BE REAL ACADEMY
SEBAROZVOJ, TRANSFORMÁCIA A RAST
Prebuďte svoju vnútornú silu, autenticitu a naplno aktivujte svoj najvyšší potenciálaby ste vytvorili život, po akom túžite.
Be Real Academy (BRA - skratka) je vzdelávacia online platforma, ktorá prináša efektívne, inovatívne a účinné vzdelávanie pre váš sebarozvoj, transformáciu a rast v rôznych oblastiach života - vzťahy a komunikácia, zdravie, sebahodnota a sebarealizácia, spiritualita, potenciál a dosahovanie cieľov.
Je to sebarozvoj pre ženy aj mužov, ktorý nenájdete v bežnom školskom systéme a veľakrát ani v pracovnom prostredí, ale pritom má priamy vplyv na vaše šťastie, úspech, spokojnosť, naplnenie a celkovú kvalitu vášho života.
VYSKÚŠAJTE ZDARMA Be Real Akadémiu
Vo formulári si vyberte 1 tréning z našich online programov v Be Real Academy a ZDARMA to vyskúšajte.  
Stačí doplniť vaše krstné meno a email, aby sme vám vedeli emailom poslať prístup k vášmu vybranému tréningu aj s pracovným zošitom v PDF formáte. A ak chcete, aby sme sa s vami osobne spojili a zodpovedali otázky ohľadom programu alebo Be Real Akadémie, tak nám nechajte aj svoje telefónne číslo a my sa vám o niekoľko dní ozveme. 
Vyberte si 1 z ponúkaných videotréningov (rozkliknite ponuku, zrolujte a vyberte)
Áno, potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov
Áno, súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na účel poslania prístupu k programu a následnej emailovej komunikácii. Rozumiem tomu, že kedykoľvek sa môžem odhlásiť a moje osobné údaje budú vymazané z datábazy. 
DIAGNOSTIKA POTENCIÁLU s Katarínou Zacharovou
PONUKA TRANSFORMAČNÝCH PROGRAMOV
Mám zo seba veľkú radosť, lebo sa mi podarilo zvládnuť a prekonať strach, ktorý ma paralyzoval skoro 3 roky
Regina
Som veľmi rada, že som si program Končím so strachom v praxi zakúpila. Hneď po 1.videotréningu som si uvedomila, že tie kroky prekonania strachu už praktizujem, ale nepísala som to na papier. S tým písaním na papier sa učím. Po 3.videotréningu som si uvedomila koľko mám v sebe odvahy. 
Mám zo seba veľkú radosť, tento týždeň sa mi podarilo zvládnuť a prekonať strach v situacii, keď ma strach paralyzoval skoro 3 roky pri kontakte a stretnuti s mužom,s ktorým už dlho spolupracujem. A vďaka týmto stavom som začala riešiť, ako sa toho zbavím a tak som sa jedného pekného dňa dostala k vašej úžasnej knižke Končím so strachom a žijem odvážne a to bolo presne to čo som potrebovala. Najlepšia, najjednoduchšia a najvýstižnejšia knižka o strachu. Začala sa moja transformačná cesta. Pomáhajú mi na nej všetky vaše knižky, ktoré ste vydali a aj tento program Končím so strachom v praxi.
Uvedomila som si svoju silu a zvýšilo sa mi sebavedomie
Eva Balleková
Podarilo sa mi absolvovať tento program a som rada že som si ho kúpila. Dozvedela som sa veľa nových vecí o sebe, hlavne aké mám talenty a schopnosti. Vďaka tréningom som si uvedomila aká som úžasná :) že mám v sebe také vlastnosti a schopnosti, ktoré som predtým nepokladala za dôležité a keď som si to spísala na papier, tak som bola užasnutá, čo vo mne je. Uvedomila som si svoju silu a zvýšilo sa mi sebavedomie. Uvedomila som si, že v práci nevyužívam naplno svoj potenciál a že by som mala robiť niečo, kde lepšie využijem svoje schopnosti a danosti - posunúť moje podnikanie na vyššiu úroveň. 
Program Objavte svoje skryté talenty a potenciál hodnotím pozitívne a som vďačná, že ste mi pomohla. Chcem s vami ostať v kontakte, pretože potrebujem podporu pri uskutočňovaní zmien v mojom živote. Chcem na sebe ďalej pracovať a splniť si svoje ciele, pretože môj život mi za to stojí a chcem ho prežiť naplno a niečo za sebou zanechať. Ďakujem.
