriteľné, čo všetko dokáže nastavenie mysle a zmena postoja. Týmto by som chcela Katke veľmi pekne poďakovať, že vytvorila tento program a že som mala možnosť byť jeho súčasťou ❤️. Rozhodne každému odporúčam vyskúšať.
Zuzana Ch.D.
Katarína Zacharová
VIAC O MNE
Už viac ako 12 rokov podporujem, vzdelávam a vediem ženy ich sebarozvojom a vnútornou transformáciou, aby naplno používali svoj ľudský potenciál a našli svoj zmysel. Uskutočňujem to ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka. Vždy som túžila zmysluplne použiť svoje schopnosti a talenty, aby som mala pozitívny prínos pre ľudí a spoločnosť.
V roku 2009 som založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou pomôcť ženám v aktivácii ich skutočného potenciálu, aby naplnili svoje poslanie a pozitívne vplývali na na svet naokolo. Začala som v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde som 6 rokov žila, a potom som organizáciu budovala priamo na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov sme na Slovensku pre ženy zrealizovali viacero workshopov, podujatí RealWoman Fórum a vybudovali sme RealWoman komunitu. Keďže som vždy túžila pomôcť v reálnej pozitívnej zmene v živote ľudí, začala som sa viac sústrediť na sebarozvoj a hĺbkovú transformáciu. Priebehom posledných 9 rokov som na základe osobnej práce so stovkami žien vyvinula jedinečný celistvý hĺbkový transformačný program pre ženy, ktorý voláme Becoming RealWoman.
Doteraz som autorkou dvoch kníh v oblasti sebarozvoja, ktoré som sama vydala v období od roku 2010 až do roku 2018. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú som napísala ešte počas života v Malajzii. Potom tlačená kniha Končím so strachom a žijem odvážne. S každou z mojich kníh získaš aj audioknihu Dobrý pocit alebo Vnútorná sila. 
Vieš sa so mnou prepojiť na Instagrame, Facebooku, TikToku alebo YouTube
VIAC O MNE
Už viac ako 12 rokov podporujem, vzdelávam a vediem ženy ich sebarozvojom a vnútornou transformáciou, aby naplno používali svoj ľudský potenciál a našli svoj zmysel. Uskutočňujem to ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka. Vždy som túžila zmysluplne použiť svoje schopnosti a talenty, aby som mala pozitívny prínos pre ľudí a spoločnosť.
V roku 2009 som založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou pomôcť ženám v aktivácii ich skutočného potenciálu, aby naplnili svoje poslanie a pozitívne vplývali na na svet naokolo. Začala som v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde som 6 rokov žila, a potom som organizáciu budovala priamo na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov sme na Slovensku pre ženy zrealizovali viacero workshopov, podujatí RealWoman Fórum a vybudovali sme RealWoman komunitu. Keďže som vždy túžila pomôcť v reálnej pozitívnej zmene v živote ľudí, začala som sa viac sústrediť na sebarozvoj a hĺbkovú transformáciu. Priebehom posledných 9 rokov som na základe osobnej práce so stovkami žien vyvinula jedinečný celistvý hĺbkový transformačný program pre ženy, ktorý voláme Becoming RealWoman.
Doteraz som autorkou dvoch kníh v oblasti sebarozvoja, ktoré som sama vydala v období od roku 2010 až do roku 2018. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú som napísala ešte počas života v Malajzii. Potom tlačená kniha Končím so strachom a žijem odvážne. S každou z mojich kníh získaš aj audioknihu Dobrý pocit alebo Vnútorná sila. 
Vieš sa so mnou prepojiť na Instagrame, Facebooku, TikToku alebo YouTube
OBSAH PROGRAMU
12 tréningov/ 12 krokov

1. Čo robiť, ak nemáš kontrolu nad okolnosťami

Nevieš kontrolovať okolnosti, ale vieš ovládnuť svoju reakciu na ne, čo určí tvoj výsledok. Osvoj si postoje, ktoré ti pomôžu ovládnuť strach alebo hnev, aby si správne reagovala. Naučíš sa prevziať zodpovednosť a nezostať v pozícii obete. 

