12 KROKOV
AKO PREBUDIŤ SVOJU VNÚTORNÚ SILU
A PREKONAŤ AKÚKOĽVEK VÝZVU
6 týždenný program sebarozvoja s Katarínou Zacharovou
Tento program sebarozvoja je praktický návod do bežného života, kedy ťa počas
6 týždňov prevediem 12 krokmi, ako v sebe prebudiť vnútornú silu a osvojiť si pozitívne postoje, ktoré ti pomôžu prekonať strachy, stres a výzvy, aby si na konci z toho vyšla nielen vnútorne silnejšia, ale vedela si v praxi reagovať na konkrétne životné situácie.
Program 12 KROKOV sa už nepredáva samostatne a Katarína Zacharová ho už nevedie priebehom 6 týdžňov. Ak máš záujem spolupracovať s Katkou a pracovať na svojom sebarozvoji a transformácií, pozri sa na transformačný program pre ženy BECOMING REALWOMAN.

Program 12 KROKOV, čo je základný program sebarozvoja, je teraz súčasťou ročného členstva v RealWoman Klube.
12 KROKOV,
AKO PREBUDIŤ SVOJU VNÚTORNÚ SILU A PREKONAŤ AKÚKOĽVEK VÝZVU
6 týždenný program sebarozvoja s Katarínou Zacharovou
Tento program sebarozvoja je praktický návod do bežného života, kedy ťa počas
6 týždňov prevediem 12 krokmi, ako v sebe prebudiť vnútornú silu a osvojiť si pozitívne postoje, ktoré ti pomôžu prekonať strachy, stres a výzvy, aby si na konci z toho vyšla nielen vnútorne silnejšia, ale vedela si v praxi reagovať na konkrétne životné situácie.
Ja som tak rada, že som mala možnosť ťa objaviť.
Ty si tak krásny človek ❤. Ja som si ťa asi nejak privolala, keď som nevedela, ako sa pohnúť ďalej
a odvtedy mám pocit, že sa mi dýcha ľahšie... Viem, že je ešte predo mnou dlhá cesta, ale už teraz viem, že je to tá správna cesta. Tento program som hltala každý týždeň, pretože ty všetko dokážeš tak krásne a hlavne jednoducho vysvetliť a pomenovať. Naučila si nás kopec užitočných vecí - od zvládania, stresu, strachu, emócií až po to, ako si užívať samých seba, radosť, ako si nastaviť rovnováhu
vo svojom živote na každej úrovni svojho bytia.
A tak, ako hovoríš ty a aj ako písali dievčatá, toto
by mali učiť povinne na školách, aby boli všetci ľudia spokojní a šťastní a svet by bol lepším miestom. Teším sa na pokračovanie v januári ❤ a na svoje silnejšie a odvážnejšie nové JA ❤.
Monika F.
Ku programu vytvoreného touto fenomenálnou ženou som
sa dostala ako slepé kura k zrnu doslova 😃. Ale ako sa hovorí.. neplánované akcie sú najlepšie akcie, no nie? Príliš dlho som nad tým neuvažovala, kúpila a čakala, čo sa bude diať. A poviem vám.. bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Katka, ty vieš človeku otvoriť oči a "prinútiť" ho, aby si uvedomil mnohé veci a hlavne ich precítil. Odkedy si nám povedala, že my nie sme naše emócie, dokážem
s nimi oveľa viac pracovať, zamedziť tomu, aby ma ovládali. Vždy sa snažím nastaviť na vyššiu frekvenciu a to mi veľmi pomáha
aj v komunikácii s obchodnými partnermi. Už keď ťa človek každý pondelok a štvrtok videl, hneď mal krajší deň, nehovoriac o tom,
o aké poznatky si nás obohatila a ešte sme aj dostali tvoju perfektnú knižku. ♥ Ďakujeme ti, že si bola naším spúšťačom
na ceste svojho lepšieho JA. Pozdravujem aj všetkých mojich "spolubojovníkov" a prajem vám, nech ste tou najlepšou verziou seba a len to najlepšie do života.
Zdenka V.
Katka ďakujem za všetko ❤️. Vďaka tebe som sa toho veľmi veľa naučila.. O sebe, ale aj vnímať inak druhých ľudí. Pred týmto programom som
sa cítila nenaplnená, náladová
a smutná, mala som strach
z budúcnosti, ale vďaka tebe sa vo mne všetko zmenilo. Viem oceniť to, čo mám v živote a ľudí, ktorí pri mne stoja. Naučila som sa, že aj tie zlé veci, ktoré sa mi v živote stali, ma naučili byť lepším človekom a vďaka ním som tam, kde som dnes.
A budúcnosti sa už nebojím.. Naopak, teším sa na to, čo mi
do života ešte prinesi.
Janka B.
PRIEBEH programu:
 • Program absolvuješ z pohodlia domova, stačí ti mobil alebo počítač, internetové pripojenie. 
 • ​Prístup ku tréningom dotaneš naraz, ale odporúčam ti prechádzať nimi postupne podľa toho, ako ti budem posielať emaily.
 • Celkovo absolvuješ 12 videotréningov/ 12 krokov, ku ktorým budeš mať doživotný prístup, aby si sa k nim mohla kedykoľvek vrátiť.
 • Každý tréning je v dĺžke približne max 60 minút a pozostáva z 2 častí: 1. nové poznanie ku konkrétnemu kroku, 2. praktické tipy a akcia do života.
 • Priebehom 6 týždňov ti každý týždeň sprístupním 2 tréningy a to vždy v pondelok a vo štvrtok v ranných hodinách. Tréningy si môžeš pozrieť v čase, ktorý si zvolíš ty, ale odporúčam absolvovať tréningy v tom týždni, kedy boli sprístupnené.
 • ​Ak chceš ísť do väčšej hĺbky vo svojom sebarozvoji, tak ti odporúčam súbežne s programom čítať moju knihu Končím so strachom a žijem odvážne.
PREČO TERAZ TENTO PROGRAM
Tento program je pre ľudí, ktorí chcú na svojom sebarozvoji pracovať so mnou. Je to pre teba, ak sa chceš posunúť od čítania kníh ku praktickým krokom v živote, ak chceš prejsť od teórie ku praxi. Je to pre teba, ak začínaš so sebarozvojom a cítiš, že niečo potrebuješ pochopiť alebo zmeniť vo svojom živote, len nevieš, ako na to. Tento program je pre teba, ak sa cítiš zaseknuto a potrebuješ sa nakopnúť do akcie. Tento program môže byť skvelý praktický prvý krok pre teba alebo aj medzikrok, ak zvažuješ môj hĺbkový celistvý transformačný proces pre ženy Becoming RealWoman, ale ešte si sa neprihlásila. Je to pre teba, ak sa chceš pohnúť vpred, ale nechceš v tom byť sama a hľadáš vedenie a aj komunitu podobne naladených ľudí. Tak si správne :).
