Individuálny koučing je založený na dôvere a spolupráci. Všetky odpovede, ktoré hľadáte, už existujú vo vás, ja vám ich pomôžem nájsť. A ukážem vám, ako prekonať obmedzenia a výzvy a naplno použiť svoj skutočný potenciál na realizáciu svojich snov. Každý z nás občas potrebuje podporu a nový uhol pohľadu na svoju situáciu, aby z nej našiel cestu von.


Individuálny koučing je založený na dôvere a spolupráci. Všetky odpovede, ktoré hľadáte, už existujú vo vás, ja vám ich pomôžem nájsť. A ukážem vám, ako prekonať obmedzenia a výzvy a naplno použiť svoj skutočný potenciál na realizáciu svojich snov. Každý z nás občas potrebuje podporu a nový uhol pohľadu na svoju situáciu, aby z nej našiel cestu von.
REFERENCIE NA KOUČING
Katkin koučing mi od základov zmenil život
Katkin koučing mi od základov zmenil život. To, čo mi roky pripadalo ako neriešiteľný problém a nevedela som,
ako to zmeniť, tak vďaka koučingu
s Katkou, mi to do môjho života prinieslo úžasné zmeny, ktoré sa postupne odzrkadľujú v každej oblasti môjho života. Doporučujem každému.
Eva Miklušková
podnikateľka zo Žiliny
Katka má dar, ísť na pravú podstatu vášho bytia 
Helena Kohútová
podnikateľka z Bratislavy
Uvedomil som si základné veci o svojej osobe, strachu a egu
Pred koučingom som bol v menšej osobnej kríze ohľadom zamestnania. Tým, že som si sám vytvoril tlak a strach z ničoho. Zdalo sa mi, že neviem, ako ďalej v živote postupovať.
Po niekoľkých hodinách s Katkou som si uvedomil základné veci o svojej osobe, strachu a egu. Začal som pracovať
na jednotlivom odstraňovaní problémov, formou spísania
si harmonogramu a snahy dodržiavať isté pravidlá,
ktoré mi pomôžu lepšie zvládať náročné situácie. Odporúčam koučing hlavne ľuďom , ktorí sa ocitli v situácii, keď si nevedia dať rady, vytvorili si podvedomé bariéry a strach, ktoré im skresľujú pohľad na problemovú situáciu.
Marek Straka
podnikateľ, oblasť marketingu a predaja
Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe,
k životu a tiež k iným ľuďom
Milujem neustály vývoj, osobnostný rast a napredovanie. No niekedy si človek nevie položiť tie správne otázky, ktoré tento rozvoj podporujú. Vďaka koučingom s Katarínou Zacharovou som si uvedomil, ako jednoduché je vedieť klásť si otázky tým správnym spôsobom, ak viete ako na to. Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe, k životu a tiež k iným ľuďom. Navyše som sa naučil pomocou správnych nástrojov zmeniť svoje obmedzujúce presvedčenia a prepísať ich tým smerom, ktorým si želám. Tiež som pochopil hlbší rozmer svojich talentov, aký je ich prínos a význam,
to znamená, že som sa naučil lepšie využívať svoj potenciál v osobnom
aj profesnom živote. Individuálny koučing s Katkou odporúčam každému,
kto hľadá cestu, ako dostať od života to, čo skutočne chce a po čom túži.
Ing. Jozef Krištof
Managing Director, Partners Group SK
Katkina neskutočná podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného stavu
Katka ma neľutovala, netvrdila, že to ona za mňa vyrieši problém.
Práve naopak. Dala mi pocit, že ja mám zodpovednosť za svoj život a moc zmeniť ho. Doslova ma vykopala z mojej sebaľútostnej pozície a komfortnej zóny. Všetko však robila s veľkou podporou, pochopením, empatiou. Odrazu šli veci veľmi rýchlo. Katkina neskutočná podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného programu. Napriek tomu, že ma držala za ruku, zdôrazňovala mi, aby som sa spoliehala na seba
a neskĺzla som do závislosti na iných ľuďoch, ani na nej. Veľmi jej vďačím
za dávku energie, odvahy, láskavosti, pochopenia, sily, posilnenia
môjho sebavedomia, za odborný prístup a mnohú ďalšiu pomoc.
Gabriela
REFERENCIE NA KOUČING
Katkin koučing mi od základov zmenil život
Katkin koučing mi od základov zmenil život. To, čo mi roky pripadalo ako neriešiteľný problém a nevedela som, ako to zmeniť, tak vďaka koučingu s Katkou, mi to do môjho života prinieslo úžasné zmeny, ktoré sa postupne odzrkadľujú v každej oblasti môjho života. Doporučujem každému.
Eva Miklušková
podnikateľka zo Žiliny
Katka má dar, ísť na pravú podstatu vášho bytia 
Helena Kohútová
podnikateľka z Bratislavy
Uvedomil som si základné veci o svojej osobe, strachu a egu
Pred koučingom som bol v menšej osobnej kríze ohľadom zamestnania. Tým, že som si sám vytvoril tlak a strach z ničoho. Zdalo sa mi, že neviem, ako ďalej v živote postupovať. Po niekoľkých hodinách s Katkou som si uvedomil základné veci o svojej osobe, strachu a egu. Začal som pracovať na jednotlivom odstraňovaní problémov, formou spísania si harmonogramu a snahy dodržiavať isté pravidlá, ktoré mi pomôžu lepšie zvládať náročné situácie. Odporúčam koučing hlavne ľuďom , ktorí sa ocitli v situácii, keď si nevedia dať rady, vytvorili si podvedomé bariéry a strach, ktoré im skresľujú pohľad na problemovú situáciu.