2. Ako zvládnuť záťažové obdobie

Keď nemáš v náročnom období plán "prežitia", často sa ocitneš tam, kde si nechcela byť. Vytvor si svoj plán rituálov a aktivít, ktoré ti pomôžu udržať si vyššiu energiu, nadhľad a rovnováhu, aby si ustála tlaky a prekonala ľahšie aj ťažšie obdobia.

3. Ako riešiť problémy, aby ťa nepoložili 

Sústredíš sa na problém alebo riešenie? Ukážem ti, ako sa vnútorne nastaviť na efektívne riešenie problémov alebo výziev tak, aby ťa úplne nepohltili a nebrzdili tvoj progres, ale našla si správne riešenia a išla si do akcie, ktorá ťa posunie vpred.

4. Ako mať viac energie

S pozitívnym prístupom dosiahneš vždy viac ako s negativitou a hnevom. Naučíš sa, čo môžeš urobiť bežne počas dňa, keď si potrebuješ dobiť energiu, nájsť inšpiráciu alebo sa len pozitívne naladiť, aby sa ti žilo, konalo a "dýchalo" ľahšie a bola si v súzvuku sama so sebou.

5. Ako ovládať svoje emócie

Emócie môžu byť veľkým zdrojom tvojej hnacej sily. Nauč sa, ako ich nevytesňovať, ale ako ich zvládnuť a spracovať tak, že ťa emócie nebudú viac ovládať či sabotovať tvoju snahu a zámery. Použi skutočnú silu emócií pre svoj prospech a rozvoj.

6. Ako pozitívne nastaviť svoju myseľ

Tvoje myšlienky spúšťajú tvoje emócie. Naučíš sa, ako v bežných situáciách zastaviť negatívne myšlienky a premeniť ich na pozitívne a podporujúce postoje, ktoré ti reálne pomôžu dosiahnuť to, čo najviac chceš.

7. Ako prekonať strach zo zlyhania alebo odmietnutia

V každý moment robíš voľbu - strach alebo odvaha? Tvoje sny a ciele dokážeš naplniť, ak vykročíš za hranicu zóny komfortu. Kto nezlyhal, tak sa ani o nič nikdy nepokúsil.  Ukážem ti, ako konať s odvahou a nebáť sa zlyhania, či odmietnutia ľudí.

8. Ako spracovať neistotu a obavy z budúcnosti

Neočakávané zmeny a neistota prebúdzajú strach z budúcnosti, z toho, čo bude, či bude lepšie, či to zvládneš. Naučím ťa, ako tento strach spracovať a lepšie zvládať zmeny, aby ťa nebrzdili, ale mohli si otvoriť a aj pre seba a svojich blízkych nové možnosti.

9. Ako sa správne rozhodovať - rácio vs intuícia

Tvoje rozhodnutia určujú tvoje ďalšie smerovanie v živote. Ukážem ti, kedy a ako použiť svoju intuíciu a kedy využiť rácio, aby si urobila správne rozhodnutia, ktoré budú v súlade s tebou a tak vykročíš správnym smerom.

10. Ako nepodľahnúť negativite a tlakom okolia 

Prostredie a ľudia okolo teba majú vplyv na tvoje myslenie, náladu a rozhodnutia. Ukážem ti, ako ochrániš svoju energiu pred negativitou od ľudí z okolia, zo sociálnych sietí a ako ustáť aj toxické či manipulatívne správanie.

11. Ako asertívne komunikovať vo vzťahoch

Komunikácia a slová sú dôležité pri riešení konfliktov vo vzťahoch, na pracovisku alebo v bežných situáciách. Naučíš sa, ako asertívne reagovať a komunikovať, aby si vzťahy posilňovala nie oslabovala, a tak si  predišla alebo vyriešila nedorozumenia alebo konflikty v interakcii s ľuďmi.