Katka má dar, ísť na pravú podstatu vášho bytia 
Helena Kohútová
V programe Úspech v praxi som si ujasnil koncept uzatvoreného cyklu úspechu a najlepšie na tom je, že ho môžem aplikovať v hocijakej oblasti môjho života
Juraj Gramblička
V programe Úspech v praxi som si ujasnil koncept uzatvoreného cyklu úspechu. Taktiež som sa naučil pracovať so svojou energiou potrebnou pri dosahovaní svojich cieľov, vedome ju zamerať, taktiež ako sa systematicky a po krokoch k cieľu približovať a zároveň som docielil uvedomenia si dôležitých systematických, ale aj svojich charakterových prvkov, ktoré sú nepostrádateľne na ceste k úspechu.
Najlepšie na tom je, že tento cyklus môžem aplikovať v hocijakej oblasti môjho života a stále ho opakovať a tak sa na svojej ceste k úspechu neustále zdokonalovať. Taktiež mám doživotný prístup k audio a video nahrávkam, ktoré ma vedia opäť správne posunúť a usmerniť.
Odporúčal by so ho ľuďom, ktorí sa chcú posunúť v akejkoľvek oblasti, konkrétne však v oblasti vzťahov, financií, podnikania alebo pozdvihnutia sebavedomia. Ďakujem Katke Zacharovej za prínosnú činnosť, ktorá obohatila môj život dopredu.
Po programe som sebavedomejšia, spokojnejšia a načúvam svojmu vnútornému hlasu
Marika
Do programu Becoming RealWoman som vstupovala kvôli lepšiemu poznaniu seba samej, mať istejšie a sebavedomejšie vystupovanie, naučiť sa lepšie komunikovať.
Teraz po programe cítim, že som nadobudla väčšiu istotu a vieru v seba, som sebavedomejšia, spokojnejšia. Naučila som sa byť viac v prítomnosti tu a teraz, počúvať svoje telo, utíšiť myseľ, aby som počula svoje vnútorné pocity. Už viem, ako byť v harmónii, aby som mohla byť sama sebou, pretože vtedy som šťastná a naplnená radosťou a láskou. 
Program síce skončil, ale chcem pokračovať ďalej v rozvoji svojej osobnosti a stretávať sa naďalej s úžasnými ženami, ktoré som v tomto programe spoznala. Tento program by som odporučila každej žene, ktorá túži po zmene vo svojom živote, hľadá samú seba, správne smerovanie, chce získať sebavedomie, nové priateľstvá. Katka ďakujem že som sa mohla od teba, skvelej a úžasnej trénerky, lektorky učiť!
VYSKÚŠAJTE ZDARMA Be Real Akadémiu
Vyberte si ktorýkoľvek 1 videotréning z našich online programov v Be Real Academy a vyskúšajte si to.
Pošleme vám zdarma prístup k vášmu vybranému videotréningu aj s pracovným zošitom v PDF formáte. Presuňte sa k prihlasovaciemu formuláru na tejto stránke kliknutím na tlačítko "MÁM ZÁUJEM".
FUNGOVANIE ČLENSTVA v Be Real Academy
Súčasťou základného a rozšíreného členstva v Be Real Academy je orientačná konzultácia, počas ktorej pre vás vytvorím inviduálny plán sebarozvoja a transformácie na obdobie 1 až 3 mesiacov. Vstupná orientačná konzultácia prebehne telefonicky alebo cez skype a slúži na to, aby som vám pomohla ujasniť si zámery a ciele a mohla som pre vás nastaviť na mieru šitý plán sebarozvoja a transformácie, a to s vami vybrať konkrétny transformačný program a naplánovať individuálne koučing. 
V rámci členstva v Be Real Academy si môžete vybrať ktorýkoľvek transformačný program z našej ponuky, okrem programu Becoming RealWoman. Ku vybraným programom získate doživotný prístup, aby ste sa k nim kedykoľvek vedeli vrátiť. V búducnosti budeme do ponuky dopĺňať ďalšie témy a programy. 
