BE REAL AKADÉMIA
Sebarozvoj, rast
a transformácia
Be Real Academy (BRA - skratka)
je vzdelávacia online platforma, ktorá prináša efektívne, účinné
a inovatívne vzdelávanie pre váš sebarozvoj, transformáciu
a rast v rôznych oblastiach života - vzťahy a komunikácia, zdravie, sebahodnota a sebarealizácia, spiritualita, potenciál a dosahovanie cieľov.
Je to sebarozvoj pre ženy aj
mužov, ktorý nenájdete v bežnom školskom systéme a veľakrát ani
v pracovnom prostredí, ale pritom má priamy vplyv na vaše šťastie, úspech, spokojnosť, naplnenie
a celkovú kvalitu vášho života.
BE REAL
AKADÉMIA

Sebarozvoj, transformácia
a rast.
Be Real Academy (BRA - skratka)
je vzdelávacia online platforma,
ktorá prináša efektívne, účinné
a inovatívne vzdelávanie pre váš sebarozvoj, transformáciu  a rast v rôznych oblastiach života
- vzťahy a komunikácia, zdravie, sebahodnota a sebarealizácia,
spiritualita, potenciál
a dosahovanie cieľov.
Je to sebarozvoj pre ženy aj mužov, ktorý nenájdete v bežnom školskom systéme a veľakrát ani v pracovnom prostredí, ale pritom má priamy vplyv na vaše šťastie, úspech, spokojnosť, naplnenie a celkovú kvalitu vášho života.
Prebuďte svoju vnútornú silu, autenticitu a naplno aktivujte svoj najvyšší potenciál, aby ste vytvorili život, po akom túžite.
ONLINE TRÉNINGY
BRA poskytuje jedinečné vzdelávanie, ktoré je online, flexibilné a praktické. Každý online program je zostavený
na základe poznatkov zo seminárov,
ale prispôsobený pre absolvovanie
z pohodlia domova prostredníctvom online tréningov vo formáte videí
a audií. Veľkou výhodou je doživotný prístup ku všetkým tréningom, aby ste sa k nim mohli kedykoľvek vrátiť.
PODPORA
A VEDENIE
Aby boli online tréningy účinné
a praktické, absolvujete ich postupne priebehom niekoľkých týždňov, a tak získate čas praktizovať to, čo sa naučíte. Transformačný program Becoming RealWoman poskytuje komplexnú podporu, komunitu a vedenie počas celého programu. Ostatné online programy absolvujete individuálne
vo vlastnom tempe a raz týždenne máte priestor na otázky pre autorku,
ktoré zodpovie v živom vysielaní.
PRACOVNÝ ZOŠIT A KNIHA
Ku každému online programu dostanete aj pracovný zošit a jednu
z kníh od Kataríny Zacharovej a to buď
v PDF alebo tlačenom formáte. Pracovný zošit vás bude sprevádzať celým programom, úlohami
a cvičeniami, aby ste všetky poznámky mali napísané na jednom mieste.
Kniha vám poskytne doplňujúce poznanie ku samotnému programu.
Prebuďte svoju vnútornú silu, autenticitu a naplno aktivujte svoj najvyšší potenciál, aby ste vytvorili život, po akom túžite.
ONLINE TRÉNINGY
BRA poskytuje jedinečné vzdelávanie, ktoré je online, flexibilné a praktické. Každý online program je zostavený na základe poznatkov zo seminárov, ale prispôsobený pre absolvovanie z pohodlia domova prostredníctvom online tréningov vo formáte videí a audií. Veľkou výhodou je doživotný prístup  ku všetkým tréningom, aby ste sa k nim mohli kedykoľvek vrátiť.
PODPORA A VEDENIE
Aby boli online tréningy účinné
a praktické, absolvujete ich postupne priebehom niekoľkých týždňov, a tak získate čas praktizovať to, čo sa naučíte. Transformačný program Becoming RealWoman poskytuje komplexnú podporu, komunitu a vedenie počas celého programu. Ostatné online programy absolvujete individuálne vo vlastnom tempe a raz týždenne máte priestor na otázky pre autorku, ktoré zodpovie v živom vysielaní.
PRACOVNÝ ZOŠIT
A KNIHA
Ku každému online programu dostanete aj pracovný zošit a jednu z kníh od Kataríny Zacharovej a to buď v PDF alebo tlačenom formáte. Pracovný zošit vás bude sprevádzať celým programom, úlohami a cvičeniami, aby ste všetky poznámky mali napísané na jednom mieste. Kniha vám poskytne doplňujúce poznanie ku samotnému programu.
ONLINE PROGRAMY PRE KAŽDÉHO
kliknite na obrázok pre viac informácií o programe
ONLINE PROGRAMY PRE KAŽDÉHO
TRANFORMAČNÝ PROGRAM PRE ŽENY
DIAGNOSTIKA POTENCIÁLU s Katarínou Zacharovou
BONUSOVÝ PROGRAM ZDARMA
s nákupom ktoréhokoľvek online programu
TRÉNER: Katarína Zacharová
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: áno, iba PDF formát
Doprajte si nový, pozitívny a silný začiatok, aby ste v roku 2020 dostali od života to, čo si najviac prajete a vykročili ste správnym smerom.
Nový začiatok 2020 je online program, ktorý pozostáva z 3 KROKOV, ako sa správne a pozitívne vnútorne nastaviť na nový rok 2020, tak že prekonáte obmedzenia a lekcie starého roku a z minulosti.
Naučíte sa nástroje a praktické kroky, ako vykročiť vpred do nového začiatku a uskutočniť pozitívnu zmenu. Ako ďalej posunúť svoje hranice možností a správne si stanoviť svoje ciele pri nových začiatkoch, ktoré vychádzajú z vašej duše nie vášho ega. 
PREDSTAVENIE PROGRAMU
1. krok: UZATVORENIE MINULOSTI
Prvým krokom k novému začiatku je práve uzatvorenie a vyhodnotenie starého roku 2019 alebo udalosti v minulosti, aby ste do nového roku neprenášali obmedzujúce myšlienky, emócie alebo postoje. Uzavriete tak svoju minulosť a s čistým štítom vstúpite do nového roku 2020 alebo nového obdobia.
2. krok: CHARAKTER ROKU 2020
Každý rok má svoj špecifický charaker, ktorý keď poznáte, tak sa viete celkovo pripraviť a následne lepšie využiť príležitosti alebo zvládnuť výzvy v novom roku. Preto v druhom kroku vám Yvette Westrum,  jedna z najlepších škandinávskych numerologičiek, pomôže pochopiť, čo prinesie nový rok 2020 z pohľadu numerológie.
3. krok: NOVÁ VÍZIA A CIELE
V treťom kroku si vytvoríte pre seba novú autentickú víziu na rok 2020 v 6 kľúčových oblastiach vášho života. Súčasťou je stanovenie zámerov a cieľov, ktoré vychádzajú z vašej duše, nie z vášho ega, ďalej príprava na ich realizáciu a návod, ako svoju víziu pretaviť do nástenky vízií.
Bežná cena programu: 36.00€
Mám zo seba veľkú radosť, lebo sa mi podarilo zvládnuť a prekonať strach, ktorý ma paralyzoval skoro 3 roky
Regina
Som veľmi rada, že som si program Končím so strachom v praxi zakúpila. Hneď po 1.videotréningu som si uvedomila, že tie kroky prekonania strachu už praktizujem, ale nepísala som to na papier. S tým písaním na papier sa učím. Po 3.videotréningu som si uvedomila koľko mám v sebe odvahy. 
Mám zo seba veľkú radosť, tento týždeň sa mi podarilo zvládnuť a prekonať strach v situacii, keď ma strach paralyzoval skoro 3 roky pri kontakte a stretnuti s mužom,s ktorým už dlho spolupracujem. A vďaka týmto stavom som začala riešiť, ako sa toho zbavím a tak som sa jedného pekného dňa dostala k vašej úžasnej knižke Končím so strachom a žijem odvážne a to bolo presne to čo som potrebovala. Najlepšia, najjednoduchšia a najvýstižnejšia knižka o strachu. Začala sa moja transformačná cesta. Pomáhajú mi na nej všetky vaše knižky, ktoré ste vydali a aj tento program Končím so strachom v praxi.
Ujasnil som si koncept uzatvoreného cyklu úspechu a môžem ho aplikovať v každej oblasti môjho života
Juraj
V programe Úspech v praxi som si ujasnil koncept uzatvoreného cyklu úspechu. Taktiež som sa naučil pracovať so svojou energiou potrebnou pri dosahovaní svojich cieľov, vedome ju zamerať, taktiež ako sa systematicky a po krokoch k cieľu približovať a zároveň som docielil uvedomenia si dôležitých systematických, ale aj svojich charakterových prvkov, ktoré sú nepostrádateľne na ceste k úspechu.
