O MNE
Vitajte a ďakujem, že ste tu!
Mojim zámerom je vás podporovať v osobnej transformácií a v otvorení kapacity vášho najvyššieho potenciálu, aby ste mohli naplno s odvahou, s radosťou a úspešne žiť život, ktorý vás baví, napĺňa a uspokojuje, a tak ste naplnili svoj autentický životný príbeh. 
Uskutočňujem to ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka. Pracujem so ženami aj mužmi. 
Ukážem vám, ako otvoriť a rozvíjať potenciál na všetkých úrovniach vášho bytia - fyzická, emocionálna, mentálna a duchovná, lebo všetky spolu úzko súvisia a iba ich prepojením otvoríte skrytú kapacitu vašich schopností, energie, sily, talentov a potenciálu. 
Ak čítate túto stránku, tak niekde v hĺbke svojej duši tušíte, že je vo vás viac, že dokážete viac, ako teraz žijete ... a hľadáte svoje miesto, smerovanie, rast a pravdu.
Nepremárnite svoj život, energiu, schopnosti a šťastie, ale naberte odvahu a vytvorte život, vzťahy, prácu, zdravie, po ktorých túžite.
Pomôžem vám prekonať a uvoľniť limitácie a strachy, ktoré vás v tom brzdia, a tak otvoriť skrytú kapacitu vášho potenciálu a schopností, aby ste naplno vstúpili do svojho autentického príbehu, ktorý vám umožní lepšie pochopiť, prečo ste tu, kto ste a čo máte urobiť.
Všetko sa začína vo vás. Vy ste tvorcom svojho života. Ste oveľa silnejší a citlivejší, ako si teraz viete predstaviť. Ak chcete vidieť zmenu okolo seba, najskôr uskutočnite potrebnú zmenu v sebe. Osloboďte sa. Prevezmite zodpovednosť za svoj život a odvážne konajte!
KTO SOM
Moje meno je Katarína Zacharová a pomáham ľuďom v transformácii a naplnení ich najvyššieho potenciálu ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka. 
V rokoch 2008 až 2013 som žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde som prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne som zmenila svoj život a smerovanie. Osobnému rozvoju a transformácii sa naplno venujem od roku 2009, kedy som začala založením organizácie RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu. Na Slovensku som v rokoch 2011-2014 usporiadala veľké konferencie pod názvom RealWoman Fórum, založila som RealWoman klub a zostavila som vlastný transformačný program pre ženy Be Real - Ži naplno
Som autorkou štyroch kníh osobného rozvoja, ktoré som sama napísala, vydala a aj predala v období od roku 2010 až doteraz. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú som napísala ešte počas môjho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a potom ďalšia kniha Končím so strachom. Mojou poslednou je audiokniha Vnútorná sila, ktorú som vydala v roku 2017. V súčasnosti pripravujem anglickú verziu knihy Ako dostať od života, čo chceme a Končím so strachom. 
Svoj prvý seminár som na Slovensku zrealizovala v roku 2011. Od roku 2014 naplno vediem vlastné semináre a trénujem nielen ženy, ale aj mužov, či už na verejných seminároch alebo súkromne pre firmy. Prirodzene som sa začala venovať aj individuálnemu alebo dynamickému koučingu a rada odovzdávam skúsenosti, odvahu a nástroje v rámci mentoringu
Budujem systematické vzdelávanie a rozvoj, ktoré vám pomôžu transfomovať svoj život a seba samých a to všetko som spojila v  Be Real Akadémy, ktorá je novou online platformou sebarozvoja, rastu a vzdelávania a vedie transformačné programy (pre ženy aj mužov) ako napr. Objavte svoje skryté talenty a potenciál, Úspech v praxi alebo Končím so strachom v praxi. Je to sebarozvoj, ktorý nenájdete v bežnom školskom systéme a veľakrát ani v pracovnom prostredí, ale pritom priamo určuje kvalitu vášho života, vzťahov, zdravia, sebarealizácie a aj osobného úspechu či šťastia.
V rokoch 2013-2016 som bola členkou asociácie transformačných lídrov v Európe ATL EUROPE. Prednášala alebo trénovala som v slovenčine alebo angličtine vo firmách ako je DELL, IBM, Mary Kay, Oracle, Tatra banka alebo Slovenská sporiteľňa. Prečítajte si celý môj príbeh TU >>
AKO POMÁHAM
PÍŠEM A PUBLIKUJEM
Pri svojej práci aktívne využívam písané aj hovorové slovo. Doteraz som publikovala 4 knihy osobného rozvoja v rôznych formátoch - audioknihy, tlačené knihy alebo ebooky, ktoré vás prevedú procesom zmeny, inšpirujú vás a pomôžu vám narásť. 
TRÉNUJEM & PREDNÁŠAM
Od roku 2011 som lektorka a vediem semináre a workshopy v slovenčine aj v angličtine. Trénujem vlastné rozvojové  a transformačné programy. Rada aj prednášam a inšpirujem ľudí slovom k pozitívnej zmene. 