12. Ako mať viac radosti a ľahkosti v živote

Tvoja duša je kapitánkou tvojho života, nie tvoja myseľ alebo emócie. Radosť je jazykom tvojej duše a pokora je tvoj súlad s kolektívnou dušou a životom. Začni načúvať svojej duši, otvor svoj najväčší zdroj sily a ľudského potenciálu, aby si žila s väčšou ľahkosťou v srdci.
OBSAH PROGRAMU
12 tréningov/ 12 krokov

Nevieš kontrolovať okolnosti, ale vieš ovládnuť svoju reakciu na ne, čo určí tvoj výsledok. Osvoj si postoje, ktoré ti pomôžu ovládnuť strach alebo hnev, aby si správne reagovala. Naučíš sa prevziať zodpovednosť a nezostať v pozícii obete. 

Keď nemáš v náročnom období plán "prežitia", často sa ocitneš tam, kde si nechcela byť. Vytvor si svoj plán rituálov a aktivít, ktoré ti pomôžu udržať si vyššiu energiu, nadhľad a rovnováhu, aby si ustála tlaky a prekonala ľahšie aj ťažšie obdobia.

Sústredíš sa na problém alebo riešenie? Ukážem ti, ako sa vnútorne nastaviť na efektívne riešenie problémov alebo výziev tak, aby ťa úplne nepohltili a nebrzdili tvoj progres, ale našla si správne riešenia a išla si do akcie, ktorá ťa posunie vpred.

S pozitívnym prístupom dosiahneš vždy viac ako s negativitou a hnevom. Naučíš sa, čo môžeš urobiť bežne počas dňa, keď si potrebuješ dobiť energiu, nájsť inšpiráciu alebo sa len pozitívne naladiť, aby sa ti žilo, konalo a "dýchalo" ľahšie a bola si v súzvuku sama so sebou.

Emócie môžu byť veľkým zdrojom tvojej hnacej sily. Nauč sa, ako ich nevytesňovať, ale ako ich zvládnuť a spracovať tak, že ťa emócie nebudú viac ovládať či sabotovať tvoju snahu a zámery. Použi skutočnú silu emócií pre svoj prospech a rozvoj.

Tvoje myšlienky spúšťajú tvoje emócie. Naučíš sa, ako v bežných situáciách zastaviť negatívne myšlienky a premeniť ich na pozitívne a podporujúce postoje, ktoré ti reálne pomôžu dosiahnuť to, čo najviac chceš.

V každý moment robíš voľbu - strach alebo odvaha? Tvoje sny a ciele dokážeš naplniť, ak vykročíš za hranicu zóny komfortu. Kto nezlyhal, tak sa ani o nič nikdy nepokúsil.  Ukážem ti, ako konať s odvahou a nebáť sa zlyhania, či odmietnutia ľudí.

Neočakávané zmeny a neistota prebúdzajú strach z budúcnosti, z toho, čo bude, či bude lepšie, či to zvládneš. Naučím ťa, ako tento strach spracovať a lepšie zvládať zmeny, aby ťa nebrzdili, ale mohli si otvoriť a aj pre seba a svojich blízkych nové možnosti.

Tvoje rozhodnutia určujú tvoje ďalšie smerovanie v živote. Ukážem ti, kedy a ako použiť svoju intuíciu a kedy využiť rácio, aby si urobila správne rozhodnutia, ktoré budú v súlade s tebou a tak vykročíš správnym smerom.

Prostredie a ľudia okolo teba majú vplyv na tvoje myslenie, náladu a rozhodnutia. Ukážem ti, ako ochrániš svoju energiu pred negativitou od ľudí z okolia, zo sociálnych sietí a ako ustáť aj toxické či manipulatívne správanie.

Komunikácia a slová sú dôležité pri riešení konfliktov vo vzťahoch, na pracovisku alebo v bežných situáciách. Naučíš sa, ako asertívne reagovať a komunikovať, aby si vzťahy posilňovala nie oslabovala, a tak si  predišla alebo vyriešila nedorozumenia alebo konflikty v interakcii s ľuďmi.