Program ťa podporí v tom, aby si ustála, prekonala svoje súčasné výzvy a na konci si z toho vyšla vnútorne silnejšia. Život naokolo nás sa rýchlo mení, my sa meníme, ty sa vyvíjaš a preto viac ako kedykoľvek predtým, potrebuješ pracovať na sebe, naučiť sa efektívne použiť svoju energiu, osvojiť si pozitívne postoje a vedome sa o seba starať a posúvať sa krok po kroku vpred.
Realita je taká, že nevieš kontrolovať všetky okolnosti a situácie, ktoré sa ti dejú. Kľúčové je to, ako zareaguješ na to, čo sa ti deje. Všetko je to o tvojej energii a ako s ňou vieš pracovať. Nič v živote sa ti nedeje náhodou, má to svoj význam a ty ho potrebuješ pochopiť. Záťažové situácie a výzvy ťa v konečnom dôsledku vždy posilnia, ale najskôr potrebuješ prebudiť svoju vnútornú silu, aby si ich zvládla a stala si sa vďaka ním silnejšia a aj slobodnejšia.
Zmena okolo teba sa totižto začína v tebe. Ver mi. Pracujem s ľuďmi 11 rokov, osobne som pomohla už stovkám a moje knihy podporili desatisíce čítateľov. Neexistuje iná cesta k reálnej a trvalej zmene, ako začať od seba a v sebe. Avšak nemusí to byť také bolestivé a dlhé, keď vieš, ako na to. A preto som vytvorila tento program, aby som ti pomohla s prvými krokmi v sebarozvoji a nakopnutím sa do akcie.
Celkovo v tomto programe získaš 12 hodín vzdelávania priamo so mnou a to vo forme 12 online videotréningov s doživotným prístupom. Plus ti aj s pracovným zošitom k tomuto programu pribalím ako bonus aj moju knihu. A nedá sa ani vyčísliť pridaná hodnota prepojania sa s podobne naladenými ľuďmi a vzájomnej  podpory. Bežne hodina môjho času či už na koučingu, skupinových stretnutiach alebo workshope stojí od 100€. Ty získaš s týmto programom doživotný prístup k 15 hodinám sebarozvoja so mnou. Investuj do seba, do svojho rozvoja a niekoľkonásobne sa ti to vráti späť. Odrazí sa to na kvalite tvojho života, zdravia, vzťahov a pracovných možností.
Program je pre teba ak:
 • si nevieš so sebou poradiť a potrebuješ práve teraz na sebe a svojom rozvoji pracovať, aby si ľahšie zvládla všetky výzvy, negatívne emócie alebo strachy a vyšla si z toho na konci vnútorne silnejšia a slobodnejšia. 
 • si sa zasekla a potrebuješ sa nakopnúť do akcie, nabrať novú energiu, rozhýbať sa a vykročiť vpred, ale nevieš, ako na to.
 • ​si sa doteraz ešte aktívne nevenovala sebarozvoju, ale cítiš, že potrebuješ na sebe zapracovať, pochopiť prečo sa ti veci dejú v živote, nájsť svoje odpovede a posunúť sa vpred.
 • ​sa ti páčila moja kniha Končím so strachom a žijem odvážne alebo môj online tréning a chceš nadobudnuté poznanie a techniky lepšie uviesť do života a chceš s mojím vedením na sebe intenzívnejšie pracovať.
 • si podnikateľka a čelíš výzvam a zmenám v biznise a potrebuješ prekonať svoje vlastné strachy, udržať si nadhľad a pozitívny prístup, aby si našla správne riešenia a pohla si sa vpred.
 • ​sa cítiš izolovaná, frustrovaná alebo osamotená v tejto situácii a hľadáš prepojenie s podobne naladenými ľuďmi, ako si ty a podporu, rast, zmenu, aby si toto obdobie zvládla a našla si cestu vpred.
REFERENCIE na program:
Ja som tak rada, že som mala možnosť ťa objaviť.
Ty si tak krásny človek ❤. Ja som si ťa asi nejak privolala, keď som nevedela, ako sa pohnúť ďalej
a odvtedy mám pocit, že sa mi dýcha ľahšie... Viem, že je ešte predo mnou dlhá cesta, ale už teraz viem, že je to tá správna cesta. Tento program som hltala každý týždeň, pretože ty všetko dokážeš tak krásne a hlavne jednoducho vysvetliť a pomenovať. Naučila si nás kopec užitočných vecí - od zvládania, stresu, strachu, emócií až po to, ako si užívať samých seba, radosť, ako si nastaviť rovnováhu vo svojom živote na každej úrovni svojho bytia. A tak, ako hovoríš ty a aj ako písali dievčatá, toto by mali učiť povinne na školách, aby boli všetci ľudia spokojní a šťastní a svet by bol lepším miestom. Teším sa na pokračovanie v januári ❤ a na svoje silnejšie a odvážnejšie nové JA ❤.
Monika F.
Dnešní svět je rychlý, lidé utrácejí za výrobky, které nevydrží a přináší pouze krátkodobé štěstí. Katky program mi oproti tomu otevřel dveře k poznání s nevyčíslitelnou hodnotou, k informacím a technikám, které s trochou práce a trpělivosti pomohou i tomu nejzoufalejšímu člověku. Od Katky neuslyšíte prázdné a otřepané fráze, ale návod na fungování života - toho nejdůležitějšího, totiž Vašeho. Jsem muž, 28 let, Čech, zajímám se o spoustu věcí, cestuji, sportuji od thai boxu po surfování, jsem ve vztahu s milovanou osobou a rodinu mám všelijakou... Píšu to proto, aby bylo zřejmé, že spolupráce s Katkou je pro kohokoliv, komu není jedno, jak stráví čas mezi narozením a smrtí.
Tom J.
Ku programu vytvoreného touto fenomenálnou ženou som sa dostala ako slepé kura k zrnu doslova 😃. Ale ako sa hovorí.. neplánované akcie sú najlepšie akcie, no nie? Príliš dlho som nad tým neuvažovala, kúpila a čakala, čo sa bude diať. A poviem vám.. bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Katka, ty vieš človeku otvoriť oči a "prinútiť" ho, aby si uvedomil mnohé veci a hlavne ich precítil. Odkedy si nám povedala, že my nie sme naše emócie, dokážem s nimi oveľa viac pracovať, zamedziť tomu, aby ma ovládali. Vždy sa snažím nastaviť na vyššiu frekvenciu a to mi veľmi pomáha aj v komunikácii s obchodnými partnermi. Už keď ťa človek každý pondelok a štvrtok videl, hneď mal krajší deň, nehovoriac o tom, o aké poznatky si nás obohatila a ešte sme aj dostali tvoju perfektnú knižku. ♥ Ďakujeme ti, že si bola naším spúšťačom na ceste svojho lepšieho JA. Pozdravujem aj všetkých mojich "spolubojovníkov" a prajem vám, nech ste tou najlepšou verziou seba a len to najlepšie do života.
