Love. Enjoy. Create. Inspire & Reach Your Full Potential. 
Ku vnútornému naplneniu, úspechu 
a radosti zo života vás dovedie vlastná PRAVDIVOSŤ
Práve autentickosť a odvaha byť sami sebou, aj keď sa obávate alebo ste neistí, 
je bránou k vašej skutočnej sile, schopnostiam a POTENCIÁLU
ktoré transformujú váš život 
a vy dokážete čokoľvek
Katarína Zachar
Spisovateľka, autorka, transformačná 
koučka a trénerka. Zakladateľka organizácie RealWoman. 
O MNE
Od roku 2009 pomáham v osobnom rozvoji, transformácii a naplnení potenciálu ženám aj mužom ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka. 

Som autorkou štyroch kníh osobného rozvoja, ktoré som napísala a vydala v období od roku 2010 až do roku 2017. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú som napísala ešte počas života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a potom kniha Končím so strachom. A mojou poslednou je audiokniha s názvom Vnútorná sila

Od roku 2008 som žila šesť rokov v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde som prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne som zmenila svoj život. Vtedy som založila aj organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu, aby mohli pozitívne meniť svet okolo seba.

Dnes pracujem tak ako so ženami aj s mužmi, s firmami a tímami. Od roku 2014 vediem vlastné transformačné semináre, trénujem, koučujem a prednášam na Slovensku a v Česku. Zostavila a vytvorila som vlastné online transformačné programy ako Úspech v praxi, Objavte svoje skryté talenty a potenciál, Končím so strachom v praxi a špeciálne pre ženy Be Real – Ži naplno