Marek Straka
podnikateľ, oblasť marketingu a predaja
Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe,
k životu a tiež k iným ľuďom
Milujem neustály vývoj, osobnostný rast a napredovanie. No niekedy si človek nevie položiť tie správne otázky, ktoré tento rozvoj podporujú. Vďaka koučingom s Katarínou Zacharovou som si uvedomil, ako jednoduché je vedieť klásť si otázky tým správnym spôsobom, ak viete ako na to. Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe, k životu a tiež k iným ľuďom. Navyše som sa naučil pomocou správnych nástrojov zmeniť svoje obmedzujúce presvedčenia a prepísať ich tým smerom, ktorým si želám. Tiež som pochopil hlbší rozmer svojich talentov, aký je ich prínos a význam, to znamená, že som sa naučil lepšie využívať svoj potenciál v osobnom aj profesnom živote. Individuálny koučing s Katkou odporúčam každému, kto hľadá cestu, ako dostať od života to, čo skutočne chce a po čom túži.
Ing. Jozef Krištof
Managing Director, Partners Group SK
Katkina neskutočná podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného stavu
Katka ma neľutovala, netvrdila, že to ona za mňa vyrieši problém. Práve naopak. Dala mi pocit, že ja mám zodpovednosť za svoj život a moc zmeniť ho. Doslova ma vykopala z mojej sebaľútostnej pozície a komfortnej zóny. Všetko však robila s veľkou podporou, pochopením, empatiou. Odrazu šli veci veľmi rýchlo. Katkina neskutočná podpora spočívala v tom, že mi nedovolila cúvnuť a vrátiť sa do pôvodného programu. Napriek tomu, že ma držala za ruku, zdôrazňovala mi, aby som sa spoliehala na seba a neskĺzla som do závislosti na iných ľuďoch, ani na nej. Veľmi jej vďačím za dávku energie, odvahy, láskavosti, pochopenia, sily, posilnenia môjho sebavedomia, za odborný prístup a mnohú ďalšiu pomoc.
Gabriela
AKO PRACUJEM
Mojím prvým krokom je identifikovať a pomenovať zdroj vášho najväčšieho bloku, limitácie alebo problému, ktorý stojí priamo pred vami a bráni vám sa pohnúť. Uskutočním to pomocou správnych otázok. Všetky odpovede sú vo vás, vy máte kľúč ku svojej slobode a sile, ja vám len pomôžem spojiť, uvidieť a pochopiť súvislosti, ktoré ste predtým nevideli.
Potom vám ukážem, ako to môžete prekonať a oslobodiť sa, aby ste sa mohli posunúť vpred a nájsť to najlepšie riešenie. Odporučím vám konkrétne techniky, postoje alebo postupy, ako to krok po kroku uskutočňovať a vytvoriť to vo svojom živote. Zostavíme plán krokov, ktoré zrealizujete. Súčasťou koučingu môžu byť aj energetické alebo uvoľňujúce procesy ako aj vzdelávanie v určitej téme alebo oblasti vášho záujmu. 
Ak spolupracujeme dlhodobo, tak mojou úlohou je pomáhať vám prekračovať vašu zónu komfortu, posúvať vaše hranice možností a dohliadať na váš progres, aby ste sa neustále a vytrvalo posúvali dopredu smerom k vášmu cieľu alebo zámeru. V mojom záujme je vaše najvyššie dobro a vnútorná sloboda, aby ste si vedeli kedykoľvek pomôcť a naučili sa používať svoj skutočný potenciál.  
PREČO KOUČUJEM
 S koučingom som začala v roku 2014. Dovtedy som organizovala veľké konferencie, ​viedla som vlastné semináre a transformačné programy. ​Pracovala som skôr so skupinami ako individuálne. ​​Uvedomila som ​si ​však, že ľuďom viem veľmi pomôcť, keď sa sústredím iba na nich, položím im tie správne otázky a systematicky ich vediem. Praxou som zistila, že viem pomerne rýchlo identifikovať pravdivý zdroj alebo príčinu problému, čo mi umožňuje prejsť rýchlo k podstate, ísť do väčšej hĺbky a nachádzať aj riešenia. Zaujalo ma to, lebo som mohla vidieť ihneď výsledky a sledovať v čase progres a vývoj ľudí, čo je pre mňa fascinujúce a veľmi mi to pomáha napredovať v mojej práci. Koučing bol môj prirodzený ďalší krok, neplánovala som to, stalo sa to. Som vďačná za dôveru ľudí a že aj takto im môžem pomáhať a ich podporovať. 
INDIVIDUÁLNY KOUČING
PRIEBEH
Individuálny koučing prebieha medzi dvoma ľuďmi, mnou a vami (klientom) prostredníctvom videoprenosu alebo osobne v Bratislave.
Skôr ako začneme individuálny koučing, prebehne krátky vstupný telefonický rozhovor alebo videorozhovor, aby sme sa trochu spoznali a lepšie som pochopila, s čím potrebujete pomôcť. Taktiež potrebujem určiť, či vám viem pomôcť a či spolu ako kouč a klient rezonujeme, aby naša spolupráca mohla fungovať. Počas tohto rozhovoru predbežne zistíme, aký program koučingu je pre vás najvhodnejší. Keď sa dohodneme na koučingu, vyplníte vstupný dotazník s otázkami.