KOUČUJEM & MENTORUJEM
Od roku 2014 realizujem individuálne alebo aj skupinové - dynamické koučingy, ktoré mi umožňujú vás intenzívnejšie podporiť v transformácii a to osobne v Bratislave alebo online. Poskytujem aj odborné konzultácie a mentoring. 
TVORÍM & INOVUJEM
Kreativne sebavyjadrenie, aktívne použitie talentov a pozitívna zmena ľudí sú inšpiráciou mojej tvorby, rastu a smerovania. Vytváram vlastné koncepty seminárov, programov a prednášok. Hľadám inovatívne, praktické a pritom intuitívne riešenia, metódy, postupy pre osobný rast, slobodu a naplnenie.
ČO ROBÍM
KNIHY
Vyberte si z ponuky transformačných kníh vo formátoch ebooku, audioknihy alebo tlačenej knihy a začnite ihneď meniť svoj život. Viac tu >>
SEMINÁRE & PREDNÁŠKY
Príďte zažiť osobne energiu na seminári alebo prednáške, ktoré robím aj pre súkromne pre firmy, ale aj verejnosť. Viac tu >>
KOUČING & MENTORING
Ak hľadáte individuálny prístup a podporu, vyberte si koučing alebo mentoring. Viac tu >>
VIDEÁ & UKÁŽKY
Na mojej stránke nájdete zdroj článkov a videí, ktoré vám poskytnú prvú inšpiráciu. Stačí sa prihlásiť zdarma a získate prístup. Viac tu >>
ONLINE PROGRAMY
Vytvorila som online akadémiu  Be Real Academy, ktorá vám umožní systematický rast a transformáciu nech ste kdekoľvek. Viac tu >>
BE REAL INSPIRED
Každý mesiac nové inšpirujúce videá Real Talk, nové rozhovory a online audiá iba za 6.99€ mesačne. Už čoskoro ...
 Vstúpte ZDARMA do BE REAL ZÓNY
Vytvorila som pre vás online vzdelávaciu BE REAL ZÓNU, v ktorej nájdete ukážky zo všetkých mojich 4 kníh, moje vybrané webináre a online videotréningy (Strach zo zmeny, Pravá láska, Objavte talenty atď.), online vstupy Real Talky z Facebooku a ďalšie zdroje inšpirácie, ktoré vám pomôžu rozvíjať a napĺňať váš skutočný potenciál! Nájdete tam aj nasledovné:
Balík je úplne ZDARMA a začať môžete ihneď! A navyše zostaneme v emailom kontakte :).
ÁNO, potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.
ÁNO, súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov, ako je krstné meno a email na účely emailovej komunikácie. 
MOJA VÍZIA
Verím, že vstupujeme do éry spolupráce, autentického sebavyjadrenia a hlbšieho uvedomenia, že vašou najväčšou pridanou hodnotou a silou je správne použitie svojho ľudského potenciálu a prevzatie plnej zodpovednosti za svoju energiu. 
Všetko je o energii. Vy ste energia a neustále ju vysielate von a prijímate, lebo to je proces, ako tvoríte svoj život. Vaše myšlienky, emócie, slová a činy sú energiou, s ktorou neustále pracujete. Kam túto energiu smerujete, na čo sa sústredíte, taký život žijete. Kľúč k spokojnosti, radosti, úspechu a naplneniu je v tom, v akej rovnováhe využívate svoj potenciál a zdroj energie na všetkých 4 úrovniach bytia - fyzická, emocionálna, mentálna a duševná. 
Muži aj ženy majú jedinečné schopnosti, talenty, energiu a potenciál, ktoré viedia v plnej miere aktivovať a využiť, iba ak si dovolia byť autentickí, vnútorne slobodní a siahnu do hĺbky potenciálu svojej duše. Súperenie, odsudzovanie, ponižovanie, agresivita medzi mužmi a ženami vedie iba k deštrukcii, smútku a úpadku spoločnosti. Ženy a muži si potrebujú hlboko porozumieť, pochopiť svoj prínos a vytvoriť kompatibilnú spoluprácu, spolužitie, vzťahy a lídership, aby mohli zdravo fungovať rodiny, komunity, ekonomika a zdvihla sa celková kvalita nášho života. 
Ako prvé potrebujeme prekročiť a oslobodiť sa od starých ideí v našich mysliach, od deštruktívnych a sabotujúcich nastavení, prístupov a predstáv o tom, akí by sme mali byť a ako by mali fungovať naše vzťahy, život, zdravie, spoločnosť a biznis, lebo tieto staré programy z minulosti nás limitujú, držia nás v malosti a vytvárajú atmosféru strachu. 