Zdenka V.
Katka ďakujem za všetko ❤️. Vďaka tebe som sa toho veľmi veľa naučila.. O sebe, ale aj vnímať inak druhých ľudí. Pred týmto programom som sa cítila nenaplnená, náladová a smutná, mala som strach z budúcnosti, ale vďaka tebe sa vo mne všetko zmenilo. Viem oceniť to, čo mám v živote a ľudí, ktorí pri mne stoja. Naučila som sa, že aj tie zlé veci, ktoré sa mi v živote stali, ma naučili byť lepším človekom a vďaka ním som tam, kde som dnes. A budúcnosti sa už nebojím.. Naopak, teším sa na to, čo mi do života ešte prinesi.
Janka B.
PRIEBEH programu:
 • Program absolvuješ z pohodlia domova, stačí ti mobil alebo počítač, internetové pripojenie a prístup na Facebook.
 • ​ZPrístup ku tréningom dotaneš naraz, ale odporúčam ti prechádzať nimi postupne podľa toho, ako ti budem posielať emaily.
 • Celkovo absolvuješ 12 videotréningov/ 12 krokov, ku ktorým budeš mať doživotný prístup, aby si sa k nim mohla kedykoľvek vrátiť.
 • Každý tréning je v dĺžke približne max 60 minút a pozostáva z 2 častí: 1. nové poznanie ku konkrétnemu kroku, 2. praktické tipy a akcia do života.
 • Priebehom 6 týždňov ti každý týždeň sprístupním 2 tréningy a to vždy v pondelok a vo štvrtok v ranných hodinách. Tréningy si môžeš pozrieť v čase, ktorý si zvolíš ty, ale odporúčam absolvovať tréningy v tom týždni, kedy boli sprístupnené.
 • ​Ak chceš ísť do väčšej hĺbky vo svojom sebarozvoji, tak ti odporúčam súbežne s programom čítať moju knihu Končím so strachom a žijem odvážne.
   PREČO TERAZ TENTO PROGRAM
   Tento program je pre ľudí, ktorí chcú na svojom sebarozvoji pracovať so mnou. Je to pre teba, ak sa chceš posunúť od čítania kníh ku praktickým krokom v živote, ak chceš prejsť od teórie ku praxi. Je to pre teba, ak začínaš so sebarozvojom a cítiš, že niečo potrebuješ pochopiť alebo zmeniť vo svojom živote, len nevieš, ako na to. Tento program je pre teba, ak sa cítiš zaseknuto a potrebuješ sa nakopnúť do akcie. Tento program môže byť skvelý praktický prvý krok pre teba alebo aj medzikrok, ak zvažuješ môj hĺbkový celistvý transformačný proces pre ženy Becoming RealWoman, ale ešte si sa neprihlásila. Je to pre teba, ak sa chceš pohnúť vpred, ale nechceš v tom byť sama a hľadáš vedenie a aj komunitu podobne naladených ľudí. Tak si správne :).
   Program ťa podporí v tom, aby si ustála, prekonala svoje súčasné výzvy a na konci si z toho vyšla vnútorne silnejšia. Život naokolo nás sa rýchlo mení, my sa meníme, ty sa vyvíjaš a preto viac ako kedykoľvek predtým, potrebuješ pracovať na sebe, naučiť sa efektívne použiť svoju energiu, osvojiť si pozitívne postoje a vedome sa o seba starať a posúvať sa krok po kroku vpred.
   Realita je taká, že nevieš kontrolovať všetky okolnosti a situácie, ktoré sa ti dejú. Kľúčové je to, ako zareaguješ na to, čo sa ti deje. Všetko je to o tvojej energii a ako s ňou vieš pracovať. Nič v živote sa ti nedeje náhodou, má to svoj význam a ty ho potrebuješ pochopiť. Záťažové situácie a výzvy ťa v konečnom dôsledku vždy posilnia, ale najskôr potrebuješ prebudiť svoju vnútornú silu, aby si ich zvládla a stala si sa vďaka ním silnejšia a aj slobodnejšia.
   Zmena okolo teba sa totižto začína v tebe. Ver mi. Pracujem s ľuďmi 11 rokov, osobne som pomohla už stovkám a moje knihy podporili desatisíce čítateľov. Neexistuje iná cesta k reálnej a trvalej zmene, ako začať od seba a v sebe. Avšak nemusí to byť také bolestivé a dlhé, keď vieš, ako na to. A preto som vytvorila tento program, aby som ti pomohla s prvými krokmi v sebarozvoji a nakopnutím sa do akcie.
   Celkovo v tomto programe získaš 12 hodín vzdelávania priamo so mnou a to vo forme 12 online videotréningov s doživotným prístupom. Plus ti aj s pracovným zošitom k tomuto programu pribalím ako bonus aj moju knihu. A nedá sa ani vyčísliť pridaná hodnota prepojania sa s podobne naladenými ľuďmi a vzájomnej  podpory. Bežne hodina môjho času či už na koučingu, skupinových stretnutiach alebo workshope stojí od 100€. Ty získaš s týmto programom doživotný prístup k 15 hodinám sebarozvoja so mnou. Investuj do seba, do svojho rozvoja a niekoľkonásobne sa ti to vráti späť. Odrazí sa to na kvalite tvojho života, zdravia, vzťahov a pracovných možností.
   Program je pre teba ak:
   • si nevieš so sebou poradiť a potrebuješ práve teraz na sebe a svojom rozvoji pracovať, aby si ľahšie zvládla všetky výzvy, negatívne emócie alebo strachy a vyšla si z toho na konci vnútorne silnejšia a slobodnejšia.
   • si sa zasekla a potrebuješ sa nakopnúť do akcie, nabrať novú energiu, rozhýbať sa a vykročiť vpred, ale nevieš, ako na to.
   • si sa doteraz ešte aktívne nevenovala sebarozvoju, ale cítiš, že potrebuješ na sebe zapracovať, pochopiť prečo sa ti veci dejú v živote, nájsť svoje odpovede a posunúť sa vpred.
   • ​sa ti páčila moja kniha Končím so strachom a žijem odvážne alebo môj online tréning a chceš nadobudnuté poznanie a techniky lepšie uviesť do života a chceš s mojím vedením na sebe intenzívnejšie pracovať.
   • si podnikateľka a čelíš výzvam a zmenám v biznise a potrebuješ prekonať svoje vlastné strachy, udržať si nadhľad a pozitívny prístup, aby si našla správne riešenia a pohla si sa vpred.
   • sa cítiš izolovaná, frustrovaná alebo osamotená v tejto situácii a hľadáš prepojenie s podobne naladenými ľuďmi, ako si ty a podporu, rast, zmenu, aby si toto obdobie zvládla a našla si cestu vpred.
   OBSAH PROGRAMU
   12 tréningov/ 12 krokov