Potom vám poskytnem moje voľné termíny na koučingy, vyberiete si a dohodneme si prvé stretnutie. Koučujem iba štvrtky a piatky počas celého dňa. Prvý koučing trvá väčšinou od 60 do 90 minút. Ďalšie koučingy trvajú 60 minút. Koučing vám na vaše požiadanie môžem nahrať ako audionahrávku, aby ste k tomu mohli kedykoľvek vrátiť. 
CENA
Všetky ceny individuálnych koučingov sa vzťahujú na realizáciu prostredníctvom videoprenosu z pohodlia vášho domova. Ak by ste chceli koučing absolvovať ako osobné stretnutie s Katarínou Zacharovou, tak na každý individuálny koučing aj v balíkoch je príplatok 10€.
INDIVIDUÁLNY koučing
Individuálny koučing prebieha medzi dvoma ľuďmi, mnou a vami (klientom) prostredníctvom videoprenosu alebo osobne v Bratislave.

Skôr ako začneme individuálny koučing, prebehne krátky vstupný telefonický rozhovor alebo videorozhovor, aby sme sa trochu spoznali a lepšie som pochopila, s čím potrebujete pomôcť. Taktiež potrebujem určiť, či vám viem pomôcť a či spolu ako kouč a klient rezonujeme, aby naša spolupráca mohla fungovať. Počas tohto rozhovoru predbežne zistíme, aký program koučingu je pre vás najvhodnejší. Keď sa dohodneme na koučingu, vyplníte vstupný dotazník s otázkami.

Potom vám poskytnem moje voľné termíny na koučingy, vyberiete si a dohodneme si prvé stretnutie. Koučujem iba štvrtky a piatky počas celého dňa. Prvý koučing trvá väčšinou od 60 do 90 minút. Ďalšie koučingy trvajú 60 minút. Koučing vám na vaše požiadanie môžem nahrať ako audionahrávku, aby ste k tomu mohli kedykoľvek vrátiť. 
DYNAMICKÝ koučing
Dynamický koučing vediem ja a prebieha v skupine max 6 ľudí online prostredníctvom videoprenosu. Volá sa dynamický, lebo skupina ľudí otvára a poskytuje oveľa pestrejšiu dynamiku ako individuálny koučing a rozširuje podnety. A navyše dynamický koučing môžete absolvovať, nech ste kdekoľvek alebo z pohodlia vášho domova. Termíny dynamických koučingov sú dané vopred a môžeme vás o nich informovať, aby ste sa mohli pridať.

Než začneme dynamický koučing, vyplníte vstupný dotazník s otázkami, aby som vedela, s čím potrebujete pomôcť. Dynamický koučing trvá približne 2 hodiny a pozostáva z úvodu a predstavenia, zo samotného individuálneho koučingu a na konci otázok a odpovedí a ďalších krokov. Každý účastník v skupine absolvuje svoj individuálny koučing, ktorý trvá 15 minút. Celkovo dynamický koučing trvá 120 minút a benefituje aj z koučingu ostatných v skupine.

Pridanou hodnotou dynamického koučingu je príležitosť sa spoznať, učiť sa a inšpirovať aj od iných ľudí, máte možnosť svojím príbehom pomôcť. Každý dynamický koučing je nahrávaný a vy získate audiozáznam, aby ste sa k tomu mohli kedykoľvek vrátiť. 
1 KONZULTÁCIA
Individuálny kouČing 
90
60 - minutová online konzultácia pre dospelých
 • trvá 60 min a prebieha online cez videoprenos 
 • ✓ dostanete audionahrávku z individuálneho koučingu na vaše požiadanie
1 KONZULTÁCIA
Individuálny kouČing
70
60 - minutová online konzultácia pre mládež do 18 rokov.
 • trvá 60 min a prebieha online cez videoprenos 
 • ✓ dostanete audionahrávku z individuálneho koučingu na vaše požiadanie
BALÍK 3 KONZULTÁCIÍ
INDIVIDUÁLNY KOUČING 
240
cena 1 konzultácie je 80€ 
 • ✓využiť ich môžete priebehom 3 mesiacov 
 • audionahrávka z koučingov na vaše požiadanie
BALÍK 6 KONZULTÁCIÍ
INDIVIDUÁLNY KOUČING 
420
cena 1 konzultácie je 70€ 
 • ✓využiť ich môžete priebehom 6 mesiacov 
 • audionahrávka z koučingov na vaše požiadanie
CENY dynamického koučingu
1 KONZULTÁCIA
dynamický KOUČING 
40
jednorázový dynamický koučing
 • ✓ prebieha online cez videoprenos
 • ✓ dostanete audionahrávku z dynamického koučingu
BALÍK 3 konzultáciÍ
DYNAMICKÝ KOUČING 
99
cena 1 konzultácie je 33€ 
 • ✓ využiť môžete počas max 4 mesiacov a priebehom vášho členstva v BRA
 • audionahrávka z koučingov
BALÍK 3 konzultáciÍ
DYNAMICKÝ KOUČING 
150
cena 1 konzultácie je 25€ 
 • ✓ využiť môžete počas max 4 mesiacov a priebehom vášho členstva v BRA
 • audionahrávka z koučingov
Rozmýšľate o koučingu? Chceli by ste vedieť viac? 