Posúvame sa od individualizmu ku kolektívnej zodpovednosti a vyššiemu uvedomeniu, že každý z nás má vplyv na vývoj nášho sveta a že iba spolu dokážeme vytvoriť pozitívnu zmenu. A tá zmena sa začína v každom z nás. Je čas vstúpiť do svojej skutočnej sily a autenticity, lebo naša spoločnosť potrebuje ľudí a lídrov, ktorí sú vnútorne slobodní, tvoriví, empatickí, pravdiví a používajú svoj potenciál pre dobro, rast a blaho celej spoločnosti, nie iba svoje individuálne potreby. 
Ako ľudské bytosti nedokážeme konkurovať strojom alebo pokroku technológií, čo nie je ani našou úlohou. Sme oveľa múdrejší a silnejší, ako si myslíme. Kapacita nášho skutočného potenciálu nespočíva v učení sa dát, v memorovaní, v praktizovaní podobnosti či malosti, ale v rozvoji našich ľudských kvalít, jedinečnosti a potenciálu, ktoré sú v našej komunikácií, v autentickej sebarealizácii, v empatii a duchovnosti, v emocionálnej inteligencii, v umeleckej a tvorivej činnosti, vo fyzických schopnostiach a v túžbe budovať a zažiť hlboké a láskavé vzťahy.
Mojím poslaním je použiť moje talenty, potenciál a silu umenia na podporu ľudí a spoločnosti v tejto transformácii a viesť ich k vnútornej slobode, osobnej zodpovednosti, autentickej sebarealizácii a tak naplneniu ich najvyššieho potenciálu. 
VSTUPY TV & MÉDIÁCH
V Dámskom klube na RTVS
Strach zo zmeny 
v televízii Markíza, Teleráno
A vstupy sú v týchto časoch: 0:16:15 / 1:28:30 / 1:51:43
Potenciál a sila slova a hlasu v komunikácii  s A. Repkovou
rozhovor v rádiu Aktual
Ženy, muži a MDŽ 
rozhovor v TV Ružinov, Arena
Strach, odvaha a potenciál 
rádio Aktual
Ako prekonať strach
Manipulácia vo vzťahoch
Ako nájsť správneho partnera
Ako zvládať žiarlivosť
Katkin príbeh v relácii Garde
Rozhovor v Štiavnickej TV
Ako vyvážiť výkon a oddych
Mediálne výstupy a publikovanie
SPOLUPRÁCE
Andrea Vadkerti
Andrea bola krstnou mamou mojej prvej knihy Ako dostať od života, čo chceme. Moderovala všetky tri konferencie RealWoman Fórum a zorganizovali sme spolu niekoľko workshopov, ktoré viedla pre komunitu RealWoman. 
Platforma žien Slovenska
Ja a RealWoman sme boli zakladajúcimi členmi Platformy žien Slovenska. Vznikla z projektu Women Empowerment pod záštitou Americkej ambasády, v ktorom som mentorovala nové podnikateľky. 
Marie Diamond
Marie je svetoznáma transformačná učiteľka a TOP feng shui majsterka, ktorú poznáte z filmu Tajomstvo. V roku 2013 som ju pozvala na Slovensko, prednášala na viacerých RW podujatiach a zrealizovala som s ňou 4 vzdelávacie semináre. 
ATL Europe
Ako prvú Slovenku ma práve Marie Diamond prizvala do organizácie ATL Europe. Je to asociácia transformačných lídrov, ktorú v USA založil Jack Canfield a bola som jej členkou v rokoch 2013-2016. Asociácia prepájala biznis a transformačných lídrov z celej Európy. Vďaka tejto organizácii som sa zoznámila a prepojila s mnohými zaujímavými ľuďmi z celého sveta a mala som možnosť odprezentovať svoje vlastné vízie a organizáciu RealWoman. 
Sukhi Wahiwala
Sukhi je britsky biznis strategický mentor, investor a biznisman. Stretli sme sa v oganizácii ATL Europe a v roku 2015 som ho pozvala prednášať a trénovať na Slovensko. Zapáčilo sa mu u nás a založil tu Inspired Bisniss club a Business Board Room, ktoré sú určené pre podnikateľov a profesionálov. 
Jo Simpson
Jo je britská trénerka, autorka a spisovateľka. Má viac ako 25 rokov skúsenosti v oblasti hodnotového lídershipu a inovatívneho rozvoja tímov. Pomáha v transformácii manažérov na intuitívnych a vedomách lídrov. Pôsobila v Dubaji, v Anglicku, v USA, v Azii a v Europe. Je autorkou knihy "The Restless Executive".
Anka Repková
Anka je úžasná speváčka, skladateľka piesní a TOP hlasová koučka. Začala som chodiť na jej súkromné hodiny a ona absolvovala všetky moje transformačné programy Be Real. Odvtedy spolupracujeme. Anka spievala a prednášala na mojich podujatiach. Mala som česť byť krstnou mamou jej albumu Som pravdivá. 