Najlepšie na tom je, že tento cyklus môžem aplikovať v hocijakej oblasti môjho života a stále ho opakovať a tak sa na svojej ceste k úspechu neustále zdokonalovať. Taktiež mám doživotný prístup k audio a video nahrávkam, ktoré ma vedia opäť správne posunúť a usmerniť.
Odporúčal by so ho ľuďom, ktorí sa chcú posunúť v akejkoľvek oblasti, konkrétne však v oblasti vzťahov, financií, podnikania alebo pozdvihnutia sebavedomia. Ďakujem Katke Zacharovej za prínosnú činnosť, ktorá obohatila môj život dopredu.
Nečakala som, že takých obyčajných 8 týždňov môže zmeniť môj život...
Katarína
....moju minulosť, moju prítomnosť a moju predstavu budúcnosti so všetkým, o čom som kedy snívala - a to aj napriek tomu, že mám za sebou nie málo tréningov sebarozvoja.
Program Becoming RealWoman je úžasný tým, že je postavený priamo pre ženy. Jednoduchým, no veľmi zrozumiteľným spôsoboch krok po kroku vedie k nachádzaniu seba samej,
k objavovaniu skrytých síl a daností, k nachádzaniu
tej jedinečnosti každej z nás. Jasne pomenúva, kde sú naše limity
a obmedzenia, vedie nás k tomu, ako tieto strachy či obavy pomenovať, ako im porozumieť, ako s nimi pracovať
a vysporiadať sa s nimi. Pochopenie, spriaznenosť, rešpekt, napriek všetkému súkromie a krásna komunita podobne naladených ľudí, tak dáva priestor na ďalší rozvoj, napredovanie, či zmenu.
Ďakujem, že som mohla byť toho súčasťou. Ďakujem za tú skúsenosť, poznanie a uvedomenie. Ďakujem za slobodu, ktorú som našla :-)
Uvedomila som si svoju silu
a zvýšilo sa mi sebavedomie
Eva
Podarilo sa mi absolvovať tento program a som rada že som si ho kúpila. Dozvedela som sa veľa nových vecí o sebe, hlavne aké mám talenty a schopnosti. Vďaka tréningom som si uvedomila aká som úžasná :) že mám v sebe také vlastnosti a schopnosti, ktoré som predtým nepokladala za dôležité a keď som si to spísala na papier, tak som bola užasnutá, čo vo mne je. Uvedomila som si svoju silu a zvýšilo sa mi sebavedomie. Uvedomila som si, že v práci nevyužívam naplno svoj potenciál a že by som mala robiť niečo, kde lepšie využijem svoje schopnosti a danosti - posunúť moje podnikanie na vyššiu úroveň.
Program Objavte svoje skryté talenty a potenciál hodnotím pozitívne a som vďačná, že ste mi pomohla. Chcem s vami ostať v kontakte, pretože potrebujem podporu pri uskutočňovaní zmien v mojom živote. Chcem na sebe ďalej pracovať a splniť si svoje ciele, pretože môj život mi za to stojí a chcem ho prežiť naplno a niečo za sebou zanechať. Ďakujem.
Je to program, o ktorom človek ani nemôže tušiť, ako veľmi ho ovplyvní.
Broňa
Becoming RealWoman je program, o ktorom človek ani nemôže tušiť, ako veľmi ho ovplyvní.
A keď si myslí, že v jeho živote už nie je veľa priestoru na zmeny, pri tomto programe pochopí, že človek a jeho konanie a myslenie je neskutočne elastické a veľmi široké a ponúka obrovské spektrum pohľadov. V našej skupine sme sa stretli spriaznené duše, ktoré pochopili, že napriek tomu, že sme každá z inej časti Slovenska, úplne v inom veku, s iným osudom, tak sme si veľmi podobné.
OBSAH PROGRAMOV
PREDSTAVENIE PROGRAMU
AUTORKA: Katarína Zacharová
POČET: 5 tréningov
FORMÁT: videá aj audiá
PRAC. ZOŠIT: tlačený /PDF formát
Ste vyčerpaný/á alebo frustrovaný/á, lebo vám kvôli strachom a nedostatku sebadôvery preteká život, radosť a príležitosti pomedzi prsty? Naučte sa prekonávať strachy a začnite ŽIŤ ODVÁŽNE A NAPLNO!
Nie je jednoduché uviesť do praxe to, čo viete, že je správne a odvážiť sa vykročiť vpred, dôverovať si a prekonať všetky prekážky a strachy, ktoré v sebe máte. Ak sa chcete skutočne oslobodiť od svojich strachov, stáť vo svojej skutočnej sile a nie len reagovať z pozície obete, tak potrebujete prevziať zodpovednosť za svoju energiu, prebudiť svoju odvahu a dovoliť si vedome tvoriť svoj život, po akom ste vždy túžili ...
V programe Končím so strachom v praxi vás prevediem procesom transformácie, oslobodenia a budovania optimistického a odvážného postoja k sebe a k životu. Program sa nestane len vašim jednorázovým sprievodcom, ale bude pre vás neustálym zdrojom sily, inšpirácie, poznania a praktického vedenia, ako vytrvať a nikdy sa nevzdávať. 
OBSAH PROGRAMU
VÝZNAM A PÔVOD STRACHU
1. tréning
Hlbšie pochopenie významu strachov vo svojom živote a ako vznikli. Rozdiel medzi strachom a inštiktom, pudom sebazáchovy.
Vaše 2 fundamentálne strachy, ktoré sú za všetkými strachmi, ktoré máte v živote.
Ako prevziať osobnú zodpovednosť za svoj život a vedome tvoriť svoj život.
Trinity bytia - pochopíte, ako funguje vaša životná energia a kde je váš skrytý potenciál.
BLOKY A LIMITÁCIE
2. tréning
Ako premeniť limitácie, bloky na príležitosť narasť a stať sa silnejšími a aj citlivejšími.
Zákon príťažlivosti - ako do svojho života priťahujete ľudí, udalosti a stiuácie a ako to viete ovplyvniť a zmeniť. 
Mentálna energia - ako pracovať s tvorivou silou myšlienok a vedome ich usmerňovať.
Emocionálna energia - ako zdravo zvládať svoje emócie
Ako prekonať negatívne myšlienky a emócie, s ktorými sa musíte vysporiadať v bežnom živote, aby ste sa nezasekli.
DNA ODVAHY
3. tréning
Ako v sebe prebudiť svoju odvahu a konať v súlade s tým, kto ste a v čo veríte, aby ste žili život, po akom túžite.
Ako robiť v živote odvážne rozhodnutia a lepšie voľby, aby ste mohli vykročiť vpred a uskutočnili ste reálnu zmenu.
Prebuďte v sebe duchovnú silu a energiu, ktorá je zdrojom vašich správnych rozhodnutí, viery a nádeje.  
Pesimizmus vs optimizmus. Ako začať používať princíp optimizmu na prekonanie   akýchkoľvek prekážok alebo limitácií.
PROCES OSLOBODENIA
4. tréning
Prevediem vás praktickým a intenzívnym procesom oslobodenia sa od strachu. Najskôr objavíte príčiny a zdroj vášho strachu, potom odstránite a uvoľníte uložené limitujúce emócie a myšlienky, aby ste sa oslobodili od strachu, ktorý vás teraz najviac brzdí  a vstúpili ste do svojej skutočnej sily a odvahy.
Naučím vás, ako si budovať energetickú imunitu, a tak sa ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste mali stabilnú a vysokú energiu, ktorá vás podrží v tých najťažších chvíľach.
ZMENA A AUTENTICITA
5. tréning
Začnete meniť svoje podvedomé sabotujúce programy a vytvoríte si nové  pozitívne postoje a nastavenia, ktoré vás  podporia a posilnia na ceste za vašimi cieľmi.
Osvojíte si praktické kroky, ako uviesť do bežného života to, čo viete a vytvoriť reálnu pozitívnu zmenu.
Naučíte sa praktickú a efektívnu metódu WOV, ako použiť svoje myšlienky, emócie a predstavivosť na realizáciu snov a zámerov.
Prebudíte v sebe autenticitu a vnútornú silu konať, aby ste žili život slobodne a podľa svojich pravidiel.
KNIHA
Končím so strachom a žijem odvážne
Cena programu: 78.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
AUTORKA: Katarína Zacharová
POČET: 5 tréningov
FORMÁT: videá aj audiá
PRAC. ZOŠIT: tlačený /PDF formát
Ste vyčerpaný/á alebo frustrovaný/á, lebo vám kvôli strachom a nedostatku sebadôvery preteká život, radosť a príležitosti pomedzi prsty? Naučte sa prekonávať strachy a začnite ŽIŤ ODVÁŽNE A NAPLNO!