Prihláste sa na asi 10-minutový nezaväzný INFORMAČNÝ ROZHOVOR, ktorý prebehne telefonicky, aby som lepšie pochopila, čo potrebujete a ako vás viem podporiť a zodpovedala som vaše otázky týkajúce sa koučingu prípadne sme spolu identifikovali, čo vlastne hľadáte a potrebujete. Vyplníte krátky dotazník (zaberie vám jednu minútu) a ja sa vám následne ozvem, aby sme si dohodli čas rozhovoru.  
INDIVIDUÁLNY KOUČING
PRIEBEH
Individuálny koučing prebieha medzi dvoma ľuďmi, mnou a vami prostredníctvom videoprenosu alebo osobne v Bratislave.
Skôr ako začneme individuálny koučing, prebehne krátky vstupný telefonický rozhovor alebo videorozhovor, aby sme sa trochu spoznali a lepšie som pochopila, s čím potrebujete pomôcť. Taktiež potrebujem určiť, či vám viem pomôcť a či spolu ako kouč a klient rezonujeme, aby naša spolupráca mohla fungovať. Počas tohto rozhovoru predbežne zistíme, aký program koučingu je pre vás najvhodnejší. Keď sa dohodneme na koučingu, vyplníte vstupný dotazník s otázkami.
Potom vám poskytnem moje voľné termíny na koučingy, vyberiete si a dohodneme si prvé stretnutie. Koučujem iba štvrtky a piatky počas celého dňa. Prvý koučing trvá väčšinou od 60 do 90 minút. Ďalšie koučingy trvajú 60 minút. Koučing vám na vaše požiadanie môžem nahrať ako audionahrávku, aby ste k tomu mohli kedykoľvek vrátiť. 
CENA
Všetky ceny individuálnych koučingov sa vzťahujú na realizáciu prostredníctvom videoprenosu z pohodlia vášho domova. Ak by ste chceli koučing absolvovať ako osobné stretnutie s Katarínou Zacharovou, tak na každý individuálny koučing aj v balíkoch je príplatok 10€.
INDIVIDUÁLNY koučing
Individuálny koučing prebieha medzi dvoma ľuďmi, mnou a vami (klientom) prostredníctvom videoprenosu alebo osobne v Bratislave.

Skôr ako začneme individuálny koučing, prebehne krátky vstupný telefonický rozhovor alebo videorozhovor, aby sme sa trochu spoznali a lepšie som pochopila, s čím potrebujete pomôcť. Taktiež potrebujem určiť, či vám viem pomôcť a či spolu ako kouč a klient rezonujeme, aby naša spolupráca mohla fungovať. Počas tohto rozhovoru predbežne zistíme, aký program koučingu je pre vás najvhodnejší. Keď sa dohodneme na koučingu, vyplníte vstupný dotazník s otázkami.

Potom vám poskytnem moje voľné termíny na koučingy, vyberiete si a dohodneme si prvé stretnutie. Koučujem iba štvrtky a piatky počas celého dňa. Prvý koučing trvá väčšinou od 60 do 90 minút. Ďalšie koučingy trvajú 60 minút. Koučing vám na vaše požiadanie môžem nahrať ako audionahrávku, aby ste k tomu mohli kedykoľvek vrátiť. 
DYNAMICKÝ koučing
Dynamický koučing vediem ja a prebieha v skupine max 6 ľudí online prostredníctvom videoprenosu. Volá sa dynamický, lebo skupina ľudí otvára a poskytuje oveľa pestrejšiu dynamiku ako individuálny koučing a rozširuje podnety. A navyše dynamický koučing môžete absolvovať, nech ste kdekoľvek alebo z pohodlia vášho domova. Termíny dynamických koučingov sú dané vopred a môžeme vás o nich informovať, aby ste sa mohli pridať.

Než začneme dynamický koučing, vyplníte vstupný dotazník s otázkami, aby som vedela, s čím potrebujete pomôcť. Dynamický koučing trvá približne 2 hodiny a pozostáva z úvodu a predstavenia, zo samotného individuálneho koučingu a na konci otázok a odpovedí a ďalších krokov. Každý účastník v skupine absolvuje svoj individuálny koučing, ktorý trvá 15 minút. Celkovo dynamický koučing trvá 120 minút a benefituje aj z koučingu ostatných v skupine.

Pridanou hodnotou dynamického koučingu je príležitosť sa spoznať, učiť sa a inšpirovať aj od iných ľudí, máte možnosť svojím príbehom pomôcť. Každý dynamický koučing je nahrávaný a vy získate audiozáznam, aby ste sa k tomu mohli kedykoľvek vrátiť. 
1 KONZULTÁCIA
Individuálny kouČing 
90
60 - minutová online konzultácia pre dospelých
 • trvá 60 min a prebieha online cez videoprenos 
 • ✓ dostanete audionahrávku z individuálneho koučingu na vaše požiadanie
1 KONZULTÁCIA
Individuálny kouČing
70
60 - minutová online konzultácia pre mládež do 18 rokov.