   #1 Čo robiť,
   ak nemáte kontrolu n
   ad okolnosťami

   Neviete kontrolovať okolnosti, ale viete ovládnuť svoju reakciu na ne, čo určí výsledok. Osvojíte si postoje, ktoré vám pomôžu ovládnuť strach alebo hnev, aby ste správne reagovali. Naučíte sa prevziať zodpovednosť a nezostať v pozícii obete. 

   #2 Praktický plán, ako zvládnuť záťažové obdobie

   Keď nemáte v záťažovom období plán "prežitia", často sa ocitnete tam, kde ste nechceli byť. Vytvoríte si svoj plán rituálov a aktivít, ktoré vám pomôžu udržať si vyššiu energiu, nadhľad a rovnováhu, aby ste ustáli tlaky a prekonali také obdobia bez veľkých výkyvov.

   #3 Ako riešiť problémy,
   aby vás nepoložili

   Sústredíte sa na problém alebo riešenie? Ukážem vám, ako sa vnútorne nastaviť na efektívne riešenie problémov alebo výziev tak, aby vás úplne nepohltili a nebrzdili váš progres, ale našli ste správne riešenia a išli ste do akcie, ktorá vás posunie vpred.

   #4 Ako sa pozitívne nastaviť a zvýšiť svoju energiu

   S pozitívnym prístupom dosiahnete vždy viac ako s negativitou a hnevom. Naučíte sa, čo môžete urobiť bežne počas dňa, keď si potrebujete dobiť energiu, nájsť inšpiráciu alebo sa len pozitívne naladiť, aby sa vám žilo, konalo a "dýchalo" ľahšie.

   #5 Ako ovládať emócie

   Emócie môžu byť veľkým zdrojom vašej hnacej sily. Naučíte sa, ako ich nevytesňovať, ale ako emócie zvládnuť a spracovať tak, že nebudú viac ovládať alebo sabotovať vašu snahu a zámery. Použite skutočnú silu emócií pre svoj prospech.

   #6 Ako svoju myseľ nastaviť na úspech

   Vaše myšlienky spúšťajú vaše emócie. Naučíte sa, ako v bežných situáciách zastaviť negatívne myšlienky a premeniť ich na pozitívne a podporujúce postoje, ktoré vám reálne pomôžu dosiahnuť to, čo najviac chcete.

   #7 Ako prekonať strach zo zlyhania a neúspechu

   V každý moment robíte voľbu - strach alebo odvaha? Vaše sny a ciele dokážete realizovať iba vykročením za hranice zóny komfortu. Kto nezlyhal, tak sa ani o nič nikdy nepokúsil. Ukážem vám, ako odvážne konať a nebáť sa zlyhania.