Nie je jednoduché uviesť do praxe to, čo viete, že je správne a odvážiť sa vykročiť vpred, dôverovať si a prekonať všetky prekážky a strachy, ktoré v sebe máte. Ak sa chcete skutočne oslobodiť od svojich strachov, stáť vo svojej skutočnej sile a nie len reagovať z pozície obete, tak potrebujete prevziať zodpovednosť za svoju energiu, prebudiť svoju odvahu a dovoliť si vedome tvoriť svoj život, po akom ste vždy túžili ...
V programe Končím so strachom v praxi vás prevediem procesom transformácie, oslobodenia a budovania optimistického a odvážného postoja k sebe a k životu. Program sa nestane len vašim jednorázovým sprievodcom, ale bude pre vás neustálym zdrojom sily, inšpirácie, poznania a praktického vedenia, ako vytrvať a nikdy sa nevzdávať. 
OBSAH PROGRAMU
VÝZNAM A PÔVOD STRACHU
1. tréning
Hlbšie pochopenie významu strachov vo svojom živote a ako vznikli. Rozdiel medzi strachom a inštiktom, pudom sebazáchovy.
Vaše 2 fundamentálne strachy, ktoré sú za všetkými strachmi, ktoré máte v živote.
Ako prevziať osobnú zodpovednosť za svoj život a vedome tvoriť svoj život.
Trinity bytia - pochopíte, ako funguje vaša životná energia a kde je váš skrytý potenciál.
BLOKY A LIMITÁCIE
2. tréning
Ako premeniť limitácie, bloky na príležitosť narasť a stať sa silnejšími a aj citlivejšími.
Zákon príťažlivosti - ako do svojho života priťahujete ľudí, udalosti a stiuácie a ako to viete ovplyvniť a zmeniť. 
Mentálna energia - ako pracovať s tvorivou silou myšlienok a vedome ich usmerňovať.
Emocionálna energia - ako zdravo zvládať svoje emócie
Ako prekonať negatívne myšlienky a emócie, s ktorými sa musíte vysporiadať v bežnom živote, aby ste sa nezasekli.
DNA ODVAHY
3. tréning
Ako v sebe prebudiť svoju odvahu a konať v súlade s tým, kto ste a v čo veríte, aby ste žili život, po akom túžite.
Ako robiť v živote odvážne rozhodnutia a lepšie voľby, aby ste mohli vykročiť vpred a uskutočnili ste reálnu zmenu.
Prebuďte v sebe duchovnú silu a energiu, ktorá je zdrojom vašich správnych rozhodnutí, viery a nádeje.  
Pesimizmus vs optimizmus. Ako začať používať princíp optimizmu na prekonanie   akýchkoľvek prekážok alebo limitácií.
PROCES OSLOBODENIA
4. tréning
Prevediem vás praktickým a intenzívnym procesom oslobodenia sa od strachu. Najskôr objavíte príčiny a zdroj vášho strachu, potom odstránite a uvoľníte uložené limitujúce emócie a myšlienky, aby ste sa oslobodili od strachu, ktorý vás teraz najviac brzdí  a vstúpili ste do svojej skutočnej sily a odvahy.
Naučím vás, ako si budovať energetickú imunitu, a tak sa ochrániť pred negativitou z okolia, aby ste mali stabilnú a vysokú energiu, ktorá vás podrží v tých najťažších chvíľach.
ZMENA A AUTENTICITA
5. tréning
Začnete meniť svoje podvedomé sabotujúce programy a vytvoríte si nové  pozitívne postoje a nastavenia, ktoré vás  podporia a posilnia na ceste za vašimi cieľmi.
Osvojíte si praktické kroky, ako uviesť do bežného života to, čo viete a vytvoriť reálnu pozitívnu zmenu.
Naučíte sa praktickú a efektívnu metódu WOV, ako použiť svoje myšlienky, emócie a predstavivosť na realizáciu snov a zámerov.
Prebudíte v sebe autenticitu a vnútornú silu konať, aby ste žili život slobodne a podľa svojich pravidiel.
KNIHA
Končím so strachom a žijem odvážne
Cena programu: 78.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 8 tréningov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: PDF formát
Chcete robiť to, čo vás báví a zarábať si tým? Túžite si nájsť prácu, projekt alebo podnikanie, v ktorom môžete naplno použiť svoje talenty, schopnosti, kreativitu, potenciál a nájsť vnútorné naplnenie?
Je čas, aby ste prestali robiť, hovoriť, správať sa tak, ako by sa to malo alebo sa od vás očakáva, ale začali ste úprimne vo svojom vnútri hľadať a objavovať to, kto ste, v čom ste výborní a čo vám robí radosť. Nikto iný to za vás neurobí, nikto iný vás neobjaví, ak to neurobíte vy.
Poznať a používať svoje talenty, vášeň a potenciál, znamená na prvom mieste spoznať seba a dať si šancu byť sám sebou. V online programe vás prevediem 8 špecifickými krokmi, ktoré tento proces naštartujú - prebudíte svoju vášeň, spoznáte svoje talenty, ujasníte si priority a ďalšie kroky, pochopíte svoje smerovanie a ako to uviesť do praxe.
OBSAH PROGRAMU
UVEDOMENIE A PREBUDENIE
1. tréning
Význam vášho životného príbehu a snov na vašej ceste.
Mýty o talentoch, ktoré ste doteraz počuli a obmedzujú vaše možnosti rastu a ako rozlíšiť
talenty, zručnosti od silných stránok.
Ako ste stratili svoju jedinečnosť a prečo pre jej znovuobnovenie je potrebné, aby ste objavili svoje talenty a potenciál.
4 kroky, ako prekročiť svoju zónu komfortu a expandovať svoje hranice možností.
Pozrite sa na kruh vášho životného príbehu a zodpovedajte si kľúčové otázky.
VÁŠEŇ A HNACIA SILA
2. tréning
Prebuďte a identifikujte svoje vášne, ktoré sú vašou hnaciou silou a energiou. 
Uplatnite princíp Trinity bytia v procese objavovania toho, čo vás baví, aby ste nešli  znovu proti prúdu, ale robili ste kroky, ktoré sú v súzvuku s vašou dušou a vašim poslaním.
Prevediem vás praktickým procesom a cvičeniami, ktorý vám pomôže odhaliť a nájsť vaše skutočné vášne, nadšenie a hlbší zmysel, ktoré vás inšpirujú k akcii.
VYŠSIE CIELE
3. tréning
Pretavte svoju vášeň a zmysel do konkrétnejšich a uchopilnejších cieľov a snov, ktoré by ste chceli naplniť.
Vyselektujte sny a ciele, s ktorými by ste chceli začať a realizovať ich s pomocou svojich talentov a schopností.
Praktické úlohy a otázky vám pomôžu otvoriť nové možnosti a uvedomiť si, k čomu by ste chceli prispieť a na čom vám záleží.
TALENTY A SILNÉ STRÁNKY
4 tréning
Ako spoznáte svoj talent a aký má prínos pre váš život a kariéru. 
Objavte svoje talenty, schopnosti a dary, ktoré sú vašou pridanou hodnotou a robia vás jedinečnými prostredníctvom praktických cvičení a úloh.
Identifikujte svoje silné a slabé stránky, aby ste správne vedeli podporiť a rozvíjať svoje talenty.
Spoznajte prirodzenú a adaptovanú dynamiku vašej osobnosti podľa metodiky DISC, aby ste lepšie pochopili seba, iných ľudí a robili ste správne rozhodnutia.
ROZVOJ TALENTOV
5 tréning
Vyhodnotíte všetky doteraz získané, zístené a objavené talenty, vášne, schopnosti, silné stránky, aby ste vedeli, s čím môžete ihneď pracovať a videli ste celový obraz svojich možností.
Pochopíte, ako a prečo neustále rozvíjať svoje talenty, schopnosti a silné stránky, aby ste vedeli vytvoriť alebo nájsť prácu, po ktorej túžite. 
BLOKY A LIMITÁCIE
6. tréning
Spoznáte svoje podvedomé bloky alebo limitácie, ktoré vás doteraz brzdili v tom, aby ste odvážne použili svoje talenty a schopnosti na realizáciu svojich snov a poslania.
Prevediem vás špecifickým energetickým procesom oslobodenia sa od limitácií na mentálnej a emocionálnej úrovni, aby ste mohli odvážne a slobodne vykročiť vpred a tvoriť pre seba lepšiu budúcnosť.
Vytvoríte a prijmete nové podporujúce postoje a pozitvíne prístupy, ktoré vás posilnia, dodájú vám odvahu a silu konať a zistiť, kto skutočne ste a čo dokážete.   