Každý transformačný program prebieha od 4 do 9 týždňov. Je to odporúčaný čas absolvovania, ale program môžete absolvovať aj rýchlejšie. Ak by ste program nestihli absolvovať v rámci trvania vášho členstva, tak ho dokončíte kedykoľvek neskôr, keďže máte doživotný prístup.Viac o transformačných programoch TU >>
Ideálne je absolvovať jeden videotréning každý tyždeň, aby ste mali čas implementovať a praktizovať v bežnom živote to, čo ste sa naučili a čo ste nadobudli.
Súčasťou rozšíreného členstva je aj individuálny koučing. Viac o koučingu si prečítajte TU >>
Ak budete chcieť, zaradíme vás do skupiny medzi účastníkov programu, ktorý absolvujete, aby ste mali podpornú skupinu a neboli ste v tom sami. S členmi skupiny komunikujete online v súkromnej online FB skupine. 
OBSAH online transformačných programov
TRÉNER: Katarína Zacharová
PRIEBEH: 6 týždňov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: áno, pošleme poštou
MEDITÁCIE: áno, MP3 formát
Cesta k vnútornej slobode, harmónii a ženskej sile, na ktorý ste čakali  
Becoming RealWoman je jedinečný transformačný program pre ženy, ktoré túžia prebudiť svoju skrytú vnútornú silu, sebahodnotu, odvahu, ženský potenciál a naplňať svoje životné poslanie. Zoberte svoj život naspäť do svojich rúk a vráťte do vzťahov a spoločnosti rovnováhu a ženské princípy.
1. časť: SEBAPOZNANIE A SLOBODA
2. časť: NÁVRAT K ŽENSKEJ SILE
3. časť: NOVÁ VÍZIA A POSLANIE
Toto je jediný program z ponuky Be Real Academy, ktorý nemôžete absolvovať v rámci členstva, pretože sa viaže na presný dátum začiatku a prechádzate ním so skupinou žien a pod vedením Kataríny Zacharovej. 
Do programu sa znovu môžete pridať, lebo ďalšiu skupinu otvárame 29.9.2019. Prihlásiť sa môžete už teraz za zvýhodnenú cenu do 31.8.2019. Na tento program sa nevzťahuje členstvo v Be Real Academy. Všetky časti programu na seba nadväzujú a ak chcete absolvovať 2. a 3. časť, najskôr potrebujete absolvovať 1. časť. Súčasťou programu je aj vstupenka na inšpiratívne a vzdelávacie podujatie, ktoré sa uskutoční v sobotu dňa 9.11.2019 v Bratislave.
KONČÍM SO STRACHOM V PRAXI
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 5 tréningov
ODPORÚČANÝ PRIEBEH: 5 týždňov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: áno, pošleme poštou
Ste vyčerpaný/á alebo frustrovaný/á, lebo vám kvôli strachom a nedostatku sebadôvery preteká život, radosť a príležitosti pomedzi prsty? Naučte sa prekonávať strachy a začnite ŽIŤ ODVÁŽNE A NAPLNO!
Nie je jednoduché uviesť do praxe to, čo viete, že je správne a odvážiť sa vykročiť vpred, dôverovať si a prekonať všetky prekážky a strachy, ktoré v sebe máte. Ak sa chcete skutočne oslobodiť od svojich strachov, stáť vo svojej skutočnej sile a nie len reagovať z pozície obete, tak potrebujete prevziať zodpovednosť za svoju energiu, prebudiť svoju odvahu a dovoliť si vedome tvoriť svoj život, po akom ste vždy túžili ...
V programe Končím so strachom v praxi vás prevediem procesom transformácie, oslobodenia a budovania optimistického a odvážného postoja k sebe a k životu. Program sa nestane len vašim jednorázovým sprievodcom, ale bude pre vás neustálym zdrojom sily, inšpirácie, poznania a praktického vedenia, ako vytrvať a nikdy sa nevzdávať.  
Program obsahuje tieto témy a tréningy:
1. videotréning: VÝZNAM A PÔVOD STRACHU
2. videotréning: BLOKY A LIMITÁCIE
3. videotréning: DNA ODVAHY
4. videotréning: PROCES OSLOBODENIA
5. videotréning: ZMENA A AUTENTICITA
  ZDARMA knihu/ebook Končím so strachom a žijem odvážne v hodnote 18.90€.