Tvoja duša je kapitánkou tvojho života, nie tvoja myseľ alebo emócie. Radosť je jazykom tvojej duše a pokora je tvoj súlad s kolektívnou dušou a životom. Začni načúvať svojej duši, otvor svoj najväčší zdroj sily a ľudského potenciálu, aby si žila s väčšou ľahkosťou v srdci.
ZAKÚP SI VSTUPENKU DO PROGRAMU
začíname 17. októbra 2022
SO VSTUPENKOU ZÍSKAŠ:
 • Doživotný prístup k 12 video-tréningom s Katarínou Zacharovou, celkovo circa 12 hodín vzdelávania a praktických cvičení, úloh či príkladov. 
 • Tlačenú verziu knihy Končím so strachom a žijem odvážne (aj ebook a audioknihu) aj s bonusovou audioknihou Vnútorná sila, ktorej ceny je 18.90€, ak tvoja doručovacia adresa je na Slovensku alebo v Česku). V prípade doručenia do ostatných krajín zahraničia je potrebné doplatiť poštovné, inak ti sprístupníme ebook a audio-verziu knihy. 
 • ​Tlačenú verziu pracovného zošitu ku programu (aj PDF formát), ak tvoja doručovacia adresa je na Slovensku alebo v Česku). V prípade doručenia do ostatných krajín zahraničia je potrebné doplatiť poštovné, inak ti sprístupníme iba PDF formát. 
 • Podpora nášho tímu lektoriek počas celých 6 týždňov programu v našej súkromnej skupine na Facebooku, kde bude prebiehať naša spoločná komunikácia, zdieľanie a prepojenie. 
 • Priamy kontakt so mnou a možnosť položiť mi otázky ku tréningom, ktoré ti zodpoviem. Aj táto časť bude nahrávaná a zostane ti k nej doživotný prístup. 
 • Možnosť sa zúčastniť jedného online vedeného stretnutia v malej skupinke žien počas priebehu programu, ktorú bude viesť jedna z mojich vyškolených lektoriek. Je to príležitosť získať priamu podporu, koučing a vedenie, ktoré najviac potrebuješ. A tiež si vyskúšať prácu v ženskom kruhu. Bežná hodnota takýchto vedených online stretnutí a je od 50€ do 100€.
ZAKÚP SI VSTUPENKU DO PROGRAMU
začíname 17. októbra 2022
SO VSTUPENKOU ZÍSKAŠ:
 • Doživotný prístup k 12 video-tréningom s Katarínou Zacharovou, celkovo circa 12 hodín vzdelávania a praktických cvičení, úloh či príkladov. 
 • Tlačenú verziu knihy Končím so strachom a žijem odvážne (aj ebook a audioknihu) aj s bonusovou audioknihou Vnútorná sila, ktorej ceny je 18.90€, ak tvoja doručovacia adresa je na Slovensku alebo v Česku). V prípade doručenia do ostatných krajín zahraničia je potrebné doplatiť poštovné, inak ti sprístupníme ebook a audio-verziu knihy. 
 • ​Tlačenú verziu pracovného zošitu ku programu (aj PDF formát), ak tvoja doručovacia adresa je na Slovensku alebo v Česku). V prípade doručenia do ostatných krajín zahraničia je potrebné doplatiť poštovné, inak ti sprístupníme iba PDF formát. 
 • Podpora nášho tímu lektoriek počas celých 6 týždňov programu v našej súkromnej skupine na Facebooku, kde bude prebiehať naša spoločná komunikácia, zdieľanie a prepojenie. 
 • Priamy kontakt so mnou a možnosť položiť mi otázky ku tréningom, ktoré ti zodpoviem. Aj táto časť bude nahrávaná a zostane ti k nej doživotný prístup. 
 • Možnosť sa zúčastniť jedného online vedeného stretnutia v malej skupinke žien počas priebehu programu, ktorú bude viesť jedna z mojich vyškolených lektoriek. Je to príležitosť získať priamu podporu, koučing a vedenie, ktoré najviac potrebuješ. A tiež si vyskúšať prácu v ženskom kruhu. Bežná hodnota takýchto vedených online stretnutí a je od 50€ do 100€.