UPLATNENIE V PRAXI
7. tréning
Spravite si svoju reflexiu toho, ako ste doteraz používali svoje talenty, vášne a schopnosti, aby ste vedeli, kde ste a čo potrebujete zmeniť.
Prejdete praktickými cvičeniami, ktoré vám pomôžu uchopiť svoje talenty a schopnosti a pretaviť ich to konkrétnej práce, projektu, aktivity alebo produktu, či služby. 
Vytvoríte si svoj vlastný plán akcie a postupných krokov, ako budete uvádzať a v realite používať svoje talenty, aby ste mali prácu, ktorá vás baví a napĺňa.  
RAST A POSLANIE
8. tréning
Naučím vás praktický proces trvalého rastu, ktorý môžete praktizovať v každej oblasti vášho života, aby ste vytrvali v rozvoji a dosiahli ste svoje ciele.
Pochopíte, ako v živote svojimi talentami môžete dosiahnuť výsledky a úspešne sa živiť tým, čo máte radi a v čom ste skutočne dobrí.
Ujasníte si, ako by ste chceli prispieť a ako môžete už teraz každý deň napĺňať a realizovať svoje poslanie, aj keď teraz iba začínate.
KNIHA
Ako dostať od života, čo chceme
Cena programu: 88.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 8 tréningov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: PDF formát
Chcete robiť to, čo vás báví a zarábať si tým? Túžite si nájsť prácu, projekt alebo podnikanie, v ktorom môžete naplno použiť svoje talenty, schopnosti, kreativitu, potenciál a nájsť vnútorné naplnenie?
Je čas, aby ste prestali robiť, hovoriť, správať sa tak, ako by sa to malo alebo sa od vás očakáva, ale začali ste úprimne vo svojom vnútri hľadať a objavovať to, kto ste, v čom ste výborní a čo vám robí radosť. Nikto iný to za vás neurobí, nikto iný vás neobjaví, ak to neurobíte vy.
Poznať a používať svoje talenty, vášeň a potenciál, znamená na prvom mieste spoznať seba a dať si šancu byť sám sebou. V online programe vás prevediem 8 špecifickými krokmi, ktoré tento proces naštartujú - prebudíte svoju vášeň, spoznáte svoje talenty, ujasníte si priority a ďalšie kroky, pochopíte svoje smerovanie a ako to uviesť do praxe.
OBSAH PROGRAMU
UVEDOMENIE A PREBUDENIE
1. tréning
Význam vášho životného príbehu a snov na vašej ceste.
Mýty o talentoch, ktoré ste doteraz počuli a obmedzujú vaše možnosti rastu a ako rozlíšiť
talenty, zručnosti od silných stránok.
Ako ste stratili svoju jedinečnosť a prečo pre jej znovuobnovenie je potrebné, aby ste objavili svoje talenty a potenciál.
4 kroky, ako prekročiť svoju zónu komfortu a expandovať svoje hranice možností.
Pozrite sa na kruh vášho životného príbehu a zodpovedajte si kľúčové otázky.
VÁŠEŇ A HNACIA SILA
2. tréning
Prebuďte a identifikujte svoje vášne, ktoré sú vašou hnaciou silou a energiou. 
Uplatnite princíp Trinity bytia v procese objavovania toho, čo vás baví, aby ste nešli  znovu proti prúdu, ale robili ste kroky, ktoré sú v súzvuku s vašou dušou a vašim poslaním.
Prevediem vás praktickým procesom a cvičeniami, ktorý vám pomôže odhaliť a nájsť vaše skutočné vášne, nadšenie a hlbší zmysel, ktoré vás inšpirujú k akcii.
VYŠSIE CIELE
3. tréning
Pretavte svoju vášeň a zmysel do konkrétnejšich a uchopilnejších cieľov a snov, ktoré by ste chceli naplniť.
Vyselektujte sny a ciele, s ktorými by ste chceli začať a realizovať ich s pomocou svojich talentov a schopností.
Praktické úlohy a otázky vám pomôžu otvoriť nové možnosti a uvedomiť si, k čomu by ste chceli prispieť a na čom vám záleží.
TALENTY A SILNÉ STRÁNKY
4 tréning
Ako spoznáte svoj talent a aký má prínos pre váš život a kariéru. 
Objavte svoje talenty, schopnosti a dary, ktoré sú vašou pridanou hodnotou a robia vás jedinečnými prostredníctvom praktických cvičení a úloh.
Identifikujte svoje silné a slabé stránky, aby ste správne vedeli podporiť a rozvíjať svoje talenty.
Spoznajte prirodzenú a adaptovanú dynamiku vašej osobnosti podľa metodiky DISC, aby ste lepšie pochopili seba, iných ľudí a robili ste správne rozhodnutia.
ROZVOJ TALENTOV
5 tréning
Vyhodnotíte všetky doteraz získané, zístené a objavené talenty, vášne, schopnosti, silné stránky, aby ste vedeli, s čím môžete ihneď pracovať a videli ste celový obraz svojich možností.
Pochopíte, ako a prečo neustále rozvíjať svoje talenty, schopnosti a silné stránky, aby ste vedeli vytvoriť alebo nájsť prácu, po ktorej túžite. 
BLOKY A LIMITÁCIE
6. tréning
Spoznáte svoje podvedomé bloky alebo limitácie, ktoré vás doteraz brzdili v tom, aby ste odvážne použili svoje talenty a schopnosti na realizáciu svojich snov a poslania.
Prevediem vás špecifickým energetickým procesom oslobodenia sa od limitácií na mentálnej a emocionálnej úrovni, aby ste mohli odvážne a slobodne vykročiť vpred a tvoriť pre seba lepšiu budúcnosť.
Vytvoríte a prijmete nové podporujúce postoje a pozitvíne prístupy, ktoré vás posilnia, dodájú vám odvahu a silu konať a zistiť, kto skutočne ste a čo dokážete.   
UPLATNENIE V PRAXI
7. tréning
Spravite si svoju reflexiu toho, ako ste doteraz používali svoje talenty, vášne a schopnosti, aby ste vedeli, kde ste a čo potrebujete zmeniť.
Prejdete praktickými cvičeniami, ktoré vám pomôžu uchopiť svoje talenty a schopnosti a pretaviť ich to konkrétnej práce, projektu, aktivity alebo produktu, či služby. 
Vytvoríte si svoj vlastný plán akcie a postupných krokov, ako budete uvádzať a v realite používať svoje talenty, aby ste mali prácu, ktorá vás baví a napĺňa.  
RAST A POSLANIE
8. tréning
Naučím vás praktický proces trvalého rastu, ktorý môžete praktizovať v každej oblasti vášho života, aby ste vytrvali v rozvoji a dosiahli ste svoje ciele.
Pochopíte, ako v živote svojimi talentami môžete dosiahnuť výsledky a úspešne sa živiť tým, čo máte radi a v čom ste skutočne dobrí.
Ujasníte si, ako by ste chceli prispieť a ako môžete už teraz každý deň napĺňať a realizovať svoje poslanie, aj keď teraz iba začínate.
KNIHA
Ako dostať od života, čo chceme
Cena programu: 88.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 4 tréningy
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: PDF formát
BONUS: videotréning Základy numerológie
ODPORÚČANIE:  absolvujte tento program v kombinácii s programom Vedomá komunikácia a harmonické vzťahy.
Uzdravte svoje vzťahy a osloboďte sa od bolesti z minulosti, od limitujúcich programov a prekročte svoje obmedzenia, nech môžete naplno vstúpiť do svojej skutočnej sily a začať vedome tvoriť svoj život a vzťahy.
Ukážem vám, ako sa oslobodiť od minulosti, prekonať neistotu, a tak vstúpiť do svojej sily, ako stáť pevne vo svojom centre a prevziať zodpovednosť za svoj život a vzťahy. Prevediem vás intenzívnym procesom ozdravenia a oslobodenia od limitujúcich mentálnych postojov a programov a emocionálnych blokov, ktoré vznikli v minulosti a v súčanosti oslabujú váš vzťah k sebe a vzťahy k ľuďom, na ktorých vám záleží. Proces prebehne na všetkých úrovniach vášho bytia - fyzická, emocionálna, mentálna a duchovná, a preto vám umožňuje pracovať so skrytým potenciálom, pochopiť súvislosti, prevziať osobnú zodpovednosť za svoju energiu a uskutočniť reálnu zmenu nielen vo svojich vzťahoch, ale aj vo vzťahu k sebe samým.