 • trvá 60 min a prebieha online cez videoprenos 
 • ✓ dostanete audionahrávku z individuálneho koučingu na vaše požiadanie
BALÍK 3 KONZULTÁCIÍ
INDIVIDUÁLNY KOUČING 
240
cena 1 konzultácie je 80€ 
 • ✓využiť ich môžete priebehom 3 mesiacov 
 • audionahrávka z koučingov na vaše požiadanie
BALÍK 6 KONZULTÁCIÍ
INDIVIDUÁLNY KOUČING 
420
cena 1 konzultácie je 70€ 
 • ✓využiť ich môžete priebehom 6 mesiacov 
 • audionahrávka z koučingov na vaše požiadanie
CENY dynamického koučingu
1 KONZULTÁCIA
dynamický KOUČING 
40
jednorázový dynamický koučing
 • ✓ prebieha online cez videoprenos
 • ✓ dostanete audionahrávku z dynamického koučingu
BALÍK 3 konzultáciÍ
DYNAMICKÝ KOUČING 
99
cena 1 konzultácie je 33€ 
 • ✓ využiť môžete počas max 4 mesiacov a priebehom vášho členstva v BRA
 • audionahrávka z koučingov
BALÍK 3 konzultáciÍ
DYNAMICKÝ KOUČING 
150
cena 1 konzultácie je 25€ 
 • ✓ využiť môžete počas max 4 mesiacov a priebehom vášho členstva v BRA
 • audionahrávka z koučingov
Rozmýšľate o koučingu? Chceli by ste vedieť viac? 
Prihláste sa na asi 10-minutový nezaväzný INFORMAČNÝ ROZHOVOR, ktorý prebehne telefonicky, aby som lepšie pochopila, čo potrebujete a ako vás viem podporiť a zodpovedala som vaše otázky týkajúce sa koučingu prípadne sme spolu identifikovali, čo vlastne hľadáte a potrebujete. Vyplníte krátky dotazník (zaberie vám jednu minútu) a ja sa vám následne ozvem, aby sme si dohodli čas rozhovoru.  
S ČÍM VÁM VIEM POMÔCŤ
ako sa oslobodiť od ťaživej alebo zacyklenej minulosti, aby ste mohli uskutočniť pozitívnu zmenu a žiť s väčšou ľahkosťou,
reset a zmena mentálnych a emocionálnych nastavení a postojov, ktoré sabotujú vašu snahu o úspech alebo šťastie,
ako určiť životné smerovanie a využiť talenty a schopnosti na prácu, ktorá vás baví, napĺňa a živí,
ako stanoviť a realizovať ciele a zámery, ako vytvoriť a realizovať plán akcie, aby ste dosiahli želaný úspech a progres,
čo robiť, ak ste na životnej križovatke, prechádzate radikálnymi zmenami v živote a máte pred sebou zásadné rozhodnutia, ale nie ste istý/á, čo urobiť ,
ako prehĺbiť a lepšie používať vašu vlastnú intuíciu a múdrosť, aby ste sa vedeli lepšie rozhodnúť a určiť svoje ďalšie kroky,
ako otvoriť svoj skrytý potenciál, aby ste mohli vedome naplno používať svoju tvorivú životnú energiu,
ako prebudiť alebo pochopiť svoju dušu, zmysel života a porozumieť hlbším súvislostiam vo svojom živote,
ako uvoľniť stres a tlak v práci, vo vzťahu alebo v inej oblasti vášho života,
ako mať radosť, naplnenie a poslanie v živote,
ako uzdraviť, zlepšiť, prehĺbiť a ochrániť svoje vzťahy a tvoriť hlbšie a láskavejšie prepojenie s druhými ľuďmi,
ako spracovať svoje negatívne myšlienky a emócie a začať vedome tvoriť svoj život, vzťahy, príležitosti a zdravie ,
ako použiť vedomú komunikáciu a hlbšie porozumenie na vyriešenie problémov vo vzťahoch,
​ako budovať pozitívny vzťah k sebe samému a ako zvýšiť svoju sebadôveru a sebahodnotu, aby ste si dovolili žiť lepší, radostnejší a kvalitnejší život,
​ako vedome pracovať so svojou životnou energiou vo vás a okolo vás, aby ste mali svoj život pevne vo svojich rukách,
​ako v sebe vybudovať podporujúce postoje a nastavenia, ktoré vám pomôžu prekonať akékoľvek výzvy a premeniť ich na príležitosť narásť a uspieť,
​ako prekonať prokrastináciu, prebudiť svoju vnútornú motiváciu a tak vytrvať a nevzdať sa, keď sa pre niečo rozhodnete,
​ako sa odvážiť a vykročiť vpred za svojimi snami, aj keď ešte nemáte všetky odpovede, podporu alebo sebaistotu.