   #8 Ako sa správne rozhodovať - logika vs intuícia

   Vaše rozhodnutia určujú vaše smerovanie v živote. Ukážem vám, kedy a ako použiť svoju intuíciu a kedy využiť logiku, aby ste urobili  správne rozhodnutie, ktoré bude v súlade s vami a tak vykročíte správnym smerom.

   #9 Ako spracovať strach a neistotu z budúcnosti

   Neočakávané zmeny a neistota prebúdzajú strach z budúcnosti, z toho, čo bude, či bude lepšie, či to zvládnete.  Naučím vás, ako tento strach prekonať a lepšie zvládať zmeny, aby vás nebrzdili, ale mohli ste sa otvoriť a aj pre seba a svojich blízkych vytvoriť nové možnosti.

   #10 Ako sa nepoddať tlakom okolia a negativite 

   Prostredie a ľudia okolo vás majú vplyv na vaše myslenie, náladu a rozhodnutia. Ukážem vám, ako ochránite svoju energiu pred negativitou od ľudí z okolia a ako ustojíte aj toxické či manipulatívne správanie, aby ste si udržali nadhľad a kľud.

   #11 Ako asertívne komunikovať vo vypätých situáciach

   Komunikácia a slová, ktoré zvolíte sú dôležité pri riešení konfliktov vo vzťahoch, na pracovisku alebo v bežných situáciách. Naučíte sa, ako asertívne reagovať a komunikovať, aby ste vzťahy posilňovali nie oslabovali, a tak ste  predišli alebo zmiernili konflikt či nedorozumenie v interakcii s ľuďmi.