Bežná cena programu je 78.00€
OBJAVTE SVOJE SKRYTÉ TALENTY A POTENCIÁL
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 8 tréningov
ODPORÚČANÝ PRIEBEH: 6 týždňov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: áno, pošleme poštou
Chcete robiť to, čo vás báví a zarábať si tým? Túžite si nájsť prácu, projekt alebo podnikanie, v ktorom môžete naplno použiť svoje talenty, schopnosti, kreativitu, potenciál a nájsť vnútorné naplnenie?
Je čas, aby ste prestali robiť, hovoriť, správať sa tak, ako by sa to malo alebo sa od vás očakáva, ale začali ste úprimne vo svojom vnútri hľadať a objavovať to, kto ste, v čom ste výborní a čo vám robí radosť. Nikto iný to za vás neurobí, nikto iný vás neobjaví, ak to neurobíte vy. 
Poznať a používať svoje talenty, vášeň a potenciál, znamená na prvom mieste spoznať seba a dať si šancu byť sám sebou. V online programe vás prevediem 8 špecifickými krokmi, ktoré tento proces naštartujú - prebudíte svoju vášeň, spoznáte svoje talenty, ujasníte si priority a ďalšie kroky, pochopíte svoje smerovanie a ako to uviesť do praxe. Všetky informácie o programe a vstupenkách nájdete TU >>
1. videotréning: UVEDOMENIE A PREBUDENIE 
2. videotréning: VÁŠEŇ A HNACIA SILA 
3. videotréning: VYŠŠIE CIELE 
4. videotréning: TALENTY A SILNÉ STRÁNKY 
5. videotréning: ROZVOJ TALENTOV 
6. videotréning: BLOKY A LIMITÁCIE 
7. videotréning: UPLATNENIE V PRAXI 
8. videotréning: RAST A POSLANIE 
  ZDARMA knihu(CZ)/ebook(SK)/ audio(SK) Ako dostať od života, čo chceme v hodnote 12.90€.
Bežná cena programu je 88.00€
ÚSPECH V PRAXI
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 21 tréningov, 2 sekcie otázok-odpovedí
ODPORÚČANÝ PRIEBEH: 9 týždňov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: áno, pošleme poštou
Začnete, ale nevytrváte až do konca? Neveríte si, že dosiahnete svoje ciele? Chýba vám disciplína a systém pravidelnosti? Viete toho veľa, ale málo reálne praktizujete a žijete? 
Úspech v praxi je online transformačný program, ktorý vám umožní poraziť prokrastináciu, únavu, strachy a stres v bežných dňoch, aby ste s väčšou ľahkosťou, vytrvalo a úspešne mohli realizovať svoje zámery a ciele v praxi. 
Program obsahuje 21 videotréningov a je doplnený aj sekciou otázok a odpovedí. V programe si postupne prejdete a osvojíte 3 fázy rastu - plánovanie, realizácia a vyhodnotenie. Začnite naplno, vytrvalo a systémovo realizovať svoje sny, ciele a zámery.  
1. ČASŤ - *Plánovanie*: 1. Jasný sen a ciele / 2. Sila rozhodnutia/ 3. Vnútorná motivácia
2. ČASŤ - *Plánovanie*: 4. Rozvoj a fázy rastu/ 5. Tvorivý proces/ 6. Režim a disciplína
SEKCIA OTÁZOK A ODPOVEDÍ
3. ČASŤ - *Realizácia*: 7. Plán akcie / 8. Akcia a sústredenosť/ 9. Stanoviť priority
4. ČASŤ - *Realizácia*: 10. Ustáť výzvy a neúspechy / 11. Prekonať strachy/ 12. Expanzia a neustály rast
5. ČASŤ - *Realizácia*: 13. Váš tím / 14. Otvoriť kreativitu / 15. Použiť intuíciu
6. ČASŤ - *Realizácia*: 16. Zvládnuť stres / 17. Princíp vytrvalosti /18. Princíp odvahy
SEKCIA OTÁZOK A ODPOVEDÍ
7. ČASŤ - *Vyhodnotenie*: 19. Spätná väzba a úprimnosť / 20. Vyhodnotenie a rast / 21. Sila vďačnosti
  ZDARMA knihu/ebook Končím so strachom a žijem odvážne v hodnote 18.90€.