S ČÍM VÁM VIEM POMÔCŤ
ako sa oslobodiť od ťaživej alebo zacyklenej minulosti, aby ste mohli uskutočniť pozitívnu zmenu a žiť s väčšou ľahkosťou,
reset a zmena mentálnych a emocionálnych nastavení a postojov, ktoré sabotujú vašu snahu o úspech alebo šťastie,
ako určiť životné smerovanie a využiť talenty a schopnosti na prácu, ktorá vás baví, napĺňa a živí,
ako stanoviť a realizovať ciele a zámery, ako vytvoriť a realizovať plán akcie, aby ste dosiahli želaný úspech a progres,
čo robiť, ak ste na životnej križovatke, prechádzate radikálnymi zmenami v živote a máte pred sebou zásadné rozhodnutia, ale nie ste istý/á, čo urobiť ,
ako prehĺbiť a lepšie používať vašu vlastnú intuíciu a múdrosť, aby ste sa vedeli lepšie rozhodnúť a určiť svoje ďalšie kroky,
ako otvoriť svoj skrytý potenciál, aby ste mohli vedome naplno používať svoju tvorivú životnú energiu,
ako prebudiť alebo pochopiť svoju dušu, zmysel života a porozumieť hlbším súvislostiam vo svojom živote,
ako uvoľniť stres a tlak v práci, vo vzťahu alebo v inej oblasti vášho života,
ako mať radosť, naplnenie a poslanie v živote,
ako uzdraviť, zlepšiť, prehĺbiť a ochrániť svoje vzťahy a tvoriť hlbšie a láskavejšie prepojenie s druhými ľuďmi,
ako spracovať svoje negatívne myšlienky a emócie a začať vedome tvoriť svoj život, vzťahy, príležitosti a zdravie ,
ako použiť vedomú komunikáciu a hlbšie porozumenie na vyriešenie problémov vo vzťahoch,
​ako budovať pozitívny vzťah k sebe samému a ako zvýšiť svoju sebadôveru a sebahodnotu, aby ste si dovolili žiť lepší, radostnejší a kvalitnejší život,
​ako vedome pracovať so svojou životnou energiou vo vás a okolo vás, aby ste mali svoj život pevne vo svojich rukách,
​ako v sebe vybudovať podporujúce postoje a nastavenia, ktoré vám pomôžu prekonať akékoľvek výzvy a premeniť ich na príležitosť narásť a uspieť,
​ako prekonať prokrastináciu, prebudiť svoju vnútornú motiváciu a tak vytrvať a nevzdať sa, keď sa pre niečo rozhodnete,
​ako sa odvážiť a vykročiť vpred za svojimi snami, aj keď ešte nemáte všetky odpovede, podporu alebo sebaistotu.
ĎALŠIE REFERENCIE NA KOUČING
Katka je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim odpovediam.
Mala som tú česť zažiť Katku vo všetkých jej pracovných rovinách, a preto sa vyjadrím ku každej z nich. Je vnímavou koučkou, dokáže
sa na klienta naladiť, vcítiť sa doňho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky
a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam. Ako mentorka je vynikajúcou motivátorkou
a dokáže vás vyburcovať k akcii a výkonom,
ktoré vás prekvapia. Opäť veľmi silno pocítite
jej podporu a prebudí vo vás vieru v to,
že to dokážete! Katka má obrovský dar slova.
Na prvý pohľad zložité veci dokáže veľmi jednoducho a zrozumiteľne pomenovať, vďaka čomu je aj skvelou rečníčkou a spisovateľkou. Navyše, ak ju počujete rozprávať, jej hlas má veľmi príjemnú farbu a vibráciu, vďaka čomu
sa viete jednoducho dostať do meditačného stavu a napojiť sa tak s jej pomocou na svoje vnútro. Keď s ňou pracujete a s dôverou nasledujete jej vedenie, začnú sa vo vás
a následne aj vo vašom okolí diať veľké veci!
Keď ju zažijete, pochopíte, o čom hovorím.
Anka Repková
speváčka, skladateľka a hlasová koučka
Naučila ma vážiť si samú seba, pracovať so svojou energiou
a žiť pre prítomnosť
Pracovať s Katkou – je jedným slovom úžasné.
Je fantastický a veľmi inšpiratívny človek. Dá sa na ňu spoľahnúť a vždy, keď ju potrebujete, stojí pri vás a jej podpora je priam hmatateľná. Absolvovala som s ňou už niekoľko jej programov, a tak som mala šancu spoznať
ju aj bližšie, nielen ako koučku, ale aj ako človeka. A musím povedať, že to NIEČO, čo vo mne zanechala, je na nezaplatenie. Naučila ma vážiť
si samú seba, pracovať so svojou energiou a žiť pre prítomnosť. A preto, ak vám niekto tvrdí,
že návod na život neexistuje, neverte mu ani slovo :), pretože návod máte rovno pod nosom
a sú to práve tréningy s Katkou :). Dnes je zo mňa úplne iný človek. Kvalita môjho života vzrástla o 110% a dovolím si, tvrdiť, že je to Katkinou zásluhou. Kati, ďakujem ti :)
Lenka Gúcka
podnikateľka z Nitry
Po každom koučingu som odchádzala domov plná energie, vyrovnanejšia, s väčšou vierou
v seba a radosťou na duši.
Dlhšiu dobu som vo svojej práci stagnovala a iba prechádzala z mesiaca do mesiaca. Nemala som dobré osobné výsledky, lebo som si prestala veriť, nemala som skoro žiadne sebavedomie
a bola som frustrovaná. Cítila som sa neschopná, utrápená, unavená. Pre osobný koučing s Katkou som sa rozhodla preto, lebo som potrebovala zmenu. Zmenu vo svojom spôsobe myslenia, fungovania, bytia. Zistila som, aké dôležité je byť v harmónii, mať vyvážené všetky 3 elementy – dušu, telo a rozum. Mať vypracovaný dobrý systém v práci, vedieť čo chcem, mať vopred určený cieľ a plán a držať sa ho! Po každom koučingu som odchádzala domov plná energie, vyrovnanejšia, s väčšou vierou v seba a radosťou na duši. Koučing s Katkou odporúčam každému, kto sa cíti z akéhokoľvek dôvodu frustrovaný, nenachádza sám seba, chcel by zmenu
vo svojom živote, alebo by len chcel žiť radostnejší život.
Mária Malíková
podnikateľka v oblasti krásy z Veľkého Krtíša
Katka je nesmierne vnímavá a múdra žena a má schopnosť veľmi rýchlo vycítiť, čo človek skutočne potrebuje. Počas koučingu som cítila absolútnu dôveru.