Monika Stehlíková
Monika je expertka na neverbálnu komunikáciu, fyzioterapeutka a tanečná terapeutka. Je to úžasná žena, ktorá je TOP vo svojej oblasti na Slovensku a zakladateľkou značky Body Talks. Vystúpila na niekoľkých mojich podujatiach a prizvala som ju na môj seminár ako kotrénerku. Pripravuje novú knihu o neverbálnej komunikácii. 
Helena Kohútová
Helenka je úspešná a šikovná podnikateľka. Pôsobí v networking marketingu. Absolvovala so mnou ročný koučing, prednášala na viacerých podujatiach a vždy mi dobre poradí v oblasti biznisu. A som vďačná za naše priateľstvo, ktoré z tejto spolupráce vzniklo. 
Dagmar Gabulová
S Dagmar sme sa stretli už v roku 2009, keď ona žila v Singapúre a ja v Kuala Lumpur. Vtedy písala pre RW blog. Dagmar je 1. certifikovaná koučka štýlu na SK a CZ a vždy sa na ňu obrátim, ak potrebujem poradiť so stylingom alebo ourfitom. Vystúpila na viacerých RealWoman podujatiach, robili sme workshopy a moderovala krst mojej knihy Ako dostať od života, čo chceme. V roku 2016 vydala svoju prvú knihu STYL. 
Stanka Šeminská
Stanka je žena nadšená pre ženskú krásu a vybudovala v oblasti krásy a kozmetiky úspešný a stabilný biznis, v ktorom vedie viac ako 2000 kozmetických poradkýň. V roku 2014 som koučovala jej tím manažérok. Stanka vystúpila na nieľkoľkých RealWoman podujatiach. Aj mňa inšpirovala sa viac zaujímať o svoju krásu a vďaka nej mi k srdcu prirástli ženy a celá kultúra v Mary Kay. 
Peter Planieta
Peter je dlhoročný odborník na zdravú výživu a životný štýl. Veľmi mi pomohol pochopiť, ako funguje moje telo a čo mám jesť, aby som bola v rovnováhe. Vystúpil na RW podujatí, prizvala som ho ako experta do mojich transformačných programov Be Real a sama som vo svojom živote aplikovala jeho rady a učenie 5 elementov. A navyše je naozaj skvelý kuchár a naučí vás, ako jednoducho a zdravo variť. 
ART-FORMATION
Umenie dokáže mať obrovskú transformačnú a liečivú silu, lebo prebudí vaše emócie a ľudskú dušu. A práve to ma vedie k poznaniu, že umenie a transformácia spolu úzko súvisia. Každý z nás má v sebe skrytého umelca, lebo máme veľkú tvorivú a duchovnú silu, ktorú ešte málo používame a pritom práve táto sila nás prebúdza k vlastnej autentickosti, vedie nás a pomáha nám vedome tvoriť život, po akom túžime. Praktizovanie umenia a akejkoľvek formy tvorivosti a kreativity by malo byť prirodzenou súčasťou nášho života, rastu a rozvoja. 
Ako spisovateľka, trénerka a koučka už posledné dva roky pozorujem, skúšam a praktizujem prepojenie transformácie s umením v mojej praxi a som fascinovaná, akú reálnu silu a pozitívny vplyv majú. Práve sila, odvaha, nádej, zmysel, pravdivosť a sebahodnota, ktoré sa prebudia za pomoci tohto procesu, sú nájstrojom na prekonanie životných neúspechov, strát, bolestí alebo strachov. 
Umenie nepatrí iba profesionálnym umelcom, ale každému z nás. Správny výber hudby, filmu, básne, kreatívnej alebo remeslenej činnosti, alebo pohľad na krásny obraz, sochu, budovu, môžu spustiť proces oslobodenia a zároveň byť aj terapiou.  
Mojou víziou je prepojením umenia s transformáciou pomôcť ľuďom prekonávať strachy a limitácie, objavovať svoju pravdivosť a aktivovať ich najvyšší ľudský potenciál, ktorý sa dá prebudiť slobodným umeleckým sebavyjadrením, vnímaním krásy, precítenia emócií a hľadaním svojej vnútornej pravdy. Mentálna a fyzická energia sú len polovicou nášho potenciálu. Sila, odvaha, nádej, autenticita, zmysel, sebahodnota sú skryté práve v emocionálnej a duchovnej energii, ktoré boli dlhodobo v nerovnováhe a potlačené. Umenie, krása, empatia, vnímanie, duša sú bránou k tejto skrytej sile a potenciálu v nás. 
