PRIDAJTE K OBJEDNÁVKE EŠTE KNIHU/Y
za zvýhodnenú cenu + poštovné ZDARMA
 3 MOŽNOSTI
1ks KNIHA
 1 TLAČENÁ KNIHA Ako dostať od života, čo chceme + POŠTOVNÉ ZDARMA.
 AUDIOKNIHY (zdarma) Ako dostať od života, čo chceme a Dobrý pocit na stiahnutie v mp3 formáte (nie CD).
 EBOOK Ako dostať od života, čo chceme v slovenskom jazyku.
Bežná cena knihy je 14.90€, bežná cena programu je 36.00€ + poštovné 2.50€ = spolu 53.40€. Ale IBA TERAZ  ...
 46.00€
1ks KNIHA
 1 TLAČENÁ KNIHA Končím so strachom a žijem odvážne + POŠTOVNÉ ZDARMA.
 AUDIOKNIHY (zdarma) Končím so strachom a Vnútorná sila na stiahnutie v mp3 formáte (nie CD).
 EBOOK Končím so strachom a žijem odvážne v slovenskom jazyku.
Bežná cena knihy je 18.90€, bežná cena programu je 36.00€ + poštovné 2.50€ = spolu 57.40€. Ale IBA TERAZ  ...
 49.00€
VŠETKY KNIHY
 1 TLAČENÁ KNIHA Ako dostať od života, čo chceme + POŠTOVNÉ ZDARMA.
 1 TLAČENÁ KNIHA Končím so strachom a žijem odvážne + POŠTOVNÉ ZDARMA.
 AUDIOKNIHY (zdarma) Ako dostať od života, čo chcemeDobrý pocit, Končím so strachom a Vnútorná sila na stiahnutie v mp3 formáte (nie CD).
 EBOOKY Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme.
Bežná cenabalíku kníh je  30€,bežná cena programu je 36.00€ + poštovné= spolu 68.50€. Ale IBA TERAZ ...
 59.00€
 REFERENCIE NA KNIHY
 V knihe Ako dostať od života, čo chceme som našla veci, ktoré boli skryté hlboko v mojom vnútri, ale nevedela som ich pomenovať, preto som si ich ťažšie uvedomovala. Po prečítaní tejto knihy, som mala pocit, akoby som to počula prvýkrát, ale vedela som sa s tým úplne stotožniť. Teraz viem, že pri všetkých mojich predchádzajúcich voľbách, aj keď neboli jednoduché, som nasledovala svoje srdce. A to, že sa teraz uberám dobrým smerom, je dôkazom toho, že to bolo správne. Knihu Ako dostať od života, čo chceme odporúčam každému, kto hľadá zmysel vo svojom živote a začína si uvedomovať, ako sú vnútorný pokoj a pohoda dôležité a že ich dosiahneme jedine láskou v srdci a od toho sa bude odvíjať všetko ostatné v živote.
Ivana 
 Už som čítala veľa knižiek z tejto oblasti a z každej som si niečo zobrala, ale veľakrát som narazila na protichodné informácie, z ktorých som si nevedela vybrať to správne. Až vaša knižka Ako dostať od života, čo chceme mi ponúkla celkový obraz. Všetko do seba zapadá a vytvára krásny harmonický celok. Budem sa tešiť na vašu ďalšiu tvorbu.
Mária
 Kniha je unikátom na slovenskom knižnom trhu. Pomáha nám pochopiť náš život a dôvody, prečo ho žijeme týmto spôsobom. Čo je však dôležitejšie, poskytuje všeobecné návody, ako žiť naše životy lepšie! Som rád, že myšlienky v knihe nie sú určené výlučne ženám, ale aj nám mužom.
Tibor
 V slovách tejto knihy je pravda, ktorú sa bojíme pomenovať a postaviť sa jej tvárou v tvár, pretože za jej bránami nachádzame samých seba bez ohľadu na konvencie a pravidlá, a hlavne pre ten najúžasnejší pocit slobody, ktorý naplní naše srdce. Kniha ma oslovila svojou ľahkosťou, priamosťou a adresnosťou. Presne opísané pocity a konfrontácie, ktoré prežívam. A aj spôsob, ako sa s tým všetkým vyrovnať. Kniha mi pomohla tým, že správne pomenovala okolnosti, veci a pocity také, aké sú naozaj – bez prikrášľovania, bez urážania, a preto som sa vedela nadýchnúť a pohnúť z miesta, ktoré ma namiesto vpred, ťahalo 2 kroky dozadu.
Alena
kontaktný email: katarina.zachar.info@gmail.com
telefónne číslo: 00421 948 180 003