Milá Katka ♥, zo srdca ti ďakujem za celý tento tvoj nádherný program 🙏. Pracujem na sebe už dlhšie, ale teraz po týchto 6 týždňoch v tvojom programe cítim, že som sa skutočne posunula vpred. Som pokojnejšia, veselšia a cítim väčšiu dôveru v seba samú. Predtým som sa často nechala veľmi ľahko vnútorne vyviesť z rovnováhy a nechala som sa premôcť emóciami. Nie navonok, ale vo vnútri som cítievala búrku, niekedy som cítila frustráciu, nepochopenie od druhých, niekedy hnev voči sebe samej, silnú sebakritiku, niekedy hlboký smútok. Nevedela som si s tým poradiť. A to som už všeličo prečítala a vyskúšala. Vďaka tvojmu programu som toho veľa pochopila. Každá jedna téma mala pre mňa veľký význam. Tak krásne a zrozumiteľne si nám, Katka, podala a vysvetlila komplikované veci o nás, našich vzťahoch a o živote a s láskou a pochopením si odpovedala na naše otázky. Tešila som sa na každé tvoje živé vyslielanie. Pochopila som, že mám silu moje emócie a negatívne myšlienky zvládať, pre-transformovať a použiť na niečo dobré. A dala si nám veľa rôznych techník, ktoré môžeme používať v každodennom živote. Netvrdím, že už to všetko viem a zvládam. To nie. Viem, že musím veľa praktizovať. Ale už cítim oveľa väčšiu silu a dôveru, že sa to dá. Z celého srdca odporúčam tento program každému, kto chce na sebe pracovať, kto chce lepšie pochopiť seba, iných a život, kto túži v sebe nájsť silu a odvahu ísť za svojimi snami a žiť naplno krajší a spokojnejší život.
Zuzana S.
Ja za seba by som chcela povedať, že som uvedomelo pokojnejšia, teda už toľko nevybuchujem na partnera a začínam viac prakticky chápať, čo je to prevziať zodpovednosť za svoje konanie. Pri rozhodovaní, ak si nie som istá, tak sa sama seba spýtam: (avšak to sa deje teraz zatiaľ iba pri maličkostiach, no treba asi niekde zacať). Ďalej si pripomínam, ze nič nie je absolútne a aj názory na svet, život, môžem zmeniť a takisto aj ostatní môžu zmeniť názory. Začala som pracovať viac s myšlienkami, lebo tam to všetko začína. Viem byť viac sama sebou - teda vyjadriť svoj postreh bez toho, aby som ďalej rozmýšľala, čo si o tom myslí okolie a ak taká myšlienka prišla, tak som si ju vedela vysvetliť tak, aby ma to nestresovalo a nemala som úzkosť. Na práci so samou sebou je to len začiatok, lebo viem, že je to dlhodobý proces, len treba tu myseľ prenastaviť a o to sa znažím. Preto ďakujem za praktické informácie, ktoré si budem musieť neustále opakovať a neustále na sebe skúšať, prtože to bude cesta k lepšiemu životu a dúfam, aj k šťastnejšiemu životu, po ktorom v hĺbke srdca túžim. Ďakujem Katka za zdieľanie svojej odbornosti v osobnostnom rozvoji.
Anna S.
KONTAKT:
katarina.zachar.info@gmail.com,
Milá Katka ♥, zo srdca ti ďakujem za celý tento tvoj nádherný program 🙏. Pracujem na sebe už dlhšie, ale teraz po týchto 6 týždňoch v tvojom programe cítim, že som sa skutočne posunula vpred. Som pokojnejšia, veselšia a cítim väčšiu dôveru v seba samú. Predtým som sa často nechala veľmi ľahko vnútorne vyviesť z rovnováhy a nechala som sa premôcť emóciami. Nie navonok, ale vo vnútri som cítievala búrku, niekedy som cítila frustráciu, nepochopenie od druhých, niekedy hnev voči sebe samej, silnú sebakritiku, niekedy