KNIHY, EBOOKY & AUDIOKNIHY

Končím so strachom a žijem odvážne

Praktický návod, AKO nielen prekonať strachy, negativitu a nájsť odvahu konať, ale ako sa oslobodiť od minulosti a vstúpiť do svojej sily, aby ste mohli použiť svoj skrytý potenciál na realizáciu cieľov a žili ste viac naplno, úspešne a s radosťou svoj najlepší život.

Navyše iba s týmto 2. vydaním získate aj 2 audiokniha v hodnote 22€ úplne zdarma: Končím so strachom a Vnútorná sila.

AUTOR: Katarína Zacharová
FORMÁT: tlačený paperback, ebook, 
ROK 2. DOPLNENÉHO VYDANIA: 2018
JAZYK: slovenčina
https://www.koncimsostrachom.sk/kniha

Vnútorná sila

Moja najnovšia audiokniha vám každý deň pravidelným počúvaním pomôže prekonať negatívne myšlienky, udržať vysokú energiu, prebudiť svoju tvorivú silu a odvahu konať a realizovať to, čo najviac chcete. 

AUTOR: Katarína Zacharová
FORMÁT: MP3 na stiahnutie
ROK VYDANIA: 2017
JAZYK: slovenčina, nahrané autorkou
https://www.vnutornasila.sk/

Ako dostať od života, čo chceme

30 inšpirujúcich myšlienok, ktoré mi počas  života v Malajzi hlboko transformovali život a pomohli mi uskutočniť veľa pozitívnych zmien. Sú to jednoduché pravdy a uvedomenia, ktoré vám otvoria oči a ukážu vám nové možnosti, ako byť šťastnejší, nájsť smerovanie a žiť v láskavých vzťahoch. A ako dostať to, čo skutočne chcete v každej oblasti vášho života. Kniha vám ponúka pohľad do vášho vnútorného sveta a poukáže na to, ako ovplyvňuje váš vonkajší. Každá zmena začína v nás. 

AUTOR: Katarína Zacharová
FORMÁT: tlačený paperback, ebook, audiokniha
ROK VYDANIA: 2010, 2011
JAZYK: všetky verzie v slovenčine, audiokniha nahraná autorkou, eboo a tlačená verzia aj v češtine
https://www.koncimsostrachom.sk/kniha

Dobrý pocit

Praktický audiosprievodca na každý deň, ako lepšie zvládať stres a emócie, ako v sebe nájsť dobrý pocit a nechať sa ním viesť. Darujte sebe a iným dobrý pocit.

AUTOR: Katarína Zacharová
FORMÁT: mp3 nahrávky na stiahnutie
ROK VYDANIA: 2015
JAZYK: slovenčina, nahrané autorkou
https://www.vnutornasila.sk/
BALÍK VŠETKÝCH 4 KNÍH
Nečítali ste ešte ani jednu knihu? 
Alebo chcete niekoho potešiť darčekom? 
Teraz si môžete všetky moje 4 knihy zakúpiť v tlačenom alebo online formáte v jednom špeciálnom balíku za zvýhodnenú cenu a získate nasledovné:
Končím so strachom a žijem odvážne (tlačená kniha alebo ebook v slovenčine, 2. vydanie z 2018)
Končím so strachom (audiokniha na stiahnutie v slovenčine, 1. vydanie z 2016)
Vnútorná sila (audiokniha na stiahnutie v slovenčine / tlačené CD sú vypredané)
Jak dostat od života, co chceme (tlačená kniha v češtine / slovenské sú vypredané alebo ebook v slovenčine alebo češtine)
Ako dostať od života, čo chceme (audiokniha na stiahnutie v slovenčine)
Dobrý pocit (fyzické CD v slovenčine alebo audiokniha aj na stiahnutie)
Celková hodnota všetkých kníh v tlačených formátoch aj s poštovným je 61.90€. Celková hodnota v online formátoch je 46.70€
TERAZ všetky 4 knihy v tlačenom formáte za 39€ alebo online za 33€
  Navyše v rámci Slovenska získate POŠTOVNÉ ZDARMA, ak sa rozhodnete aj pre tlačené knihy. 
REFERENCIE ČITATEĽOV
"Kniha Končím so strachom a žijem odvážne má nevyčísliteľnú hodnotu. Každá veta je perla. Idem si ju prečítať druhýkrát."
Jozef Krištof, čitateľ
"Najprv som si myslela, že kniha Končím so strachom a žijem odvážne bude motivačná nalieváreň, ako každá iná. Rozhodne nie! Je to poctivo odvedená práca so srdcom a hlavne je cítiť, že Katka chce pomôcť! Fakt povzbudivé a silné slová. Strach mám a asi budem mať, no po prečítaní knihy je rozdiel v tom, že viem, ako s ním pracovať. Vďaka knihe a tebe Katka cítim a pracujem na svojej sile."
Renata, čitateľka
"Katuška ďakujem za krásnu knihu Končím so strachom a žijem odvážne. Máš dar podať múdrosť veľmi jednoducho a rôzne uhly pohľadu prepojiť do jednotného praktického celku, že je to ľahké pochopiť. Klobúk dole 🙏😊❤️ a veľké ďakujem. Mám veľa aha-momentov."
Zuzana, čitateľka
"Kataríno, zakoupila jsem si Vaši audioknihu VNÚTORNÁ SILA a moc Vám děkuji za pohlazení po duši ❤. Usínám a probouzím se s Vámi. Děkuji za to, co děláte pro lidi."
Jitka, čitateľka
ČO ČÍTAM, POČÚVAM A ODPORÚČAM