Bežná cena programu je 98.00€
UZDRAVENIE VZŤAHOV A VNÚTORNÁ SLOBODA
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 4 tréningy
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: áno, pošleme poštou
BONUS: videotréning Základy numerológie
Uzdravte svoje vzťahy a osloboďte sa od bolesti z minulosti, od limitujúcich programov a prekročte svoje obmedzenia, nech môžete naplno vstúpiť do svojej skutočnej sily a začať vedome tvoriť svoj život a vzťahy.
Ukážem vám, ako sa oslobodiť od minulosti, prekonať neistotu, a tak vstúpiť do svojej sily, ako stáť pevne vo svojom centre a prevziať zodpovednosť za svoj život a vzťahy. Prevediem vás intenzívnym procesom ozdravenia a oslobodenia od limitujúcich mentálnych postojov a programov a emocionálnych blokov, ktoré vznikli v minulosti a v súčanosti oslabujú váš vzťah k sebe a vzťahy k ľuďom, na ktorých vám záleží. Proces prebehne na všetkých úrovniach vášho bytia - fyzická, emocionálna, mentálna a duchovná, a preto vám umožňuje pracovať so skrytým potenciálom, pochopiť súvislosti, prevziať osobnú zodpovednosť za svoju energiu a uskutočniť reálnu zmenu nielen vo svojich vzťahoch, ale aj vo vzťahu k sebe samým.    
Osvojíte si nové pozitívne a podporujúce postoje, ktoré vás podporia pri budovaní lepšej a slobodnejšej budúcnosti. Vytvoríte si novú a lepšiu alternatívu pre svoj život a ujasníte si, aké vzťahy chcem mať a tvoriť. A naučíte sa, ako efektívne používať svoju tvorivú silu e energiu, a s jej pomocou vedome formovať svoju realitu, aby ste žili vzťahy a život, ktoré vás tešia a napĺňajú.
1. krok: SEBAREFLEXIA A ZMYSEL VZŤAHOV
2. krok: MENTÁLNE OSLOBODENIE
3. krok: EMOCIONÁLNE OSLOBODENIE
4. krok: NOVÁ BUDÚCNOSŤ
Bežná cena programu je 78.00€
VEDOMÁ KOMUNIKÁCIA A HARMONICKÉ VZŤAHY
TRÉNER: Katarína Zacharová, Jaroslava Vaculčiaková, Anka Repková
POČET: 5 tréningov
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: áno, pošleme poštou
BONUS: videotréning Základy numerológie
Naučte sa odvážne a jasne komunikovať svoje názory, pocity alebo potreby, aby ste budovali vedomé, harmonické a láskavé vzťahy, v ktorých sa cítite sami sebou a ľúbení.
Každý vzťah vo vašom živote sa začína a končí vzťahom, ktorý máte sami so sebou.
V programe nadobudnete poznanie a praktické techniky, ako v osobnom či pracovnom živote jasne a vedome komunikovať svoje postoje, ako sa autenticky prezentovať, ako empaticky načúvať, tak budovať a posilňovať svoje harmonické a láskavé vzťahy. Oveľa lepšie porozumiete sebe samým a aj zmyslu konania či správania iných ľudí, čím svoje vzťahy očistíte od zbytočných konfliktov, nedorozumení alebo hádok, a tak svoje vzťahy posuniete na úplne novú úroveň porozumenia a prepojenia. Naučíte sa aj lepšie reagovať, zvládať konflikty alebo náročné situácie vo vzťahoch.
Tento program je nadstavbou na program Uzdravenie vzťahov a vnútorná sloboda. Odporúčam absolvovať obidva programy pre najlepšie výsledky. 
1. krok: VZŤAH K SEBE s Katarínou Zacharovou
2. krok: EMOCIONÁLNA INTELIGENCIA s Katarínou Zacharovou
3. krok: DYNAMIKA OSOBNOSTI s Jaroslavou Vaculčiakovou
4. krok: POTENCIÁL SLOVA A HLASU s Ankou Repkovou
5. krok: AUTENTICKÁ KOMUNIKÁCIA s Katarínou Zacharovou
Bežná cena programu je 88.00€
ZÁKON PRÍŤAŽLIVOSTI V PRAXI s Marie Diamond
TRÉNER: Marie Diamond
POČET: 4 tréningy
DĹŽKA: circa 10 hodín
4 lekcie, ako prakticky používať zákon príťažlivosti na naplnenie vaších túžob a cieľov v 4 oblastiach vášho života: spiritualita, úspech, vzťahy a zdravie.