Mojou vášňou a víziou je aktívne prepájať transformáciu a umenie, lebo spolu otvárajú skrytú kapacitu ľudského potenciálu a prepájajú ľudí s ich duchovnou podstatou, pravdivosťou, slobodným sebavyjadrením a radosťou zo života. 
 Vyzdvihnite si svoj uvítací BE REAL balík
Vytvorila som pre vás uvítací BE REAL vzdelávací balík, v ktorom nájdete ukážky zo všetkých mojich 4 kníh, všetky moje webináre a online videotréningy a ďalšie zdroje inšpirácie, ktoré vám pomôžu začať otvárať váš skutočný potenciál! Balík je úplne ZDARMA a začať môžete ihneď! A navyše zostanete v emailom kontakte :).
NAJNOVŠIE 
nový transformačný program
Končím so strachom V PRAXI
nový transformačný program
Objavte svoje skryté talenty a potenciál
rozhovor v rádiu AKTUAL
Strach, odvaha a potenciál
rozhovor v TV Ružinov
Ženy, muži a MDŽ
videotréning
Ako prekonať strachy
Ako v sebe prebudiť pravú lásku
nový umelecko - inšpiratívny večer 15.4. v Košiciach a 16.4. v Ban.Bystrici 
kniha / ebook /audio
Končím so strachom od Kataríny Zacharovej
REFERENCIE
koučing
Milujem neustály vývoj, osobnostný rast a napredovanie smerom vpred. No niekedy sa človek dostane do stavu, kedy si nevie položiť tie správne otázky, ktoré tento rozvoj podporujú. A práve preto som sa rozhodol spolupracovať s Katkou Zacharovou. Vďaka koučingom som si uvedomil, ako jednoduché je vedieť klásť si správne otázky tým správnym spôsobom, ak viete ako na to. Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe, k životu a tiež k iným ľuďom. Navyše som sa naučil pomocou správnych nástrojov zmeniť svoje obmedzujúce presvedčenia a prepísať ich tým smerom, ktorým si želám. Tiež som pochopil hlbší rozmer svojich talentov, aký je ich prínos a význam, to znamená, že som sa naučil lepšie využívať svoj potenciál v osobnom aj profesnom živote. Individuálny koučing s Katkou Zacharovou odporúčam každému, kto hľadá cestu ako dostať od života to, čo skutočne chce a po čom túži.
Ing. Jozef Krištof
Managing Director, Partners Group SK
koučing
Katkin koučing mi od základov zmenil život. To, čo mi roky pripadalo ako neriešiteľný problém a nevedela som, ako to zmeniť, tak vďaka koučingu 
s Katkou, mi to do môjho života prinieslo úžasné zmeny, ktoré sa postupne odzrkadľujú v každej oblasti môjho života. Doporučujem každému.
Eva Miklušková
podnikateľka zo Žiliny
Helena Kohútová
podnikateľka z Bratislavy
koučing
Mala som tú česť zažiť Katku vo všetkých jej pracovných rovinách, a preto sa vyjadrím ku každej z nich. Je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť, vcítiť sa doňho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam. Ako mentorka je vynikajúcou motivátorkou a dokáže vás vyburcovať k akcii a výkonom, ktoré vás prekvapia. Opäť veľmi silno pocítite jej podporu a prebudí vo vás vieru v to, že to dokážete! Katka má obrovský dar slova. Na prvý pohľad zložité veci dokáže veľmi jednoducho a zrozumiteľne pomenovať, vďaka čomu je aj skvelou rečníčkou a spisovateľkou. Navyše, ak ju počujete rozprávať, jej hlas má veľmi príjemnú farbu a vibráciu, vďaka čomu sa viete jednoducho dostať do meditačného stavu a napojiť sa tak s jej pomocou na svoje vnútro. Keď s ňou pracujete a s dôverou nasledujete jej vedenie, začnú sa vo vás a následne aj vo vašom okolí diať veľké veci! Keď ju zažijete, pochopíte, o čom hovorím.
Anka Repková
speváčka, skladateľka a hlasová koučka
knihy
Najprv som si myslela, že kniha Končím so strachom bude motivačná nalieváreň, ako každá iná. Rozhodne nie! Je to poctivo odvedená práca so srdcom a hlavne je cítiť, že Katka chce pomôcť! Fakt povzbudivé a silné slová. Strach mám a asi budem mať, no po prečítaní knihy je rozdiel v tom, že viem, ako s ním pracovať. Vďaka knihe a tebe Katka cítim a pracujem na svojej sile.
Renata
čitateľka knihy Končím so strachom
Už som čítala veľa knižiek z tejto oblasti a z každej som si niečo zobrala, ale veľakrát som narazila na protichodné informácie, z ktorých som si nevedela vybrať to správne. Až vaša knižka Ako dostať od života, čo chceme mi ponúkla celkový obraz. Všetko do seba zapadá a vytvára krásny harmonický celok. Budem sa tešiť na vašu ďalšiu tvorbu.
Mária
čitateľka knihy Ako dostať od života, čo chceme
Kataríno, zakoupila jsem si Vaši audioknihu Vnútorná sila a moc Vám děkuji za pohlazení po duši ❤. Usínám a probouzím se s Vámi. Děkuji za to, co děláte pro lidi.
Jitka
čitateľka, audiokniha Vnútorná sila
semináre
Výborný seminár, páči sa mi, že ho vedieš s takou ľahkosťou, je to nevtieravou formou a s nadhľadom. Páčia sa mi meditácie. Mám už skúsenosť aj s inými, ale tieto tvoje sú jasné a zrozumiteľné aj pre ľudí, ktorí ich robia prvýkrát. Je to fakt super. Perfektná práca.
Jana
účastníčka semináru Prebuďte svoje talenty, kreativitu a potenciál
Mojim zámerom bolo zažiť ťa naživo, keďže počas roku trošku evidujem tvoju činnosť. Musím, ale priznať, že som milo prekvapený. Si úžasná, otvorená, úprimná, bezprostredná, je cítiť, že je to pre teba prirodzené, si osvietená, nemáš to len naučené. Som rád, že som kurz absolvoval. Ďakujem!
Slavo
účastník semináru Skončite so strachom a žite naplno
Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. Odporúčam tento seminár všetkým, ktorí v živote stoja, nevedia sa pohnúť vpred, sú v ťažkých životných situáciách, sú smutní a unavení životom, hľadajú zmysel života, majú nesprávny pohľad na život a chcú vo svojom živote niečo dosiahnuť.
Mária
účastníčka semináru Aktivujte svoj potenciál
programy
Na tomto 9 týždňovom online tréningu som si ujasnil koncept uzatvoreného cyklu úspechu. Taktiež som sa naučil pracovať so svojou energiou potrebnou pri dosahovaní svojich cieľov, vedome ju zamerať, taktiež ako sa systematicky a po krokoch k cieľu približovať a zároveň som docielil uvedomenia si dôležitých systematických, ale aj svojich charakterových prvkov, ktoré sú nepostrádateľne na ceste k úspechu. Najlepšie na tom je, že tento cyklus môžem aplikovať v hocijakej oblasti môjho života a stále ho opakovať a tak sa na svojej ceste k úspechu neustále zdokonalovať. Taktiež mám doživotný prístup k audio a video nahrávkam, ktoré ma vedia opäť správne posunúť a usmerniť. Odporúčal by so ho ľuďom, ktorí sa chcú posunúť v akejkoľvek oblasti, konkrétne však v oblasti vzťahov, financií, podnikania alebo pozdvihnutia sebavedomia. Ďakujem Katke Zacharovej za prínosnú činnosť, ktorá obohatila môj život dopredu.
Juraj Gramblička
podnikateľ a účastník programu Úspech v praxi
programy pre ženy
 Vyzdvihnite si svoj uvítací BE REAL balík
Vytvorila som pre vás uvítací BE REAL vzdelávací balík, v ktorom nájdete ukážky zo všetkých mojich 4 kníh, všetky moje webináre a online videotréningy a ďalšie zdroje inšpirácie, ktoré vám pomôžu začať otvárať váš skutočný potenciál! Balík je úplne ZDARMA a začať môžete ihneď! A navyše zostanete v emailom kontakte :).
KATARÍNA V MÉDIÁCH
Psychohygiena
Ako zvládať žiarlivosť
Manipulácia vo vzťahoch
Ako prekonať strach
Ako nájsť správneho partnera
Katkin príbeh v relácii Garde
Rozhovor s Katkou v Štiavnickej TV
Výstupy v médiách
V prípade záujmu o spoluprácu, ma prosím kontaktujte:
kate@realwoman.sk
0948 180 003