Osvojíte si nové pozitívne a podporujúce postoje, ktoré vás podporia pri budovaní lepšej a slobodnejšej budúcnosti. Vytvoríte si novú a lepšiu alternatívu pre svoj život a ujasníte si, aké vzťahy chcem mať a tvoriť. A naučíte sa, ako efektívne používať svoju tvorivú silu e energiu, a s jej pomocou vedome formovať svoju realitu, aby ste žili vzťahy a život, ktoré vás tešia a napĺňajú.
OBSAH PROGRAMU
SEBAREFLEXIA A ZMYSEL VZŤAHOV
1. tréning
Úvodná spoločná meditácia na hlbšie prepojenie so sebou a sprítomnenie sa. 
Zreflektujete a vyhodnotíte súčasný stav a kvalitu vašich vzťahov, aby ste poznali svoju východiskovú pozíciu a zamerali sa na to, čo potrebujete uzdraviť. 
Prečo vstupujete do určitých vzťahov a podstata vzťahov na troch úrovniach vášho bytia.
3 základné potreby, ktoré každý človek potrebuje mať naplnené vo vzťahoch, aby sa cítil plnohodnotne.
MENTÁLNE OSLOBODENIE
2. tréning
Ako vznikli vaše limitujúce mentálne programy a ako operovať, rozmýšľať a rozhodovať sa z úrovne vašej duše a nereagovať  z pozície vášho individuálneho ega alebo strachu.
Ako expandovať hranice vašich možností a myslenia, aby ste sa odvážili vystúpiť z komfortnej zóny a odpojili sa od minulosti, a tak ste pre seba tvorili novú lepšiu budúcnosť a zdravé vzťahy. 
Praktické cvičenie oslobodenia sa od starých limitujúcich mentálnych postojov a programov a vytvorenie nového prístupu myslenia a podporujúcich postojov. 
EMOCIONÁLNE OSLOBODENIE
3. tréning
Ako na vás vplývajú vaše uložené emócie, prečo sú zdrojom bolesti a strachu a sabotujú vašu snahu žiť lepšie a slobodnejšie. A ako emócie neukladať, ale spracovať a uvoľniť ich v každodennom živote.
Praktický proces oslobodenia sa od limitujúcich a bolestivých emocionálnych blokov z minulosti, aby ste sa odľahčili a nebrzdili vás vo vývoji.
NOVÁ BUDÚCNOSŤ
4. tréning
Osvojíte si nové pozitívne a podporujúce postoje, ktoré vás podporia pri budovaní lepšej a slobodnejšej budúcnosti.
Zostavíte si vlastné memorandum slobody a sily, ktoré bude viesť vaše ďalšie kroky v bežnom živote.
Vytvoríte si novú a lepšiu alternatívu pre svoj život a ujasníte si, aké vzťahy chcem mať a tvoriť.
Ako efektívne používať svoju tvorivú silu e energiu, a tak vedome formovať svoju realitu, aby ste žili život, ktorý vás teší a napĺňa.
Cena programu: 78.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 4 tréningy
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: PDF formát
BONUS: videotréning Základy numerológie
ODPORÚČANIE:  absolvujte tento program v kombinácii s programom Vedomá komunikácia a harmonické vzťahy.
Uzdravte svoje vzťahy a osloboďte sa od bolesti z minulosti, od limitujúcich programov a prekročte svoje obmedzenia, nech môžete naplno vstúpiť do svojej skutočnej sily a začať vedome tvoriť svoj život a vzťahy.
Ukážem vám, ako sa oslobodiť od minulosti, prekonať neistotu, a tak vstúpiť do svojej sily, ako stáť pevne vo svojom centre a prevziať zodpovednosť za svoj život a vzťahy. Prevediem vás intenzívnym procesom ozdravenia a oslobodenia od limitujúcich mentálnych postojov a programov a emocionálnych blokov, ktoré vznikli v minulosti a v súčanosti oslabujú váš vzťah k sebe a vzťahy k ľuďom, na ktorých vám záleží. Proces prebehne na všetkých úrovniach vášho bytia - fyzická, emocionálna, mentálna a duchovná, a preto vám umožňuje pracovať so skrytým potenciálom, pochopiť súvislosti, prevziať osobnú zodpovednosť za svoju energiu a uskutočniť reálnu zmenu nielen vo svojich vzťahoch, ale aj vo vzťahu k sebe samým.
Osvojíte si nové pozitívne a podporujúce postoje, ktoré vás podporia pri budovaní lepšej a slobodnejšej budúcnosti. Vytvoríte si novú a lepšiu alternatívu pre svoj život a ujasníte si, aké vzťahy chcem mať a tvoriť. A naučíte sa, ako efektívne používať svoju tvorivú silu e energiu, a s jej pomocou vedome formovať svoju realitu, aby ste žili vzťahy a život, ktoré vás tešia a napĺňajú.
OBSAH PROGRAMU
SEBAREFLEXIA A ZMYSEL VZŤAHOV
1. tréning
Úvodná spoločná meditácia na hlbšie prepojenie so sebou a sprítomnenie sa. 
Zreflektujete a vyhodnotíte súčasný stav a kvalitu vašich vzťahov, aby ste poznali svoju východiskovú pozíciu a zamerali sa na to, čo potrebujete uzdraviť. 
Prečo vstupujete do určitých vzťahov a podstata vzťahov na troch úrovniach vášho bytia.
3 základné potreby, ktoré každý človek potrebuje mať naplnené vo vzťahoch, aby sa cítil plnohodnotne.
MENTÁLNE OSLOBODENIE
2. tréning
Ako vznikli vaše limitujúce mentálne programy a ako operovať, rozmýšľať a rozhodovať sa z úrovne vašej duše a nereagovať  z pozície vášho individuálneho ega alebo strachu.
Ako expandovať hranice vašich možností a myslenia, aby ste sa odvážili vystúpiť z komfortnej zóny a odpojili sa od minulosti, a tak ste pre seba tvorili novú lepšiu budúcnosť a zdravé vzťahy. 
Praktické cvičenie oslobodenia sa od starých limitujúcich mentálnych postojov a programov a vytvorenie nového prístupu myslenia a podporujúcich postojov. 
EMOCIONÁLNE OSLOBODENIE
3. tréning
Ako na vás vplývajú vaše uložené emócie, prečo sú zdrojom bolesti a strachu a sabotujú vašu snahu žiť lepšie a slobodnejšie. A ako emócie neukladať, ale spracovať a uvoľniť ich v každodennom živote.
Praktický proces oslobodenia sa od limitujúcich a bolestivých emocionálnych blokov z minulosti, aby ste sa odľahčili a nebrzdili vás vo vývoji.
NOVÁ BUDÚCNOSŤ
4. tréning
Osvojíte si nové pozitívne a podporujúce postoje, ktoré vás podporia pri budovaní lepšej a slobodnejšej budúcnosti.
Zostavíte si vlastné memorandum slobody a sily, ktoré bude viesť vaše ďalšie kroky v bežnom živote.
Vytvoríte si novú a lepšiu alternatívu pre svoj život a ujasníte si, aké vzťahy chcem mať a tvoriť.
Ako efektívne používať svoju tvorivú silu e energiu, a tak vedome formovať svoju realitu, aby ste žili život, ktorý vás teší a napĺňa.
Cena programu: 78.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
LEKTORKY: Katarína Zacharová, Jaroslava Vaculčiaková, Anka Repková
POČET: 5 tréningov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: PDF formát
BONUS: videotréning Základy numerológie
Naučte sa odvážne a jasne komunikovať svoje názory, pocity alebo potreby, aby ste budovali vedomé, harmonické a láskavé vzťahy, v ktorých sa cítite sami sebou a ľúbení.
Každý vzťah vo vašom živote sa začína a končí vzťahom, ktorý máte sami so sebou.
V programe nadobudnete poznanie a praktické techniky, ako v osobnom či pracovnom živote jasne a vedome komunikovať svoje postoje, ako sa autenticky prezentovať, ako empaticky načúvať, tak budovať a posilňovať svoje harmonické a láskavé vzťahy. Oveľa lepšie porozumiete sebe samým a aj zmyslu konania či správania iných ľudí, čím svoje vzťahy očistíte od zbytočných konfliktov, nedorozumení alebo hádok, a tak svoje vzťahy posuniete na úplne novú úroveň porozumenia a prepojenia. Naučíte sa aj lepšie reagovať, zvládať konflikty alebo náročné situácie vo vzťahoch.
Tento program je nadstavbou na program Uzdravenie vzťahov a vnútorná sloboda. Odporúčam absolvovať obidva programy pre najlepšie výsledky.
ODPORÚČANIE:  tento program je vhodný ako nadstavba ku programu Uzdravenie vzťahov a vnútorná sloboda, ale dá sa absolvovať aj samostatne.