Katku som oslovila s prosbou o koučing počas mojej chemoterapie
po operácii rakoviny maternice. Diagnóza mnou otriasla a povedala som si,
že po vyliečení chcem začať nový a šťastný život. Katka sa mi zdala tou najsprávnejšou osobou, ktorá by mi mohla pomôcť. Cítila som v sebe silu
a chuť učiť sa, spoznať seba a svoje talenty a nájsť si novú prácu,
ktorá by ma napĺňala. Nevedela som však, ako začať.
Katka je nesmierne vnímavá a múdra žena a má schopnosť veľmi rýchlo vycítiť, čo človek skutočne potrebuje. Počas koučingu som cítila absolútnu dôveru. Katka ma pozorne počúvala a viedla jasnými, presnými a zásadnými otázkami priamo k tomu, čo je pre mňa momentálne to najdôležitejšie.
Vďaka Katke som si uvedomila, že som riešila veci dva kroky dopredu, namiesto toho, aby som sa sústredila na to, čo mám riešiť práve teraz. Pochopila som aj to, že sa musím naučiť byť absolútne úprimná k sebe
a ľuďom okolo mňa a že si musím vyriešiť mnohé veci, ktoré sa týkajú vzťahu k sebe samej, k môjmu manželovi a k mojim rodičom. Katka mi dala veľa múdrych rád a techník, s ktorými môžem pracovať. A čo je pre mňa najdôležitejšie, postupne, ako koučing napredoval, nadobudla som taký vnútorný pokoj, že aj keď ešte neviem odpovede na mnohé otázky, to nevadí, je to úplne normálne, odpovede prídu v ten správny čas. Je to proces. Konečne začínam mať pocit, že robím to, čo je dôležité.
Zuzana
prekladateľka, 37 rokov
S Katkou som sa našla a pochopila prečo som tu
a čo mám v živote robiť. Je neuveriteľné, ako jednou presnou otázkou vystihla všetko. Má veľký dar.
Z 20-minútového koučingu bola zrazu hodina a trištvrte a ja som od Katky odchádzala s rozmazanými očami. Nie preto, že by sa mi to nepáčilo, ale preto, že Katka trafila strunu a jednou otázkou spustila veľký, veľký plač. Je neuveriteľné, ako jednou presnou otázkou vystihla všetko. To, čo ma v živote veľmi trápilo a hlavne brzdilo a nedovoľovalo vykročiť mojou cestou. A Katke, ktorú som videla druhýkrát v živote, som povedala všetko, všetko súkromné, veci, ktoré som ešte nikdy nikomu nepovedala. Nikdy nikomu!!!! Koučing nie je lacná záležitosť. Ale ak by sa ma niekto opýtal, či by som do toho išla ešte raz, povedala by som jasné a hlasné ÁNO! Pretože koučing s Katkou mi zmenil život a ukázal moju cestu. A keď príde čas, pôjdem znova.
S Katkou som sa našla a pochopila, prečo som tu a čo mám v živote robiť. Pretože nie je nič ťažšie, ako byť nespokojný so svojím životom, so svojou prácou a nevedieť, kto ste, čo máte v živote robiť. Pred koučingom som bola stratená. Nechápala som, prečo sa mi v živote, v detstve stalo to, čo sa mi stalo. Prečo mne, tak dobrému človeku a dieťaťu. Bolo toho veľa zlého, čím som si, ako dieťa prešla, celá naša rodina…. Je neuveriteľné, čo dokáže jeden človek. Katka má veľký dar. Celú referenciu si prečítajte tu >>
Michaela
módna blogerka
ĎALŠIE REFERENCIE NA KOUČING
Katka je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim odpovediam.
Mala som tú česť zažiť Katku vo všetkých jej pracovných rovinách, a preto sa vyjadrím ku každej z nich. Je vnímavou koučkou, dokáže
sa na klienta naladiť, vcítiť sa doňho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam. Ako mentorka je vynikajúcou motivátorkou a dokáže vás vyburcovať k akcii a výkonom, ktoré vás prekvapia. Opäť veľmi silno pocítite jej podporu a prebudí vo vás vieru v to, že to dokážete! Katka má obrovský dar slova. Na prvý pohľad zložité veci dokáže veľmi jednoducho a zrozumiteľne pomenovať, vďaka čomu je aj skvelou rečníčkou a spisovateľkou. Navyše, ak ju počujete rozprávať, jej hlas má veľmi príjemnú farbu a vibráciu, vďaka čomu sa viete jednoducho dostať do meditačného stavu a napojiť sa tak s jej pomocou na svoje vnútro. Keď s ňou pracujete a s dôverou nasledujete jej vedenie, začnú sa vo vás a následne aj vo vašom okolí diať veľké veci! Keď ju zažijete, pochopíte, o čom hovorím.
Anka Repková
speváčka, skladateľka a hlasová koučka
Naučila ma vážiť si samú seba, pracovať so svojou energiou
a žiť pre prítomnosť
Pracovať s Katkou – je jedným slovom úžasné. Je fantastický a veľmi inšpiratívny človek. Dá sa na ňu spoľahnúť a vždy, keď ju potrebujete, stojí pri vás a jej podpora je priam hmatateľná. Absolvovala som s ňou už niekoľko jej programov, a tak som mala šancu spoznať ju aj bližšie, nielen ako koučku, ale aj ako človeka. A musím povedať, že to NIEČO, čo vo mne zanechala, je na nezaplatenie. Naučila ma vážiť si samú seba, pracovať so svojou energiou a žiť pre prítomnosť. A preto, ak vám niekto tvrdí, že návod na život neexistuje, neverte mu ani slovo :), pretože návod máte rovno pod nosom a sú to práve tréningy s Katkou :). Dnes je zo mňa úplne iný človek. Kvalita môjho života vzrástla o 110% a dovolím si, tvrdiť, že je to Katkinou zásluhou. Kati, ďakujem ti :)
Lenka Gúcka
podnikateľka z Nitry
Po každom koučingu som odchádzala domov plná energie, vyrovnanejšia, s väčšou vierou v seba a radosťou na duši.