Spolu so speváčkou Ankou Repkovou sme vytvorili umelecko - inšpiratívne predstavenie Končím so strachom a žijem naplno, ktoré môžete vidieť v rôznych mestách Slovenska. Viac tu >>
REFERENCIE
koučing
Milujem neustály vývoj, osobnostný rast a napredovanie smerom vpred. No niekedy sa človek dostane do stavu, kedy si nevie položiť tie správne otázky, ktoré tento rozvoj podporujú. A práve preto som sa rozhodol spolupracovať s Katkou Zacharovou. Vďaka koučingom som si uvedomil, ako jednoduché je vedieť klásť si správne otázky tým správnym spôsobom, ak viete ako na to. Naučil som sa zmeniť svoj vnútorný postoj k sebe, k životu a tiež k iným ľuďom. Navyše som sa naučil pomocou správnych nástrojov zmeniť svoje obmedzujúce presvedčenia a prepísať ich tým smerom, ktorým si želám. Tiež som pochopil hlbší rozmer svojich talentov, aký je ich prínos a význam, to znamená, že som sa naučil lepšie využívať svoj potenciál v osobnom aj profesnom živote. Individuálny koučing s Katkou Zacharovou odporúčam každému, kto hľadá cestu ako dostať od života to, čo skutočne chce a po čom túži.
Ing. Jozef Krištof
Managing Director, Partners Group SK
koučing
Katkin koučing mi od základov zmenil život. To, čo mi roky pripadalo ako neriešiteľný problém a nevedela som, ako to zmeniť, tak vďaka koučingu s Katkou, mi to do môjho života prinieslo úžasné zmeny, ktoré sa postupne odzrkadľujú v každej oblasti môjho života. Doporučujem každému.
Eva Miklušková
podnikateľka zo Žiliny
Helena Kohútová
podnikateľka z Bratislavy
koučing
Mala som tú česť zažiť Katku vo všetkých jej pracovných rovinách, a preto sa vyjadrím ku každej z nich. Je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť, vcítiť sa doňho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam. Ako mentorka je vynikajúcou motivátorkou a dokáže vás vyburcovať k akcii a výkonom, ktoré vás prekvapia. Opäť veľmi silno pocítite jej podporu a prebudí vo vás vieru v to, že to dokážete! Katka má obrovský dar slova. Na prvý pohľad zložité veci dokáže veľmi jednoducho a zrozumiteľne pomenovať, vďaka čomu je aj skvelou rečníčkou a spisovateľkou. Navyše, ak ju počujete rozprávať, jej hlas má veľmi príjemnú farbu a vibráciu, vďaka čomu sa viete jednoducho dostať do meditačného stavu a napojiť sa tak s jej pomocou na svoje vnútro. Keď s ňou pracujete a s dôverou nasledujete jej vedenie, začnú sa vo vás a následne aj vo vašom okolí diať veľké veci! Keď ju zažijete, pochopíte, o čom hovorím.
Anka Repková
speváčka, skladateľka a hlasová koučka
knihy
Najprv som si myslela, že kniha Končím so strachom bude motivačná nalieváreň, ako každá iná. Rozhodne nie! Je to poctivo odvedená práca so srdcom a hlavne je cítiť, že Katka chce pomôcť! Fakt povzbudivé a silné slová. Strach mám a asi budem mať, no po prečítaní knihy je rozdiel v tom, že viem, ako s ním pracovať. Vďaka knihe a tebe Katka cítim a pracujem na svojej sile.
Renata
čitateľka knihy Končím so strachom
Už som čítala veľa knižiek z tejto oblasti a z každej som si niečo zobrala, ale veľakrát som narazila na protichodné informácie, z ktorých som si nevedela vybrať to správne. Až vaša knižka Ako dostať od života, čo chceme mi ponúkla celkový obraz. Všetko do seba zapadá a vytvára krásny harmonický celok. Budem sa tešiť na vašu ďalšiu tvorbu.
Mária
čitateľka knihy Ako dostať od života, čo chceme
Kataríno, zakoupila jsem si Vaši audioknihu Vnútorná sila a moc Vám děkuji za pohlazení po duši ❤. Usínám a probouzím se s Vámi. Děkuji za to, co děláte pro lidi.
Jitka
čitateľka, audiokniha Vnútorná sila
semináre
Výborný seminár, páči sa mi, že ho vedieš s takou ľahkosťou, je to nevtieravou formou a s nadhľadom. Páčia sa mi meditácie. Mám už skúsenosť aj s inými, ale tieto tvoje sú jasné a zrozumiteľné aj pre ľudí, ktorí ich robia prvýkrát. Je to fakt super. Perfektná práca.
Jana
účastníčka semináru Prebuďte svoje talenty, kreativitu a potenciál
Mojim zámerom bolo zažiť ťa naživo, keďže počas roku trošku evidujem tvoju činnosť. Musím, ale priznať, že som milo prekvapený. Si úžasná, otvorená, úprimná, bezprostredná, je cítiť, že je to pre teba prirodzené, si osvietená, nemáš to len naučené. Som rád, že som kurz absolvoval. Ďakujem!
Slavo
účastník semináru Skončite so strachom a žite naplno
Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. Odporúčam tento seminár všetkým, ktorí v živote stoja, nevedia sa pohnúť vpred, sú v ťažkých životných situáciách, sú smutní a unavení životom, hľadajú zmysel života, majú nesprávny pohľad na život a chcú vo svojom živote niečo dosiahnuť.