OBSAH PROGRAMU
SEBAREFLEXIA A ZMYSEL VZŤAHOV
1. tréning
Úvodná meditácia na hlbšie prepojenie so sebou a sprítomnenie sa.
Ako budovať a ochrániť zdravý a silný vzťah k sebe samému, ktorý ovplyvní všetky ostatné vzťahy vo vašom živote, aby ste pevne stáli vo svojom strede a boli ste v rovnováhe. 
Ako aktivovať svoju skrytú sebahodnotu, sebadôveru a silu, aby ste nabrali odvahu konať, robiť správne rozhodnutia a byť autentickí.
Ako načúvať sebe samému, svojej duši a intuícii, aby ste mohli otvoriť a použiť svoj skutočný potenciál a žiť naplno.
EMOCIONÁLNA INTELIGENCIA
2. tréning
Duálna podstata emócií a ako s nimi efektívne pracovať v každodennom živote, aby na vás nemali deštruktívny vplyv, ale stali sa vašou hnacou silou. 
Ako zvládnuť tok negatívnych a ťaživých emócií a premeniť ich na liečivú a tvorivú silu, ktorou vytvoríte niečo lepšie a otvoríte svoje srdce a vzťahy. 
Ako prekonať strach z odmietnutia a zastať si seba samého pri komunikácii alebo v konfliktných situáciách, aby ste svoje vzťahy posilnili a prehĺbili.
Ako použiť a praktizovať súcit a empatiu, aby ste nadväzovali a budovali úprimné, slobodné a naplňujúce vzťahy a mohli ste druhým ľuďom pomôcť vyliečiť ich vlastné rany.  
DYNAMIKA OSOBNOSTI
3. tréning
Spoznáte dynamiku svojej osobnosti podľa osobnostnej typológie DiSC, aby ste lepšie porozumeli samým sebe a naučili ste, ako reagovať a komunikovať svoje potreby v interakcii s rôznymi ľuďmi.
Naučíte sa rozpoznať dynamiku osobnosti ľudí, s ktorými ste v interakcii, a tak dokážete v praxi efektívnejšie a lepšie komunikovať seba, riešiť problémy a budovať vzájomné vzťahy alebo spoluprácu s ľuďmi.
POTENCIÁL SLOVA A HLASU
4. tréning
Ako sformulovať svoje myšlienky a slová do zrozumiteľného odkazu, ktorým jasne a sebavedomo odkomunikujete svoje potreby, pocity alebo názory.
Otvoríte potenciál svojho hlasu a naučíte sa správne dýchať a hovoriť, aby váš hlas autenticky reprezentoval, kto ste a čo komunikujete, a tak výšil vašu sebadôveru pri ústnom prejave.
Ukážeme vám, ako použiť liečivú silu slova a hlasu tak, aby ste samých seba vedeli pozdvihnúť a povzbudiť pri komunikácii toho, čo je pre vás dôležité.
AUTENTICKÁ KOMUNIKÁCIA
5. tréning
Identifikujete svoj jazyk lásky a taktiež jazyk lásky ľudí, ktorí sú vám najbližší, aby ste jeden druhému vedeli dopriať pocit, že ste ľúbení.
Ako zosúladiť komunikáciu na všetkých
4 úrovniach svojho bytia - duša, myseľ, emócie a telo, aby bol váš prejav prirodzený a auntetický.
Prejdete si praktickým cvičením vedomej a autentickej komunikácie seba samého.   
Praktické príklady z bežného života, ako vedomou komunikáciou prehĺbovať, liečiť a rozvíjať vaše vzťahy a nachádzať riešenia.  
Cena programu: 88.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
LEKTORKY: Katarína Zacharová, Jaroslava Vaculčiaková, Anka Repková
POČET: 5 tréningov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: PDF formát
BONUS: videotréning Základy numerológie
ODPORÚČANIE:  tento program je vhodný ako nadstavba ku programu Uzdravenie vzťahov a vnútorná sloboda, ale dá sa absolvovať aj samostatne.
Naučte sa odvážne a jasne komunikovať svoje názory, pocity alebo potreby, aby ste budovali vedomé, harmonické a láskavé vzťahy, v ktorých sa cítite sami sebou a ľúbení.
Každý vzťah vo vašom živote sa začína a končí vzťahom, ktorý máte sami so sebou.
V programe nadobudnete poznanie a praktické techniky, ako v osobnom či pracovnom živote jasne a vedome komunikovať svoje postoje, ako sa autenticky prezentovať, ako empaticky načúvať, tak budovať a posilňovať svoje harmonické a láskavé vzťahy. Oveľa lepšie porozumiete sebe samým a aj zmyslu konania či správania iných ľudí, čím svoje vzťahy očistíte od zbytočných konfliktov, nedorozumení alebo hádok, a tak svoje vzťahy posuniete na úplne novú úroveň porozumenia a prepojenia. Naučíte sa aj lepšie reagovať, zvládať konflikty alebo náročné situácie vo vzťahoch.
Tento program je nadstavbou na program Uzdravenie vzťahov a vnútorná sloboda. Odporúčam absolvovať obidva programy pre najlepšie výsledky.
OBSAH PROGRAMU
SEBAREFLEXIA A ZMYSEL VZŤAHOV
1. tréning
Úvodná meditácia na hlbšie prepojenie so sebou a sprítomnenie sa.
Ako budovať a ochrániť zdravý a silný vzťah k sebe samému, ktorý ovplyvní všetky ostatné vzťahy vo vašom živote, aby ste pevne stáli vo svojom strede a boli ste v rovnováhe. 
Ako aktivovať svoju skrytú sebahodnotu, sebadôveru a silu, aby ste nabrali odvahu konať, robiť správne rozhodnutia a byť autentickí.
Ako načúvať sebe samému, svojej duši a intuícii, aby ste mohli otvoriť a použiť svoj skutočný potenciál a žiť naplno.
EMOCIONÁLNA INTELIGENCIA
2. tréning
Duálna podstata emócií a ako s nimi efektívne pracovať v každodennom živote, aby na vás nemali deštruktívny vplyv, ale stali sa vašou hnacou silou. 
Ako zvládnuť tok negatívnych a ťaživých emócií a premeniť ich na liečivú a tvorivú silu, ktorou vytvoríte niečo lepšie a otvoríte svoje srdce a vzťahy. 
Ako prekonať strach z odmietnutia a zastať si seba samého pri komunikácii alebo v konfliktných situáciách, aby ste svoje vzťahy posilnili a prehĺbili.
Ako použiť a praktizovať súcit a empatiu, aby ste nadväzovali a budovali úprimné, slobodné a naplňujúce vzťahy a mohli ste druhým ľuďom pomôcť vyliečiť ich vlastné rany.  
DYNAMIKA OSOBNOSTI
3. tréning
Spoznáte dynamiku svojej osobnosti podľa osobnostnej typológie DiSC, aby ste lepšie porozumeli samým sebe a naučili ste, ako reagovať a komunikovať svoje potreby v interakcii s rôznymi ľuďmi.
Naučíte sa rozpoznať dynamiku osobnosti ľudí, s ktorými ste v interakcii, a tak dokážete v praxi efektívnejšie a lepšie komunikovať seba, riešiť problémy a budovať vzájomné vzťahy alebo spoluprácu s ľuďmi.
POTENCIÁL SLOVA A HLASU
4. tréning
Ako sformulovať svoje myšlienky a slová do zrozumiteľného odkazu, ktorým jasne a sebavedomo odkomunikujete svoje potreby, pocity alebo názory.
Otvoríte potenciál svojho hlasu a naučíte sa správne dýchať a hovoriť, aby váš hlas autenticky reprezentoval, kto ste a čo komunikujete, a tak výšil vašu sebadôveru pri ústnom prejave.
Ukážeme vám, ako použiť liečivú silu slova a hlasu tak, aby ste samých seba vedeli pozdvihnúť a povzbudiť pri komunikácii toho, čo je pre vás dôležité.
AUTENTICKÁ KOMUNIKÁCIA
5. tréning
Identifikujete svoj jazyk lásky a taktiež jazyk lásky ľudí, ktorí sú vám najbližší, aby ste jeden druhému vedeli dopriať pocit, že ste ľúbení.
Ako zosúladiť komunikáciu na všetkých 4 úrovniach svojho bytia - duša, myseľ, emócie a telo, aby bol váš prejav prirodzený a auntetický. 
Prejdete si praktickým cvičením vedomej a autentickej komunikácie seba samého.   
Praktické príklady z bežného života, ako vedomou komunikáciou prehĺbovať, liečiť a rozvíjať vaše vzťahy a nachádzať riešenia.  
Cena programu: 88.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 21 tréningov (dĺžka v
ODPORÚČANÝ PRIEBEH: 9 týždňov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: PDF formát
Začnete, ale nevytrváte až do konca? Neveríte si, že dosiahnete svoje ciele? Chýba vám disciplína a systém pravidelnosti? Viete toho veľa, ale málo reálne praktizujete a žijete?