Umenie zákona príťažlivosti

V tejto knihe nájdete 24 vesmírných princípov, ktoré transformujú váš úspech, zdravie, vzťahy a múdrosť. Marie Diamond je top feng shui majster na svete a v rokoch 2013-2014 sme spolupracovali a vtedy som vydala aj túto knihu. Je skvelým začiatkom nastavenia feng shui vo vašom prostredí alebo byte. Ukáže vám, ako používať farby a predmety v priestore tak, aby ste naladili svoj zákon príťažlivosti na to, čo chcete.

AUTOR: Marie Diamond
FORMÁT: tlačený paperback
ROK VYDANIA: 2013
VYDALA: Katarína Zacharová
JAZYK: čeština
https://www.koncimsostrachom.sk/kniha

Som pravdivá

Hudobný album od skvelej speváčky a autorky piesní, Anky Repkovej, prehovorí k vašej duši a pomôže vám v sebe prebudiť to, čo najviac potrebujeme - lásku, dobro, úprimnosť a  vnútorný mier. Album obsahuje piesne, ktoré vás povzbudia vo vašom rozvoji a nájdete tam aj nádhernú meditáciu uzdravenia. 

AUTOR: Anka Repková
FORMÁT: CD nosič, hudobný album
ROK VYDANIA: 2017
https://www.vnutornasila.sk/
REFERENCIE ČITATEĽOV
"Už som čítala veľa knižiek z tejto oblasti a z každej som si niečo zobrala, ale veľakrát som narazila na protichodné informácie, z ktorých som si nevedela vybrať to správne. Až vaša knižka Ako dostať od života, čo chceme mi ponúkla celkový obraz. Všetko do seba zapadá a vytvára krásny harmonický celok. Budem sa tešiť na vašu ďalšiu tvorbu."
Mária, čitateľka
"Knihu Ako dostať od života čo chceme som dostala k svojim 53-narodeninám. Prečítala som ju za pár hodín a priam som ju zhltla. Som unesená hĺbkou vašej duše a vaším božím darom bravúrne vystihnúť tie najjednoduchšie pravdy nášho života. Niet jedinej stránky vo vašej knihe, ktorá by ma neoslovila, niet v nej jedinej myšlienky, ktorá by ma nepovzniesla. Aj ja som v tomto roku prešla ťažkým obdobím v snahe oslobodiť sa od svojich obmedzení a posunúť sa ďalej. Vašu knihu som dostala vo chvíli, keď som sa potrebovala uistiť, že moje rozhodnutia sú správne. Vaša kniha bola pre mňa šlabikár, v ktorom som listovala a kráčala krok za krokom, prekonajúc strach z pocitu samoty, odsudzovania a neistoty. Vyhrala som boj nad svojím egom začala načúvať duši. Všetko to čo píšete vo svojej knihe, som už dávno predtým intuitívne tušila. Prečítala som desiatky autorov ezoterickej literatúry, ale všetci títo autori tých najužastnejších kníh, boli vždy ďaleko, a ja som mala vo vnútri duše, ani nie tak pochybnosti, ale hovorila som si, oni žijú inde, majú iné podmienky, iné možnosti, a tak vždy po prvotnom úžasnom nadšení, neskôr sa dostavila u mňa akási apatia. Až po prečítaní vašej knihy, ja som ju s dovolením nazvala: ,,šlabikár duše´´, som pochopila, že nemusíme žiť v Kalifornii, ak sa chceme oslobodiť od vlastných obmedzení. Aj vďaka Vám tak mladučkej autorke, a pritom tak neskutočne zrozumiteľnej a fenomenálnej v tomto veku, som sa rozhodla, dostať od života čo chcem a nie ho len prečkávať a dať tomuto svetu kúsok pridanej hodnoty."
Jana, čitateľka
KATARÍNA ZACHAROVÁ
Miluj. Raduj sa. Tvor. Inšpiruj & Naplň svoj najvyšší potenciál. 
KONTAKTY
Katarína Zacharová
Katarina Zachar Global s.r.o.

Tel.číslo: 00421 948 180 003
Email: katarina.zachar.info@gmail.com

Poštová adresa: Grosslingová 20, 81109 Bratislava, Slovenská republika
SOCIÁLNE MÉDIÁ
INSTAGRAM 
Sledujte ma na instagrame
FACEBOOK stránka 
Zostaňme v kontakte na mojej oficiálnej FB stránke, dajte LIKE
All rights reserved to Katarina Zacharova, Katarina Zachar Global s.r.o., 2018