Mária
účastníčka semináru Aktivujte svoj potenciál
programy
Na tomto 9 týždňovom online tréningu som si ujasnil koncept uzatvoreného cyklu úspechu. Taktiež som sa naučil pracovať so svojou energiou potrebnou pri dosahovaní svojich cieľov, vedome ju zamerať, taktiež ako sa systematicky a po krokoch k cieľu približovať a zároveň som docielil uvedomenia si dôležitých systematických, ale aj svojich charakterových prvkov, ktoré sú nepostrádateľne na ceste k úspechu. Najlepšie na tom je, že tento cyklus môžem aplikovať v hocijakej oblasti môjho života a stále ho opakovať a tak sa na svojej ceste k úspechu neustále zdokonalovať. Taktiež mám doživotný prístup k audio a video nahrávkam, ktoré ma vedia opäť správne posunúť a usmerniť. Odporúčal by so ho ľuďom, ktorí sa chcú posunúť v akejkoľvek oblasti, konkrétne však v oblasti vzťahov, financií, podnikania alebo pozdvihnutia sebavedomia. Ďakujem Katke Zacharovej za prínosnú činnosť, ktorá obohatila môj život dopredu.
Juraj Gramblička
podnikateľ a účastník programu Úspech v praxi
programy pre ženy
NAJVYŠŠÍ POTENCIÁL
Ak túžite robiť to, čo vás baví, používať svoje talenty, cítiť naplnenie, byť sami sebou a slobodní, nadviazať hlboké prepojenia vo vzťahoch, tak to nie je možné bez vášho duchovného prebudenia a uvedomenia. Ste ľudská bytosť a vaše bytie tvorí vaše telo, myseľ a duša, všetky spolu a ja som túto trojicu nazvala trinity bytia. Ak nespolupracujú a nie sú v rovnováhe, tak vaša myseľ sa stane zdrojom stresu, strachu, pocitu bezcennosti alebo objavia sa zdravotné problémy. Reálnu zmenu v živote viete dosiahnuť iba, keď sa uskutoční na všetkých 4 úrovniach vášho bytia.
Duša je kapitánom vášho bytia a života, má určovať vaše smerovanie ako kapitán na lodi. Telo je vaša loď a myseľ je posádka. Úlohou mysle je pomôcť vám zhmotniť túžby vašej duše do fyzického sveta, preto je sprostredkovateľom resp. mostom. Myseľ je buď vašim najlepším priateľom, alebo nepriateľom. Myseľ má vykonávať to, čo duša zadá, nie naopak. Tam dnes vznikajú najväčšie problémy, stresy, konflikty a omyly ľudí.
Vyhorenie je následkom duchovného odpojenia, ktoré sa prejaví stratou smerovania a zmyslu alebo nedostatkom kreativity a inšpirácie. Veľmi veľa zdravotných problémov sú následkom nevyriešeným emócií alebo negativity vašej mysle. Jedine duša dokáže expandovať možnosti vašej mysle, a tak aj váš najvyšší ľudský potenciál.
Duchovný potenciál je kľúčový pre dosiahnutie šťastia, naplnenia, radosti alebo aj jedinečného úspechu v živote. Vaše talenty vychádzajú z vašej duše. Radosť je jazykom vašej duše. Vnútorný pokoj a prijatie sú duchovným prepojením. Krásne, hlboké a láskavé vzťahy sú výsledkom duchovného vyzretia. Úspech, ktorý vás vnútorné naplní a dobije energiou je, keď nasledujete volanie svojej duše. Autenticita je naladenie svojej osobnosti na svoje duchovno, vtedy ste v prúdu, v tkz. flow.
Ak chcete žiť kvalitný život a naplniť svoj autentický životný príbeh a poslanie, prebuďte svoj duchovný potenciál. Áno, máte dušu, máte duchovnú podstatu, ktorá vám neustále ponúka smerovanie a riešenia, tak jej začnite načúvať a prebudíte v sebe a okolo seba úplne nový svet. 
MÔJ PRÍBEH
Pochádzam z Banskej Štiavnice, kde som strávila nádherné detstvo. Otec mňa a brata viedol k športu a mama ku vzdelaniu a ľudskosti. Od malička som inklinovala k umeniu, spievala som na súťažiach, tancovala v krúžkoch, trochu hrala na klavíri a zapájala som na literárnych súťažiach. Vytrvalosti, disciplíne a prekonávaniu prekážok som sa naučila pri pretekárskom plávaní, ktoré som robila desať rokov. V 16tich rokoch som odišla študovať na gymnázium do Prievidze, potom na Ekonomickú univerzitu do Bratislavy. 