   #12 Radosť a pokora ako zdroj vašej sily

   Vaša duša je kapitánkou vášho života, nie vaša myseľ alebo emócie. Radosť je jazykom vašej duše a pokora je váš súlad s kolektívnou dušou a životom. Začnite načúvať svojej duši, otvorte svoj najväčší zdroj sily a ľudského potenciálu. Povediem vás, ako začať.
   OBSAH PROGRAMU
   12 tréningov/ 12 krokov
   Neviete kontrolovať okolnosti, ale viete ovládnuť svoju reakciu na ne, čo určí výsledok. Osvojíte si postoje, ktoré vám pomôžu ovládnuť strach alebo hnev, aby ste správne reagovali. Naučíte sa prevziať zodpovednosť a nezostať v pozícii obete. 
   Keď nemáte v záťažovom období plán "prežitia", často sa ocitnete tam, kde ste nechceli byť. Vytvoríte si svoj plán rituálov a aktivít, ktoré vám pomôžu udržať si vyššiu energiu, nadhľad a rovnováhu, aby ste ustáli tlaky a prekonali také obdobia bez veľkých výkyvov.
   Sústredíte sa na problém alebo riešenie? Ukážem vám, ako sa vnútorne nastaviť na efektívne riešenie problémov alebo výziev tak, aby vás úplne nepohltili a nebrzdili váš progres, ale našli ste správne riešenia a išli ste do akcie, ktorá vás posunie vpred.
   S pozitívnym prístupom dosiahnete vždy viac ako s negativitou a hnevom. Naučíte sa, čo môžete urobiť bežne počas dňa, keď si potrebujete dobiť energiu, nájsť inšpiráciu alebo sa len pozitívne naladiť, aby sa vám žilo, konalo a "dýchalo" ľahšie.
   Emócie môžu byť veľkým zdrojom vašej hnacej sily. Naučíte sa, ako ich nevytesňovať, ale ako emócie zvládnuť a spracovať tak, že nebudú viac ovládať alebo sabotovať vašu snahu a zámery. Použite skutočnú silu emócií pre svoj prospech.
   Vaše myšlienky spúšťajú vaše emócie. Naučíte sa, ako v bežných situáciách zastaviť negatívne myšlienky a premeniť ich na pozitívne a podporujúce postoje, ktoré vám reálne pomôžu dosiahnuť to, čo najviac chcete.
   V každý moment robíte voľbu - strach alebo odvaha? Vaše sny a ciele dokážete realizovať iba vykročením za hranice zóny komfortu. Kto nezlyhal, tak sa ani o nič nikdy nepokúsil. Ukážem vám, ako odvážne konať a nebáť sa zlyhania.
   Vaše rozhodnutia určujú vaše smerovanie v živote. Ukážem vám, kedy a ako použiť svoju intuíciu a kedy využiť logiku, aby ste urobili  správne rozhodnutie, ktoré bude v súlade s vami a tak vykročíte správnym smerom.
   Neočakávané zmeny a neistota prebúdzajú strach z budúcnosti, z toho, čo bude, či bude lepšie, či to zvládnete.  Naučím vás, ako tento strach prekonať a lepšie zvládať zmeny, aby vás nebrzdili, ale mohli ste sa otvoriť a aj pre seba a svojich blízkych vytvoriť nové možnosti.
   Prostredie a ľudia okolo vás majú vplyv na vaše myslenie, náladu a rozhodnutia. Ukážem vám, ako ochránite svoju energiu pred negativitou od ľudí z okolia a ako ustojíte aj toxické či manipulatívne správanie, aby ste si udržali nadhľad a kľud.
   Komunikácia a slová, ktoré zvolíte sú dôležité pri riešení konfliktov vo vzťahoch, na pracovisku alebo v bežných situáciách. Naučíte sa, ako asertívne reagovať a komunikovať, aby ste vzťahy posilňovali nie oslabovali, a tak ste  predišli alebo zmiernili konflikt či nedorozumenie v interakcii s ľuďmi.
   Vaša duša je kapitánkou vášho života, nie vaša myseľ alebo emócie. Radosť je jazykom vašej duše a pokora je váš súlad s kolektívnou dušou a životom. Začnite načúvať svojej duši, otvorte svoj najväčší zdroj sily a ľudského potenciálu. Povediem vás, ako začať.
   VIAC O MNE
   Už viac ako 11 rokov podporujem, vzdelávam a vediem ľudí ich sebarozvojom a vnútornou transformáciou, aby naplno používali svoj ľudský potenciál a našli svoj zmysel. Uskutočňujem to ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka. Vždy som túžila zmysluplne použiť svoje schopnosti a talenty, aby som mala pozitívny prínos pre ľudí a spoločnosť.
   V roku 2009 som založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou pomôcť ženám v aktivácii ich skutočného potenciálu, aby naplnili svoje poslanie a pozitívne vplývali na na svet naokolo. Začala som v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde som 6 rokov žila, a potom som organizáciu budovala priamo na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov sme na Slovensku pre ženy zrealizovali viacero workshopov, podujatí RealWoman Fórum a vybudovali sme RealWoman komunitu. Keďže som vždy túžila pomôcť v reálnej pozitívnej zmene v živote ľudí, začala som sa viac sústrediť na vzdelávanie a transformáciu. Priebehom posledných 6 rokov som na základe osobnej práce so stovkami žien vyvinula jedinečný celistvý hĺbkový transformačný program pre ženy, ktorý voláme Becoming RealWoman. 
   Doteraz som autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja, ktoré som sama vydala v období od roku 2010 až do roku 2018. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú som napísala ešte počas života v Malajzii. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne.
   Momentálne pripravujem uvedenie programu Becoming RealWoman v angličtine pre ženy z celého sveta a svoju prvú knihu v angličtine How to get, what you desire.
   REFERENCIE
   Milá Katka ♥, zo srdca ti ďakujem za celý tento tvoj nádherný program 🙏. Pracujem na sebe už dlhšie, ale teraz po týchto 6 týždňoch v tvojom programe cítim, že som sa skutočne posunula vpred. Som pokojnejšia, veselšia a cítim väčšiu dôveru v seba samú. Predtým som sa často nechala veľmi ľahko vnútorne vyviesť z rovnováhy a nechala som sa premôcť emóciami. Nie navonok, ale vo vnútri som cítievala búrku, niekedy som cítila frustráciu, nepochopenie od druhých, niekedy hnev voči sebe samej, silnú sebakritiku, niekedy hlboký smútok. Nevedela som si s tým poradiť. A to som už všeličo prečítala a vyskúšala. Vďaka tvojmu programu som toho veľa pochopila. Každá jedna téma mala pre mňa veľký význam.
   Tak krásne a zrozumiteľne si nám, Katka, podala
   a vysvetlila komplikované veci o nás, našich vzťahoch a o živote a s láskou a pochopením