1. LEKCIA: Ako používať zákon príťažlivosti na vyššej vibrácii vašej energie
 3 kroky zákona príťažlivosti: nebo, zem a človek.
 Prestaňte používať iba svoju myseľ, začnite priťahovať svojím srdcom a dušou.
 Ochráňte sa pred energiami nižšej vibrácie a pred negatívnymi myšlienkami či pocitmi vás samých, alebo iných ľudí. Obklopte sa láskavými a vďačnými ľuďmi.
 Poučte sa z vibrácií, ktoré ste vytvorili v minulosti, ale viac ich nepoužívajte. Osloboďte sa od starých negatívnych vibrácií a vyprázdnite svoj kôš negatívnych vibrácií.
2. LEKCIA: 5 krokov ako pritiahnuť úspech, peniaze a hojnosť
 1. krok: Majte víziu pre svoj úspech a peniaze.
 2. krok: Vizualizujte to na svojej nástenke vízií.
 3. krok: Vďačnosť za to, čo máte teraz na úrovni vášho úspechu a peňazí.
 4. krok: Ako si zariadiť vaše pracovné prostredie, aby ste vytvorili úspech a peniaze.
 5. krok: Používajte tie správne farby, aby ste podporili zákon príťažlivosti pre váš úspech, peniaze a hojnosť.
3. LEKCIA: 5 krokov ako pritiahnuť lásku svojho života alebo zlepšiť váš súčasný vzťah
 1. krok: Aká je vaša vízia o láske?
 2. krok: Ľúbostný list vesmíru.
 3. krok: Osloboďte sa od svojich predchádzajúcich vzťahov a poučte sa z nich.
 4. krok: Ako si usporiadať spálňu, aby ste mali viac romantiky.
 5. krok: Používajte tie správne farby, aby ste podporili zákon príťažlivosti pre romantiku a lásku.
4. LEKCIA: 5 krokov ako pritiahnuť zdravie a vitalitu
 1. krok: Aká je vaša vízia o zdraví?
 2. krok: Váš domov vám môže spôsobiť choroby alebo vás uzdravovať.
 3. krok: Rýchly spôsob, ako sa energetizovať.
 4. krok: Farba, ktorá zvýši vaše zdravie.
 5. krok: Kvantové energetické prstene, aby sme zvýšili vašu energiu za niekoľko sekúnd.
Bežná cena programu je 68.00€, iba za 48.00€
NOVÝ ZAČIATOK - vízia, rast a ciele
TRÉNER: Katarína Zacharová
POČET: 4 tréningy
FORMÁT: videá a audiá
PRAC. ZOŠIT: áno, iba PDF formát
Odštarujte nový rok v plnej sile a s jasnou víziou, aby ste v roku 2019 ľahšie dosiahli svoje ciele, sny a naplnili ste svoje poslanie. 
Nový začiatok - vízia, rast a ciele je online program, ktorý vám nielen pomôže uzatvoriť rok 2018, alebo akúkoľvek minulosť alebo projektové obdobie. 
Naučíte sa nástroje a praktické kroky, ako vykročiť vpred do nového začiatku a uskutočniť pozitívnu zmenu. Ako ďalej posunúť svoje hranice možností a správne si stanoviť svoje ciele pri nových začiatkoch, ktoré vychádzajú z vašej duše nie vášho ega. 
V programe vás naučím účinný systém dosahovania cieľov a plánovanie realizácie, ktorý môžete použiť v akejkoľvek fáze alebo oblasti svojho života. K celému programu máte doživotný prístup, kedykoľvek sa k podkladom viete vrátiť. 
Nový začiatok - vízia, rast a ciele 2018 je transformačný program, ktorý vás podporí v úspešnom nastavení, aby ste v sile, s jasnosťou a s podporou mohli vykročiť vpred za vašimi snami a cieľmi v roku 2019.  Program je flexibilný a jednoduchý, pozostáva zo 4 krokov a môžete ho absolvovať priebehom 1 týždňa. Súčasťou sú aj audio meditácie. Všetky informácie o programe nájdete TU >>
1. krok: Vyhodnotenie a uzatvorenie roku 2018
2. krok: Ujasnenie si novej vízie na rok 2019
3. krok: Pochopenie potenciálu a výziev v roku 2019
4. krok: Stanovenie cieľov a akčný plán realizácie na rok 2019
Bežná cena programu je 48.00€
VYSKÚŠAJTE ZDARMA Be Real Akadémiu
Vyberte si ktorýkoľvek 1 videotréning z našich online programov v Be Real Academy a vyskúšajte si to.