Odkedy si pamätám, vždy som sa sama seba pýtala: "Prečo som tu? Čo mám urobiť? K čomu mám prispieť? Kto som?" Dlho som sa cítila strateno, priemerne, nemala som vyšší cieľ a vo svojom vnútri som cítila veľké prázdno. Hľadala som niečo viac, hľadala som zmysel. Mala som však šťastie na správnych ľudí a príležitosti. Keďže vysoká škola vôbec nenaplnila moje očakávania, tak som hľadala rozvoj a rast mimo nej. Počas vysokej školy som štyri roky pracovala pre neziskovú organizáciu AIESEC, ktorá mi poskytla priestor vyskúšať si lídership, tímovú prácu, marketing, objavovať svoje talenty, ale aj realizovať svoje nápady. Vďaka tejto organizácii som si otvárala obzory cestovaním a mohla som žiť a pracovať štyri mesiace práve v Peru. Štyri roky som pracovala aj pre medzinárodnú firmu DELL na HR oddelení. Výsledkom boli nadobudnuté skúsenosti v oblasti lídershipu, marketingu, PR, HR a event manažmentu. 
Avšak stále niečo chýbalo. Znovu som prišla k bodu, v ktorom som prestala rásť. Zvonku všetko vyzeralo super, ale vnútri som sa cítila prázdno. Nechcela som žiť život, ktorý je iba OK a napĺňať nejakú vopred danú cestu a očakávania. Túžila som žiť krásny, dobrodružný a naplnený život! A tak som sa rozhodla, že budem hľadať to niečo viac a naplním si jeden veľký sen a to žiť a pracovať dlhodobo v zahraničí. Vďaka platforme organizácie AIESEC som získala prácu v nadčasovej medzinárodnej firme MINDVALLEY, ktorá sídli v Kuala Lumpur, v Malajzii, kam som sa v roku 2008 odsťahovala a zostala som tam žiť 6 rokov. 
V MindValley som sa dostala do prostredia osobného rozvoja, o ktorom som predtým ani len netušila, poskytlo mi však veľmi veľa odpovedí a smerovanie, ktoré som tak dlho hľadala. Mala som príležitosť stretnúť sa alebo spolupracovať s osobnosťami z tejto oblasti ako je Laura Silva, John Asharaf, Tony Robbins alebo Robin Sharma. To najhlavnejšie však bolo, že som začala spoznávať samu seba, ako nikdy predtým. Môj svet a možnosti sa úplne otvorili, ale najskôr som sa musela vyrovnať so svojimi limitáciami a strachmi. Spustila sa vo mne veľká vnútorná transformácia a vďaka práci pre firmu MindValley som zistila, čo chcem a aj čo už viac nechcem robiť. Pracovala som tam jeden rok, prešla som úžasnými zážitkami, ale aj mnohými náročnými chvíľami a skúškami, až som prišla k bodu, keď som už viac nechcela byť tým, kým nie som a ísť proti sebe. Rozhodla som sa, dať si šancu a byť šťastná. Odišla som z firmy, radikálne som zmenila svoj život a začala som realizovať svoje vlastné vízie a sny, čo bol začiatok mojej cesty, na ktorej som dodnes. 
Nikdy v živote som sa tak nebála a zároveň som necítila toľko nadšenia. Akoby život pulzoval v každej bunke môjho tela. Prebudila som sa k sebe samej. Cítila som obrovskú vášeň pomáhať ľuďom transformovať ich životy a na začiatku hlavne ženám, lebo vlastnou skúsenosťou som pochopila, akú obrovskú silu má ženský potenciál a aký pozitívny vplyv môže mať na svet. A výsledkom bola idea a následne organizácia RealWoman, ktorú som spustila v roku 2009. Konečne som pocítila, že žijem, že mám zmysel, aj keď som presne nevedela, ako to urobím, len som vedela, že to urobím.  
Bola som v tom úplne sama. Nemala som finančný kapitál, ani podnikateľov či mentorov okolo seba. Nevedela som presne, čo robím a ani ako to urobím, iba som cítila, že to túžim urobiť a nasledovala som intuíciu. Začala som písať online RealWoman blog, lebo prácovať so slovom, bolo pre mňa prirodzené, ako vyjadriť tie najhlbšie myšlienky a zistiť, či je o ne záujem. V blogoch som otvárala témy, ktoré hovorili k ženskej duši, o jej potenciáli, slobode a naplnení. Tisícky žien čítali môj blog, postupne sa ku mne pridávali ďalšie ženy a vytvorila som redakčný tím. Keďže som nemala pevné zamestnanie, pracovala som zo svojej spálne v Kuala Lumpur, žila som z úspor alebo z príležitostných projektov, nemala som veľa času analyzovať, musela som prežiť a konať. Oslovila som slovenské ženské magazíny, články sa im páčili a ešte v roku 2009 som začala publikovať v mesačníkoch ako je Eva, Madam Eva alebo Beauty Woman. 