Úspech v praxi je online transformačný program, ktorý vám umožní poraziť prokrastináciu, únavu, strachy a stres v bežných dňoch, aby ste s väčšou ľahkosťou, vytrvalo a úspešne mohli realizovať svoje zámery a ciele v praxi.
Program obsahuje 21 videotréningov a je doplnený aj sekciou otázok a odpovedí. V programe si postupne prejdete a osvojíte 3 fázy rastu - plánovanie, realizácia a vyhodnotenie. Začnite naplno, vytrvalo a systémovo realizovať svoje sny, ciele a zámery. 
OBSAH PROGRAMU
1. časť:  Plánovanie
1. Jasný sen a ciele
2. Sila rozhodnutia
3. Vnútorná motivácia
2. časť: Plánovanie
4. Rozvoj a fázy rastu
5. Tvorivý proces
6. Režim a disciplína
3. časť: Realizácia
7. Plán akcie
8. Akcia a sústredenosť
9. Stanoviť priority
4. časť: Realizácia
10. Ustáť výzvy a neúspechy
11. Prekonať strachy
12. Expanzia a neustály rast
5. časť:  Realizácia
13. Váš tím
14. Otvoriť kreativitu
15. Použiť intuíciu
6. časť: Realizácia
16. Zvládnuť stres
17. Princíp vytrvalosti
18. Princíp odvahy
7. časť: Vyhodnotenie
19. Spätná väzba a úprimnosť
20. Vyhodnotenie a rast 
21. Sila vďačnosti
KNIHA
Končím so strachom a žijem odvážne
Cena programu: 98.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 21 tréningov (dĺžka v
ODPORÚČANÝ PRIEBEH: 9 týždňov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: PDF formát
Začnete, ale nevytrváte až do konca? Neveríte si, že dosiahnete svoje ciele? Chýba vám disciplína a systém pravidelnosti? Viete toho veľa, ale málo reálne praktizujete a žijete?
Úspech v praxi je online transformačný program, ktorý vám umožní poraziť prokrastináciu, únavu, strachy a stres v bežných dňoch, aby ste s väčšou ľahkosťou, vytrvalo a úspešne mohli realizovať svoje zámery a ciele v praxi.
Program obsahuje 21 videotréningov a je doplnený aj sekciou otázok a odpovedí. V programe si postupne prejdete a osvojíte 3 fázy rastu - plánovanie, realizácia a vyhodnotenie. Začnite naplno, vytrvalo a systémovo realizovať svoje sny, ciele a zámery. 
OBSAH PROGRAMU
1. časť:  Plánovanie
1. Jasný sen a ciele
2. Sila rozhodnutia
3. Vnútorná motivácia
2. časť: Plánovanie
4. Rozvoj a fázy rastu
5. Tvorivý proces
6. Režim a disciplína
3. časť: Realizácia
7. Plán akcie
8. Akcia a sústredenosť
9. Stanoviť priority
4. časť: Realizácia
10. Ustáť výzvy a neúspechy
11. Prekonať strachy
12. Expanzia a neustály rast
5. časť:  Realizácia
13. Váš tím
14. Otvoriť kreativitu
15. Použiť intuíciu
6. časť: Realizácia
16. Zvládnuť stres
17. Princíp vytrvalosti
18. Princíp odvahy
7. časť: Vyhodnotenie
19. Spätná väzba a úprimnosť
20. Vyhodnotenie a rast 
21. Sila vďačnosti
KNIHA
Končím so strachom a žijem odvážne
Cena programu: 98.00€
PREDSTAVENIE PROGRAMU
TRÉNER: Marie Diamond
POČET: 4 tréningy
DĹŽKA: circa 10 hodín
4 lekcie, ako prakticky používať zákon príťažlivosti na naplnenie vaších túžob a cieľov v 4 oblastiach vášho života: spiritualita, úspech, vzťahy a zdravie.
1. LEKCIA: Ako používať zákon príťažlivosti na vyššej vibrácii vašej energie
 3 kroky zákona príťažlivosti: nebo, zem a človek.
 Prestaňte používať iba svoju myseľ, začnite priťahovať svojím srdcom a dušou.
 Ochráňte sa pred energiami nižšej vibrácie a pred negatívnymi myšlienkami či pocitmi vás samých, alebo iných ľudí. Obklopte sa láskavými a vďačnými ľuďmi.
 Poučte sa z vibrácií, ktoré ste vytvorili v minulosti, ale viac ich nepoužívajte. Osloboďte sa od starých negatívnych vibrácií a vyprázdnite svoj kôš negatívnych vibrácií.
2. LEKCIA: 5 krokov ako pritiahnuť úspech, peniaze a hojnosť
 1. krok: Majte víziu pre svoj úspech a peniaze.
 2. krok: Vizualizujte to na svojej nástenke vízií.
 3. krok: Vďačnosť za to, čo máte teraz na úrovni vášho úspechu a peňazí.
 4. krok: Ako si zariadiť vaše pracovné prostredie, aby ste vytvorili úspech a peniaze.
 5. krok: Používajte tie správne farby, aby ste podporili zákon príťažlivosti pre váš úspech, peniaze a hojnosť.
3. LEKCIA: 5 krokov ako pritiahnuť lásku svojho života alebo zlepšiť váš súčasný vzťah
 1. krok: Aká je vaša vízia o láske?
 2. krok: Ľúbostný list vesmíru.
 3. krok: Osloboďte sa od svojich predchádzajúcich vzťahov a poučte sa z nich.
 4. krok: Ako si usporiadať spálňu, aby ste mali viac romantiky.
 5. krok: Používajte tie správne farby, aby ste podporili zákon príťažlivosti pre romantiku a lásku.
4. LEKCIA: 5 krokov ako pritiahnuť zdravie a vitalitu
 1. krok: Aká je vaša vízia o zdraví?
 2. krok: Váš domov vám môže spôsobiť choroby alebo vás uzdravovať.
 3. krok: Rýchly spôsob, ako sa energetizovať.
 4. krok: Farba, ktorá zvýši vaše zdravie.
 5. krok: Kvantové energetické prstene, aby sme zvýšili vašu energiu za niekoľko sekúnd.
Cena programu: 68.00€
FUNGOVANIE ČLENSTVA v Be Real Academy
Súčasťou základného a rozšíreného členstva v Be Real Academy je orientačná konzultácia, počas ktorej pre vás vytvorím inviduálny plán sebarozvoja a transformácie na obdobie 1 až 3 mesiacov. Vstupná orientačná konzultácia prebehne telefonicky alebo cez skype a slúži na to, aby som vám pomohla ujasniť si zámery a ciele a mohla som pre vás nastaviť na mieru šitý plán sebarozvoja a transformácie, a to s vami vybrať konkrétny transformačný program a naplánovať individuálne koučing. 
V rámci členstva v Be Real Academy si môžete vybrať ktorýkoľvek transformačný program z našej ponuky, okrem programu Becoming RealWoman. Ku vybraným programom získate doživotný prístup, aby ste sa k nim kedykoľvek vedeli vrátiť. V búducnosti budeme do ponuky dopĺňať ďalšie témy a programy. 
Každý transformačný program prebieha od 4 do 9 týždňov. Je to odporúčaný čas absolvovania, ale program môžete absolvovať aj rýchlejšie. Ak by ste program nestihli absolvovať v rámci trvania vášho členstva, tak ho dokončíte kedykoľvek neskôr, keďže máte doživotný prístup.Viac o transformačných programoch TU >>
Ideálne je absolvovať jeden videotréning každý tyždeň, aby ste mali čas implementovať a praktizovať v bežnom živote to, čo ste sa naučili a čo ste nadobudli.
Súčasťou rozšíreného členstva je aj individuálny koučing. Viac o koučingu si prečítajte TU >>
Ak budete chcieť, zaradíme vás do skupiny medzi účastníkov programu, ktorý absolvujete, aby ste mali podpornú skupinu a neboli ste v tom sami. S členmi skupiny komunikujete online v súkromnej online FB skupine. 
Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe, k životu a tiež k iným ľuďom
Erika
Katku som poprosila o koučing, po tom, ako som sa už dlho točila v začarovanom kruhu a nakoniec sa aj plácala v bahne. Katka mi ukázala cestu von, ukázala mi odkiaľ prichádza svetlo. Naučila ma objaviť krásu aj v tom, že síce ešte nemám, to, po čom túžim, ale som na dobrodružnej ceste za svojím vysnívaným šťastím. Katka mi pomohla násjť v sebe silu, keď som žiadnu necítila. Ukázala mi krásu, ktorú som ja už nevidela a naučila ma tešiť sa z toho, čo mám...a hlavne mi pomohla postupne nájsť opäť samu seba. Katka mi pomohla rozkľúčovať najväčšie problémy, ktoré ma ťažili a pomohla mi pochovať minulosť. 