   si odpovedala na naše otázky. Tešila som sa na každé tvoje živé vyslielanie. Pochopila som, že mám silu moje emócie a negatívne myšlienky zvládať, pretransformovať a použiť na niečo dobré. A dala si nám veľa rôznych techník, ktoré môžeme používať v každodennom živote. Netvrdím, že už to všetko viem a zvládam. To nie. Viem, že musím veľa praktizovať. Ale už cítim oveľa väčšiu silu a dôveru, že sa to dá. Z celého srdca odporúčam tento program každému, kto chce na sebe pracovať, kto chce lepšie pochopiť seba, iných
   a život, kto túži v sebe nájsť silu a odvahu ísť za svojimi snami a žiť naplno krajší a spokojnejší život.
   Zuzana S.
   Dnešní svět je rychlý, lidé utrácejí za výrobky, které nevydrží a přináší pouze krátkodobé štěstí. Katky program mi oproti tomu otevřel dveře k poznání s nevyčíslitelnou hodnotou, k informacím a technikám, které s trochou práce a trpělivosti pomohou i tomu nejzoufalejšímu člověku. Od Katky neuslyšíte prázdné a otřepané fráze, ale návod na fungování života - toho nejdůležitějšího, totiž Vašeho. Jsem muž, 28 let, Čech, zajímám se o spoustu věcí, cestuji, sportuji od thai boxu po surfování, jsem ve vztahu s milovanou osobou a rodinu mám všelijakou... Píšu to proto, aby bylo zřejmé, že spolupráce s Katkou je pro kohokoliv, komu není jedno, jak stráví čas mezi narozením a smrtí.
   Tom J.
   Ja za seba by som chcela povedať, že som uvedomelo pokojnejšia, teda už toľko nevybuchujem na partnera a začínam viac prakticky chápať, čo je to prevziať zodpovednosť
   za svoje konanie. Pri rozhodovaní, ak si nie som istá, tak sa sama seba spýtam: (avšak to sa deje teraz zatiaľ iba pri maličkostiach, no treba asi niekde zacať). Ďalej si pripomínam, ze nič nie je absolútne a aj názory na svet, život, môžem zmeniť a takisto aj ostatní môžu zmeniť názory. Začala som pracovať viac s myšlienkami, lebo tam to všetko začína. Viem byť viac sama sebou - teda vyjadriť svoj postreh bez toho, aby som ďalej rozmýšľala, čo si o tom myslí okolie a ak taká myšlienka prišla, tak som si ju vedela vysvetliť tak, aby ma to nestresovalo a nemala som úzkosť. Na práci so samou sebou je to len začiatok, lebo viem, že jeto dlhodobý proces, len treba tu myseľ prenastaviť a o to sa znažím. Preto ďakujem
   za praktické informácie, ktoré si budem musieť neustále opakovať a neustále na sebe skúšať, prtože to bude cesta k lepšiemu životu a dúfam,
   aj k šťastnejšiemu životu, po ktorom v hĺbke srdca túžim. Ďakujem Katka za zdieľanie svojej odbornosti v osobnostnom rozvoji.
   Anna S.
   Som veľmi rada, že som sa programu zúčastnila. Myslím si, že ani jeden z nás, čo sme tu neľutujeme, že sme sa prihlásili. Vo veľmi chaotickom období, kedy som sa nevedela nájsť a mala o sebe pochybnosti, prišiel Katkin program ako na zavolanie a bez váhania som sa prihlásila. Keď sa spätne obzriem, už ani zďaleka nie som tam kde som bola. Katka mi otvorila nové dvere a týmto programom mi ukázala ako správne vykročiť a posunúť sa ďalej. Život sa mi zmenil v každom smere. Už ma stresové situácie nedokážu tak rozhodiť ako na začiatku, zlepšili sa vzťahy s mojimi blízkymi lebo som sa naučila, že to nie je o snahe zmeniť ich, ale o pochopení. Patrí ti jedno veľké ďakujem Kati, bolo to skvelé.
   Timea M.
   K tomuto programu som sa dostala úplnou náhodou a som šťastná a vďačná, že som ho vyskúšala. A keďže viem, že všetko sa deje
   z nejakého dôvodu, tento program prišiel
   v pravom čase. Mala som veľmi zvláštne obdobie, kedy som nevedela, ako sa pohnúť ďalej. Bála som sa vystúpiť z komfortnej zóny, bála som sa zlyhania, nevedela som kontrolovať svoje emócie, ktoré ma často úplne prevalcovali a dovolila som strachu, aby ma ovládal. Vďaka Katke sa mi otvorili oči a všetky situácie, myšlienky a pocity vnímam úplne inak ako predtým. Dokonca si ľudia, ktorých pravidelne stretávam všimli, že som veselšia
   a spokojnejšia. Je až neuveriteľné, čo všetko dokáže nastavenie mysle a zmena postoja.
   Týmto by som chcela Katke veľmi pekne poďakovať, že vytvorila tento program a že som mala možnosť byť jeho súčasťou ❤️.
   Rozhodne každému odporúčam vyskúšať.
   Zuzana Ch.D.
   Ja som veľmi vdačná, že som sa do tohoto programu prihlásila a veľká vďaka Katarína Zacharová  🙏 za to, že si mi pomohla a otvorila mi oči! Vysvetlila si mi veci, ktoré som do teraz nechápala. Poradila si mi, ako si poriešiť, čo treba, ako sa dá na veci pozerať inak a hlavne už teraz chápem svojím strachom a učím sa ich pomaličky prekonavať! Ja by som odporúčala tento program všetkým...ale čo?! Povinne by na to mali ísť všetci! Taktiež ma Katka naučila rôzne techniky, ako zvládať stres, emócie, meditácia. Už sa neviem dočkať, kedy začnem ďalšiu časť môjho rastu v januári Becoming RealWoman. Ešte raz Katka veľmi pekne ďakujem🙏. Ty si také slniečko 😊.
   Petra D.
   Pred kurzom som sa cítila ako vodič auta, ktoré ide na plný plyn s už prázdnou nádržou
   a s kontrolkami blikajúcimi a oznamujúcimi "potrebný servis". Tento program s Katkou bol pre mňa takou "diagnostikou aj servisom". Na opravu je toho viac, ale hlavné chybové hlášky BALANCE
   a SELF-LOVE, boli opravené. Ďakujem Katke aj spolu-cestujúcim za 6-týzdňovú jazdu, ktorá stála zato. ❤
   Miriam O.
   VIAC O MNE
   Už viac ako 11 rokov podporujem, vzdelávam a vediem ľudí ich sebarozvojom a vnútornou transformáciou, aby naplno používali svoj ľudský potenciál a našli svoj zmysel. Uskutočňujem to ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka. Vždy som túžila zmysluplne použiť svoje schopnosti a talenty, aby som mala pozitívny prínos pre ľudí a spoločnosť.
   V roku 2009 som založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou pomôcť ženám v aktivácii ich skutočného potenciálu, aby naplnili svoje poslanie a pozitívne vplývali na na svet naokolo. Začala som v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde som 6 rokov žila, a potom som organizáciu budovala priamo na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov sme na Slovensku pre ženy zrealizovali viacero workshopov, podujatí RealWoman Fórum a vybudovali sme RealWoman komunitu. Keďže som vždy túžila pomôcť v reálnej pozitívnej zmene v živote ľudí, začala som sa viac sústrediť na vzdelávanie a transformáciu. Priebehom posledných 6 rokov som na základe osobnej práce so stovkami žien vyvinula jedinečný transformačný program pre ženy, ktorý voláme Becoming RealWoman. 