Dlhšiu dobu som vo svojej práci stagnovala a iba prechádzala z mesiaca do mesiaca. Nemala som dobré osobné výsledky, lebo som si prestala veriť, nemala som skoro žiadne sebavedomie a bola som frustrovaná. Cítila som sa neschopná, utrápená, unavená. Pre osobný koučing s Katkou som sa rozhodla preto, lebo som potrebovala zmenu. Zmenu vo svojom spôsobe myslenia, fungovania, bytia. Zistila som, aké dôležité je byť v harmónii, mať vyvážené všetky 3 elementy – dušu, telo a rozum. Mať vypracovaný dobrý systém v práci, vedieť čo chcem, mať vopred určený cieľ a plán a držať sa ho! Po každom koučingu som odchádzala domov plná energie, vyrovnanejšia, s väčšou vierou v seba a radosťou na duši. Koučing s Katkou odporúčam každému, kto sa cíti z akéhokoľvek dôvodu frustrovaný, nenachádza sám seba, chcel by zmenu
vo svojom živote, alebo by len chcel žiť radostnejší život.
Mária Malíková
podnikateľka v oblasti krásy z Veľkého Krtíša
Katka je nesmierne vnímavá a múdra žena a má schopnosť veľmi rýchlo vycítiť, čo človek skutočne potrebuje. Počas koučingu som cítila absolútnu dôveru.
Katku som oslovila s prosbou o koučing počas mojej chemoterapie po operácii rakoviny maternice. Diagnóza mnou otriasla a povedala som si, že po vyliečení chcem začať nový a šťastný život. Katka sa mi zdala tou najsprávnejšou osobou, ktorá by mi mohla pomôcť. Cítila som v sebe silu a chuť učiť sa, spoznať seba a svoje talenty a nájsť si novú prácu, ktorá by ma napĺňala. Nevedela som však, ako začať.
Katka je nesmierne vnímavá a múdra žena a má schopnosť veľmi rýchlo vycítiť, čo človek skutočne potrebuje. Počas koučingu som cítila absolútnu dôveru. Katka ma pozorne počúvala a viedla jasnými, presnými a zásadnými otázkami priamo k tomu, čo je pre mňa momentálne to najdôležitejšie. Vďaka Katke som si uvedomila, že som riešila veci dva kroky dopredu, namiesto toho, aby som sa sústredila na to, čo mám riešiť práve teraz. Pochopila som aj to, že sa musím naučiť byť absolútne úprimná k sebe a ľuďom okolo mňa a že si musím vyriešiť mnohé veci, ktoré sa týkajú vzťahu k sebe samej, k môjmu manželovi a k mojim rodičom. Katka mi dala veľa múdrych rád a techník, s ktorými môžem pracovať. A čo je pre mňa najdôležitejšie, postupne, ako koučing napredoval, nadobudla som taký vnútorný pokoj, že aj keď ešte neviem odpovede na mnohé otázky, to nevadí, je to úplne normálne, odpovede prídu v ten správny čas. Je to proces. Konečne začínam mať pocit, že robím to, čo je dôležité.
Zuzana
prekladateľka, 37 rokov
S Katkou som sa našla a pochopila prečo som tu a čo mám v živote robiť. Je neuveriteľné, ako jednou presnou otázkou vystihla všetko. Má veľký dar.
Z 20-minútového koučingu bola zrazu hodina a trištvrte a ja som od Katky odchádzala s rozmazanými očami. Nie preto, že by sa mi to nepáčilo, ale preto, že Katka trafila strunu a jednou otázkou spustila veľký, veľký plač. Je neuveriteľné, ako jednou presnou otázkou vystihla všetko. To, čo ma v živote veľmi trápilo a hlavne brzdilo a nedovoľovalo vykročiť mojou cestou. A Katke, ktorú som videla druhýkrát v živote, som povedala všetko, všetko súkromné, veci, ktoré som ešte nikdy nikomu nepovedala. Nikdy nikomu!!!! Koučing nie je lacná záležitosť. Ale ak by sa ma niekto opýtal, či by som do toho išla ešte raz, povedala by som jasné a hlasné ÁNO! Pretože koučing s Katkou mi zmenil život a ukázal moju cestu. A keď príde čas, pôjdem znova.
S Katkou som sa našla a pochopila, prečo som tu a čo mám v živote robiť. Pretože nie je nič ťažšie, ako byť nespokojný so svojím životom, so svojou prácou a nevedieť, kto ste, čo máte v živote robiť. Pred koučingom som bola stratená. Nechápala som, prečo sa mi v živote, v detstve stalo to, čo sa mi stalo. Prečo mne, tak dobrému človeku a dieťaťu. Bolo toho veľa zlého, čím som si, ako dieťa prešla, celá naša rodina…. Je neuveriteľné, čo dokáže jeden človek. Katka má veľký dar.
Michaela
módna blogerka
KONTAKT:
katarina.zachar.info@gmail.com,
00421 948 180 003
KONTAKT: katarina.zachar.info@gmail.com, 00421 948 180 003