Pošleme vám zdarma prístup k vášmu vybranému videotréningu aj s pracovným zošitom v PDF formáte. Presuňte sa k prihlasovaciemu formuláru na tejto stránke kliknutím na tlačítko "MÁM ZÁUJEM".
REFERENCIE z programov, seminárov a koučingu
Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné
Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. Odporúčam tento seminár všetkým, ktorí v živote stoja, nevedia sa pohnúť vpred, sú v ťažkých životných situáciách, sú smutní a unavení životom, hľadajú zmysel života, majú nesprávny pohľad na život a chcú vo svojom živote niečo dosiahnuť.
Mária
Katka má všetky moje sympatie, je profesionálka a “zapálila” aj mňa 
Katka má všetky moje sympatie, je to profesionálka a zároveň zapálená pre vec, žijúca to, o čom hovorila. Zapálila aj mňa :). Často si na ňu spomínam, keď bojujem s nejakým škodlivým modelom správania v mojom vnútri, je pre mňa vzorom, že receptom na každú zacyklenosť v sebe alebo v mojom okolí je široký úsmev, spontánnosť a vnútorná sloboda. Ďakujem.
Eva
Si úžasná, otvorená, bezprostredná 
a je cítiť, že to nemáš naučené
Mojim zámerom bolo zažiť ťa naživo, keďže počas roku trošku evidujem tvoju činnosť. Musím, ale priznať, že som milo prekvapený. Si úžasná, otvorená, úprimná, bezprostredná, je cítiť, že je to pre teba prirodzené, si osvietená, nemáš to len naučené. Som rád, že som kurz absolvoval. Ďakujem!
Slavo
Katkina podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného programu. Neľutovala ma, netvrdila, že ona za mňa vyrieši problém. Dala mi pocit, že ja mám zodpovednosť za svoj život a silu ho zmeniť.
Gabriela
Katku som sa rozhodla skontaktovať v pre mňa ťažkej životnej situácii, z ktorej som už roky nenachádzala cestu von. Priznám sa, že Katkine koučingy neboli mojou prvou skúsenosťou a pokusom vyriešiť problémy. Po viacerých neúspechoch som čiastočne rezignovala a žila v naučených koľajách, ktoré ma ubíjali. V podstate skepticky som si kúpila 3 individuálne koučingy a v duchu som si povedala, že toto je posledný pokus, na ktorý som ochotná míňať peniaze.
Katka ma prekvapila hneď od začiatku - pozorne ma vypočula a rezolútne vyhlásila, že mám silu si pomôcť. Neľutovala ma, netvrdila, že to ona za mňa vyrieši problém. Práve naopak. Dala mi pocit, že ja mám zodpovednosť za svoj život a moc zmeniť ho. Doslova ma vykopala z mojej sebaľútostnej pozície a komfortnej zóny. Všetko však robila s veľkou podporou, pochopením, empatiou. Odrazu šli veci veľmi rýchlo. Neskutočná Katkina podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného programu. Život sa mi obrátil takpovediac naruby a udalosti nabrali spád. Mala som strach a radosť zároveň. 
V Katke som našla blízku osobu pri prekonávaní ťažkých chvíľ, ktoré nevyhnutne nastanú pri životných zmenách. Napriek tomu, že ma držala za ruku, vždy mi zdôrazňovala, aby som sa spoliehala na seba a neskĺzla som do závislosti na iných ľuďoch, ani na nej. Veľmi jej vďačím za dávku energie, odvahy, láskavosti, pochopenia, sily, posilnenia môjho sebavedomia, za odborný prístup a mnohú ďalšiu pomoc. Dnes môžem povedať, že sa Katkine slová potvrdili a každý má silu zmeniť svoj život. Naplnilo sa moje rozhodnutie - bol to naozaj môj posledný pokus o zmenu, do ktorého som investovala peniaze :))). 
Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe, k životu a tiež k iným ľuďom
Erika
Katku som poprosila o koučing, po tom, ako som sa už dlho točila v začarovanom kruhu a nakoniec sa aj plácala v bahne. Katka mi ukázala cestu von, ukázala mi odkiaľ prichádza svetlo. Naučila ma objaviť krásu aj v tom, že síce ešte nemám, to, po čom túžim, ale som na dobrodružnej ceste za svojím vysnívaným šťastím. Katka mi pomohla násjť v sebe silu, keď som žiadnu necítila. Ukázala mi krásu, ktorú som ja už nevidela a naučila ma tešiť sa z toho, čo mám...a hlavne mi pomohla postupne nájsť opäť samu seba. Katka mi pomohla rozkľúčovať najväčšie problémy, ktoré ma ťažili a pomohla mi pochovať minulosť. 
Katka je fantastická koučka, trpezlivá, empatická, skutočne sa snaží vcítiť do problémov, s ktorými za ňou prichádzate a do vašej situácie. Veľmi sa mi páči, že pri koučingu využíva všetky svoje vedomosti z rôznych odborov, životné skúsenosti a mnohé iné dary, ktoré má.
Katka mi pomohla rozkľúčovať najväčšie problémy, ktoré ma ťažili a pomohla mi pochovať minulosť
Jozef Krištof
Milujem neustály vývoj, osobnostný rast a napredovanie smerom vpred. No niekedy sa človek dostane do stavu, kedy si nevie položiť tie správne otázky, ktoré tento rozvoj podporujú. A práve preto som sa rozhodol spolupracovať s Katkou Zacharovou. 
 Vďaka koučingom som si uvedomil, ako jednoduché je vedieť klásť si správne otázky tým správnym spôsobom, ak viete ako na to. Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe, k životu a tiež k iným ľuďom. Navyše som sa naučil pomocou správnych nástrojov zmeniť svoje obmedzujúce presvedčenia a prepísať ich tým smerom, ktorým si želám. Tiež som pochopil hlbší rozmer svojich talentov, aký je ich prínos a význam, to znamená, že som sa naučil lepšie využívať svoj potenciál v osobnom aj profesnom živote. 
Individuálny koučing s Katkou Zacharovou odporúčam každému, kto hľadá cestu ako dostať od života to, čo skutočne chce a po čom túži.
Katka je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim odpovediam.
Anka Repková
Mala som tú česť zažiť Katku vo všetkých jej pracovných rovinách, a preto sa vyjadrím ku každej z nich. Je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť, vcítiť sa doňho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam. 
Ako mentorka je vynikajúcou motivátorkou a dokáže vás vyburcovať k akcii a výkonom, ktoré vás prekvapia. Opäť veľmi silno pocítite jej podporu a prebudí vo vás vieru v to, že to dokážete! Katka má obrovský dar slova. Na prvý pohľad zložité veci dokáže veľmi jednoducho a zrozumiteľne pomenovať, vďaka čomu je aj skvelou rečníčkou a spisovateľkou. Navyše, ak ju počujete rozprávať, jej hlas má veľmi príjemnú farbu a vibráciu, vďaka čomu sa viete jednoducho dostať do meditačného stavu a napojiť sa tak s jej pomocou na svoje vnútro. Keď s ňou pracujete a s dôverou nasledujete jej vedenie, začnú sa vo vás a následne aj vo vašom okolí diať veľké veci! Keď ju zažijete, pochopíte, o čom hovorím.
VYSKÚŠAJTE ZDARMA Be Real Akadémiu
Vyberte si ktorýkoľvek 1 videotréning z našich online programov v Be Real Academy a vyskúšajte si to.
Pošleme vám zdarma prístup k vášmu vybranému videotréningu aj s pracovným zošitom v PDF formáte. Presuňte sa k prihlasovaciemu formuláru na tejto stránke kliknutím na tlačítko "MÁM ZÁUJEM".
KATARINA ZACHAROVÁ
Miluj. Raduj sa. Tvor. Inšpiruj & Naplň svoj najvyšší potenciál. 
Tel.číslo: 00421 948 180 003
Email: katarina.zachar.info@gmail.com
All rights reserved to Katarina Zacharova, Katarina Zachar Global s.r.o., 2018