   Doteraz som autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja, ktoré som sama vydala v období od roku 2010 až do roku 2018. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú som napísala ešte počas života v Malajzii. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne. V roku 2018 založila online vzdelávaciu akadémiu Be Real Academy, pre sebarozvoj, transformáciu a rast žien aj mužov.
   Momentálne pripravujem uvedenie programu Becoming RealWoman v angličtine pre ženy z celého sveta a svoju prvú knihu v angličtine How to get, what you desire.
   REFERENCIE
   Ja som veľmi vdačná, že som sa do tohoto programu prihlásila a veľká vďaka Katarína Zacharová  🙏 za to, že si mi pomohla a otvorila mi oči! Vysvetlila si mi veci, ktoré som do teraz nechápala. Poradila si mi, ako si poriešiť, čo treba, ako sa dá na veci pozerať inak a hlavne už teraz chápem svojím strachom a učím sa ich pomaličky prekonavať! Ja by som odporúčala tento program všetkým...ale čo?! Povinne by na to mali ísť všetci! Taktiež ma Katka naučila rôzne techniky, ako zvládať stres, emócie, meditácia. Už sa neviem dočkať, kedy začnem ďalšiu časť môjho rastu v januári Becoming RealWoman. Ešte raz Katka veľmi pekne ďakujem🙏. Ty si také slniečko 😊.
   Petra D.
   Som veľmi rada, že som sa programu zúčastnila. Myslím si, že ani jeden z nás, čo sme tu neľutujeme, že sme sa prihlásili. Vo veľmi chaotickom období, kedy som sa nevedela nájsť a mala o sebe pochybnosti, prišiel Katkin program ako na zavolanie a bez váhania som sa prihlásila. Keď sa spätne obzriem, už ani zďaleka nie som tam kde som bola. Katka mi otvorila nové dvere a týmto programom mi ukázala ako správne vykročiť a posunúť sa ďalej. Život sa mi zmenil v každom smere. Už ma stresové situácie nedokážu tak rozhodiť ako na začiatku, zlepšili sa vzťahy s mojimi blízkymi lebo som sa naučila, že to nie je o snahe zmeniť ich, ale o pochopení. Patrí ti jedno veľké ďakujem Kati, bolo to skvelé.
   Timea M.
   Pred kurzom som sa cítila ako vodič auta, ktoré ide na plný plyn s už prázdnou nádržou a s kontrolkami blikajúcimi a oznamujúcimi "potrebný servis". Tento program s Katkou bol pre mňa takou "diagnostikou aj servisom". Na opravu je toho viac, ale hlavné chybové hlášky BALANCE a SELF-LOVE, boli opravené. Ďakujem Katke aj spolu-cestujúcim za 6-týzdňovú jazdu, ktorá stála zato. ❤
   Miriam O.
   Milá Katka ♥, zo srdca ti ďakujem za celý tento tvoj nádherný program 🙏. Pracujem na sebe už dlhšie, ale teraz po týchto 6 týždňoch v tvojom programe cítim, že som sa skutočne posunula vpred. Som pokojnejšia, veselšia a cítim väčšiu dôveru v seba samú. Predtým som sa často nechala veľmi ľahko vnútorne vyviesť z rovnováhy a nechala som sa premôcť emóciami. Nie navonok, ale vo vnútri som cítievala búrku, niekedy som cítila frustráciu, nepochopenie od druhých, niekedy hnev voči sebe samej, silnú sebakritiku, niekedy hlboký smútok. Nevedela som si s tým poradiť. A to som už všeličo prečítala a vyskúšala. Vďaka tvojmu programu som toho veľa pochopila. Každá jedna téma mala pre mňa veľký význam. Tak krásne a zrozumiteľne si nám, Katka, podala a vysvetlila komplikované veci o nás, našich vzťahoch a o živote a s láskou a pochopením si odpovedala na naše otázky. Tešila som sa na každé tvoje živé vyslielanie. Pochopila som, že mám silu moje emócie a negatívne myšlienky zvládať, pretransformovať a použiť na niečo dobré. A dala si nám veľa rôznych techník, ktoré môžeme používať v každodennom živote. Netvrdím, že už to všetko viem a zvládam. To nie. Viem, že musím veľa praktizovať. Ale už cítim oveľa väčšiu silu a dôveru, že sa to dá. Z celého srdca odporúčam tento program každému, kto chce na sebe pracovať, kto chce lepšie pochopiť seba, iných a život, kto túži v sebe nájsť silu a odvahu ísť za svojimi snami a žiť naplno krajší a spokojnejší život.
   Zuzana S.
   REFERENCIE
   K tomuto programu som sa dostala úplnou náhodou a som šťastná a vďačná, že som ho vyskúšala. A keďže viem, že všetko sa deje z nejakého dôvodu, tento program prišiel v pravom čase. Mala som veľmi zvláštne obdobie, kedy som nevedela, ako sa pohnúť ďalej. Bála som sa vystúpiť z komfortnej zóny, bála som sa zlyhania, nevedela som kontrolovať svoje emócie, ktoré ma často úplne prevalcovali a dovolila som strachu, aby ma ovládal. Vďaka Katke sa mi otvorili oči a všetky situácie, myšlienky a pocity vnímam úplne inak ako predtým. Dokonca si ľudia, ktorých pravidelne stretávam všimli, že som veselšia a spokojnejšia. Je až neuveriteľné, čo všetko dokáže nastavenie mysle a zmena postoja. Týmto by som chcela Katke veľmi pekne poďakovať, že vytvorila tento program a že som mala možnosť byť jeho súčasťou ❤️. Rozhodne každému odporúčam vyskúšať.
   Zuzana Ch.D.
   Ja za seba by som chcela povedať, že som uvedomelo pokojnejšia, teda už toľko nevybuchujem na partnera a začínam viac prakticky chápať, čo je to prevziať zodpovednosť za svoje konanie. Pri rozhodovaní, ak si nie som istá, tak sa sama seba spýtam: (avšak to sa deje teraz zatiaľ iba pri maličkostiach, no treba asi niekde zacať). Ďalej si pripomínam, ze nič nie je absolútne a aj názory na svet, život, môžem zmeniť a takisto aj ostatní môžu zmeniť názory. Začala som pracovať viac s myšlienkami, lebo tam to všetko začína. Viem byť viac sama sebou - teda vyjadriť svoj postreh bez toho, aby som ďalej rozmýšľala, čo si o tom myslí okolie a ak taká myšlienka prišla, tak som si ju vedela vysvetliť tak, aby ma to nestresovalo a nemala som úzkosť. Na práci so samou sebou je to len začiatok, lebo viem, že je to dlhodobý proces, len treba tu myseľ prenastaviť a o to sa znažím. Preto ďakujem za praktické informácie, ktoré si budem musieť neustále opakovať a neustále na sebe skúšať, prtože to bude cesta k lepšiemu životu a dúfam, aj k šťastnejšiemu životu, po ktorom v hĺbke srdca túžim. Ďakujem Katka za zdieľanie svojej odbornosti v osobnostnom rozvoji.
   Anna S.
   KONTAKT:
   katarina.zachar.info@gmail.com,
   00421 948 180 003
   KONTAKT: katarina.zachar.info@gmail.com, 00421 948 180 003