hlboký smútok. Nevedela som si s tým poradiť. A to som už všeličo prečítala a vyskúšala. Vďaka tvojmu programu som toho veľa pochopila. Každá jedna téma mala pre mňa veľký význam. Tak krásne a zrozumiteľne si nám, Katka, podala a vysvetlila komplikované veci o nás, našich vzťahoch a o živote a s láskou a pochopením si odpovedala na naše otázky. Tešila som sa na každé tvoje živé vyslielanie. Pochopila som, že mám silu moje emócie a negatívne myšlienky zvládať, pre-transformovať a použiť na niečo dobré. A dala si nám veľa rôznych techník, ktoré môžeme používať v každodennom živote. Netvrdím, že už to všetko viem a zvládam. To nie. Viem, že musím veľa praktizovať. Ale už cítim oveľa väčšiu silu a dôveru, že sa to dá. Z celého srdca odporúčam tento program každému, kto chce na sebe pracovať, kto chce lepšie pochopiť seba, iných a život, kto túži v sebe nájsť silu a odvahu ísť za svojimi snami a žiť naplno krajší a spokojnejší život.
Zuzana S.
Ja za seba by som chcela povedať, že som uvedomelo pokojnejšia, teda už toľko nevybuchujem na partnera a začínam viac prakticky chápať, čo je to prevziať zodpovednosť za svoje konanie. Pri rozhodovaní, ak si nie som istá, tak sa sama seba spýtam: (avšak to sa deje teraz zatiaľ iba pri maličkostiach, no treba asi niekde zacať). Ďalej si pripomínam, ze nič nie je absolútne a aj názory na svet, život, môžem zmeniť a takisto aj ostatní môžu zmeniť názory. Začala som pracovať viac s myšlienkami, lebo tam to všetko začína. Viem byť viac sama sebou - teda vyjadriť svoj postreh bez toho, aby som ďalej rozmýšľala, čo si o tom myslí okolie a ak taká myšlienka prišla, tak som si ju vedela vysvetliť tak, aby ma to nestresovalo a nemala som úzkosť. Na práci so samou sebou je to len začiatok, lebo viem, že je to dlhodobý proces, len treba tu myseľ prenastaviť a o to sa znažím. Preto ďakujem
za praktické informácie, ktoré si budem musieť neustále opakovať a neustále na sebe skúšať, prtože to bude cesta k lepšiemu životu a dúfam, aj k šťastnejšiemu životu, po ktorom v hĺbke srdca túžim. Ďakujem Katka za zdieľanie svojej odbornosti v osobnostnom rozvoji.
Anna S.
Dnešní svět je rychlý, lidé utrácejí za výrobky, které nevydrží a přináší pouze krátkodobé štěstí. Katky program mi oproti tomu otevřel dveře k poznání s nevyčíslitelnou hodnotou, k informacím a technikám, které s trochou práce a trpělivosti pomohou i tomu nejzoufalejšímu člověku. Od Katky neuslyšíte prázdné a otřepané fráze, ale návod na fungování života - toho nejdůležitějšího, totiž Vašeho. Jsem muž, 28 let, Čech, zajímám se o spoustu věcí, cestuji, sportuji od thai boxu po surfování, jsem ve vztahu s milovanou osobou a rodinu mám všelijakou... Píšu to proto, aby bylo zřejmé, že spolupráce s Katkou je pro kohokoliv, komu není jedno, jak stráví čas mezi narozením a smrtí.
Tom J.
Pred kurzom som sa cítila ako vodič auta, ktoré ide na plný plyn s už prázdnou nádržou a s kontrolkami blikajúcimi a oznamujúcimi "potrebný servis". Tento program s Katkou bol pre mňa takou "diagnostikou aj servisom". Na opravu je toho viac, ale hlavné chybové hlášky BALANCE a SELF-LOVE, boli opravené. Ďakujem Katke aj spolu-cestujúcim za 6-týzdňovú jazdu, ktorá stála zato. ❤
Miriam O.
Powered By ClickFunnels.com