Katka je fantastická koučka, trpezlivá, empatická, skutočne sa snaží vcítiť do problémov, s ktorými za ňou prichádzate a do vašej situácie. Veľmi sa mi páči, že pri koučingu využíva všetky svoje vedomosti z rôznych odborov, životné skúsenosti a mnohé iné dary, ktoré má.
Katka má dar, ísť na pravú podstatu vášho bytia 
Helena Kohútová
Katkina podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného programu. Neľutovala ma, netvrdila, že ona za mňa vyrieši problém. Dala mi pocit, že ja mám zodpovednosť za svoj život a silu ho zmeniť.
 Gabriela
Katku som sa rozhodla skontaktovať v pre mňa ťažkej životnej situácii, z ktorej som už roky nenachádzala cestu von. Priznám sa, že Katkine koučingy neboli mojou prvou skúsenosťou a pokusom vyriešiť problémy. Po viacerých neúspechoch som čiastočne rezignovala a žila v naučených koľajách, ktoré ma ubíjali. V podstate skepticky som si kúpila 3 individuálne koučingy a v duchu som si povedala, že toto je posledný pokus, na ktorý som ochotná míňať peniaze.
Katka ma prekvapila hneď od začiatku - pozorne ma vypočula a rezolútne vyhlásila, že mám silu si pomôcť. Neľutovala ma, netvrdila, že to ona za mňa vyrieši problém. Práve naopak. Dala mi pocit, že ja mám zodpovednosť za svoj život a moc zmeniť ho. Doslova ma vykopala z mojej sebaľútostnej pozície a komfortnej zóny. Všetko však robila s veľkou podporou, pochopením, empatiou. Odrazu šli veci veľmi rýchlo. Neskutočná Katkina podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného programu. Život sa mi obrátil takpovediac naruby a udalosti nabrali spád. Mala som strach a radosť zároveň. 
V Katke som našla blízku osobu pri prekonávaní ťažkých chvíľ, ktoré nevyhnutne nastanú pri životných zmenách. Napriek tomu, že ma držala za ruku, vždy mi zdôrazňovala, aby som sa spoliehala na seba a neskĺzla som do závislosti na iných ľuďoch, ani na nej. Veľmi jej vďačím za dávku energie, odvahy, láskavosti, pochopenia, sily, posilnenia môjho sebavedomia, za odborný prístup a mnohú ďalšiu pomoc. Dnes môžem povedať, že sa Katkine slová potvrdili a každý má silu zmeniť svoj život. Naplnilo sa moje rozhodnutie - bol to naozaj môj posledný pokus o zmenu, do ktorého som investovala peniaze :))). 
Katka je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim odpovediam.
Anka Repková
Mala som tú česť zažiť Katku vo všetkých jej pracovných rovinách, a preto sa vyjadrím ku každej z nich. Je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť, vcítiť sa doňho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam. 
Ako mentorka je vynikajúcou motivátorkou a dokáže vás vyburcovať k akcii a výkonom, ktoré vás prekvapia. Opäť veľmi silno pocítite jej podporu a prebudí vo vás vieru v to, že to dokážete! Katka má obrovský dar slova. Na prvý pohľad zložité veci dokáže veľmi jednoducho a zrozumiteľne pomenovať, vďaka čomu je aj skvelou rečníčkou a spisovateľkou. Navyše, ak ju počujete rozprávať, jej hlas má veľmi príjemnú farbu a vibráciu, vďaka čomu sa viete jednoducho dostať do meditačného stavu a napojiť sa tak s jej pomocou na svoje vnútro. Keď s ňou pracujete a s dôverou nasledujete jej vedenie, začnú sa vo vás a následne aj vo vašom okolí diať veľké veci! Keď ju zažijete, pochopíte, o čom hovorím.
Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe, k životu a tiež k iným ľuďom
Erika
Katku som poprosila o koučing, po tom, ako som sa už dlho točila v začarovanom kruhu a nakoniec sa aj plácala v bahne. Katka mi ukázala cestu von, ukázala mi odkiaľ prichádza svetlo. Naučila ma objaviť krásu aj v tom, že síce ešte nemám, to, po čom túžim, ale som na dobrodružnej ceste za svojím vysnívaným šťastím. Katka mi pomohla násjť v sebe silu, keď som žiadnu necítila. Ukázala mi krásu, ktorú som ja už nevidela a naučila ma tešiť sa z toho, čo mám...a hlavne mi pomohla postupne nájsť opäť samu seba. Katka mi pomohla rozkľúčovať najväčšie problémy, ktoré ma ťažili a pomohla mi pochovať minulosť. 
Katka je fantastická koučka, trpezlivá, empatická, skutočne sa snaží vcítiť do problémov, s ktorými za ňou prichádzate a do vašej situácie. Veľmi sa mi páči, že pri koučingu využíva všetky svoje vedomosti z rôznych odborov, životné skúsenosti a mnohé iné dary, ktoré má.
Katka má dar, ísť na pravú podstatu vášho bytia 
Helena Kohútová
Katkina podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného programu. Neľutovala ma, netvrdila, že ona za mňa vyrieši problém. Dala mi pocit, že ja mám zodpovednosť za svoj život a silu ho zmeniť.
Gabriela
Katku som sa rozhodla skontaktovať v pre mňa ťažkej životnej situácii, z ktorej som už roky nenachádzala cestu von. Priznám sa, že Katkine koučingy neboli mojou prvou skúsenosťou a pokusom vyriešiť problémy. Po viacerých neúspechoch som čiastočne rezignovala a žila v naučených koľajách, ktoré ma ubíjali. V podstate skepticky som si kúpila 3 individuálne koučingy a v duchu som si povedala, že toto je posledný pokus, na ktorý som ochotná míňať peniaze.
Katka ma prekvapila hneď od začiatku - pozorne ma vypočula a rezolútne vyhlásila, že mám silu si pomôcť. Neľutovala ma, netvrdila, že to ona za mňa vyrieši problém. Práve naopak. Dala mi pocit, že ja mám zodpovednosť za svoj život a moc zmeniť ho. Doslova ma vykopala z mojej sebaľútostnej pozície a komfortnej zóny. Všetko však robila s veľkou podporou, pochopením, empatiou. Odrazu šli veci veľmi rýchlo. Neskutočná Katkina podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného programu. Život sa mi obrátil takpovediac naruby a udalosti nabrali spád. Mala som strach a radosť zároveň. 
V Katke som našla blízku osobu pri prekonávaní ťažkých chvíľ, ktoré nevyhnutne nastanú pri životných zmenách. Napriek tomu, že ma držala za ruku, vždy mi zdôrazňovala, aby som sa spoliehala na seba a neskĺzla som do závislosti na iných ľuďoch, ani na nej. Veľmi jej vďačím za dávku energie, odvahy, láskavosti, pochopenia, sily, posilnenia môjho sebavedomia, za odborný prístup a mnohú ďalšiu pomoc. Dnes môžem povedať, že sa Katkine slová potvrdili a každý má silu zmeniť svoj život. Naplnilo sa moje rozhodnutie - bol to naozaj môj posledný pokus o zmenu, do ktorého som investovala peniaze :))). 
Katka je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim odpovediam.
Anka Repková
Mala som tú česť zažiť Katku vo všetkých jej pracovných rovinách, a preto sa vyjadrím ku každej z nich. Je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť, vcítiť sa doňho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam. 
Ako mentorka je vynikajúcou motivátorkou a dokáže vás vyburcovať k akcii a výkonom, ktoré vás prekvapia. Opäť veľmi silno pocítite jej podporu a prebudí vo vás vieru v to, že to dokážete! Katka má obrovský dar slova. Na prvý pohľad zložité veci dokáže veľmi jednoducho a zrozumiteľne pomenovať, vďaka čomu je aj skvelou rečníčkou a spisovateľkou. Navyše, ak ju počujete rozprávať, jej hlas má veľmi príjemnú farbu a vibráciu, vďaka čomu sa viete jednoducho dostať do meditačného stavu a napojiť sa tak s jej pomocou na svoje vnútro. Keď s ňou pracujete a s dôverou nasledujete jej vedenie, začnú sa vo vás a následne aj vo vašom okolí diať veľké veci! Keď ju zažijete, pochopíte, o čom hovorím.
KONTAKT:
katarina.zachar.info@gmail.com,
00421 948 180 003
KONTAKT: katarina.zachar.info@gmail.com, 00421 948 180 003