V roku 2010 som v Kuala Lumpur napísala svoju prvú knihu Ako dostať od života, čo chceme. Najskôr som ju vydala ako ebook a predávala som ju mojim čitateľkám. Táto kniha obsahuje 30 inšpirujúcich myšlienok, ktoré mi v mojich začiatkoch radikálne zmenili život a dodali mi odvahu realizovať svoje sny a žiť svoj autentický príbeh. Potom som v roku 2011 pricestovala na 3 mesiace na Slovensko a potrebovala som ju vydať. Oslovila som vydavateľstvá, ale so žiadnym to neklaplo, tak som sa rozhodla, že knihu vydám sama. Nevedela som, ako sa to robí, ale použila som ten istý vzorec ako predtým. Zistím, naučím sa a urobím to. Vždy som si hovorila, že nie nie je odpoveď, ale hľadám cestu, ako je to možné uskutočniť. Knihu som vydala do 3 mesiacov. Krstnou mamou jej bola Andrea Vadkerti. V tom istom roku som na Slovensku na základe materiálu z mojej knihy uskutočnila svoj úplne prvý celodenný seminár pod názvom Aktivujte svoj skutočný potenciál
Po necelých 2 rokoch vedenia RealWoman blogu a uverejňovania článkov v magazínoch som si bola istá v tom, že moja intuícia bola správna, že ženy potrebujú niečo, čo bude iba ich, čo bude komunikovať ich jazykom a že je o to veľký záujem. Nespomínam si, že by vtedy na Slovensku existovala nejaká organizácia alebo komunita, ktorá by podporovala rozvoj ženského potenciálu. Rozhodla som sa usporiadať veľkú konferenciu pre ženy, ktorú som nazvala RealWoman Fórum. Mojim zámerom bolo otvoriť tému sily a prínosu ženského potenciálu celoplošne, a tak zapojiť vládu, biznis a aj ženy. Podarilo sa to aj vďaka ďalším ženám, ktoré boli v tíme. Prvé RealWoman Fórum sa konalo v marci roku 2012 a venovalo sa téme Prínos ženského potenciálu pre spoločnosť, rodinu a ekonomiku. Zúčastnilo sa viac ako 300 žien a vystúpili zaujímaví rečníci z biznisu, z vlády a oblasti rozvoja ako Elena Kohútiková, Evita Urbaníková, Vladimír Synek, Eva Birčáková, Lýdia Eckhard, Pavol Lančarič a ďalší. Usporiadala som ešte ďalšie dva ročníky a popritom som otvorila RealWoman klub a začala som spolupracovať s rôznymi autormi, trénermi a domácimi či zahraničnými osobnosťami ako je Marie Diamond, Sukhi Wahiwala, Joe Simpson, Renata Angelo, Jan Polák alebo Andrea Vadkerti. Keďže som pol roka žila ešte v Kuala Lumpur a pol roka na Slovensku, bolo to celkom náročne viesť aktivity na diaľku, uvedomila som si, že ak to chcem robiť naplno, musím byť na Slovensku, a tak som sa v roku 2013 vrátila na Slovensko. 
Počas rokov 2012 až 2014 som sa naplno venovala rozvoju organizácie RealWoman a všetkým jej aktivitám, ktorými si od začiatku prešlo tisíce žien v rôznych častiach Slovenska. Keď sa pozriem naspäť, tak tam niekde som sa stratila ja. Jednoduchšie bolo organizovať pre iných ľudí, ako sama výjsť s kožou na trh a robiť moju prácu. Po určitých životných a aj biznis skúsenostiach a zlyhaniach, som sa rozhodla, že začnem znovu rozvíjať svoj potenciál, budovať svoju pridanú hodnotu a prácu. 
V roku 2014 som znovu začala písať, znovu som začala tvoriť a viesť svoje semináre a niekoľko týždňové transformačné programy špeciálne pre ženy, ktoré som nazvala Be Real - Ži naplno. Mojím cieľom bola vždy skutočná transformácia, nezaujímali ma povrchné aktivity, chcela som vytvoriť reálnu, trvalú a pozitívnu zmenu v živote ľudí. Zistila som, že semináre sú super, ale skutočná zmena sa tam neudeje, iba sa spustí a ja neuvidím výsledok. Skutočná transformácia sa totižto deje vo vašom každodennom živote a ako zvládate uplatňovanie nových postojov, nastavení v bežných životných situáciach. Výsledky sa totižto dostavia iba pravidelným, vytrvalým a vedomým praktizovaním správnych zvykov, postojov a myslenia. Program Be Real mi umožnil pravidelne počas niekoľkých týždňov viesť a koučovať účastníčky. Program som realizovala so ženami po celom Slovensku a zúčastnili sa ho desiatky žien zo Slovenska a Česka. 
Vtedy som pracovala skôr so skupinami, ako individuálne. ​​Uvedomila som ​si ​však, že ľuďom viem veľmi pomôcť, keď sa sústredím iba na nich, položím im tie správne otázky a systematicky ich vediem. Zaujalo ma to, lebo som veľmi rýchlo nachádzala riešenia, mohla som ísť do väčšej hĺbky a videla som výsledky. Koučing bol môj prirodzený ďalší krok, ako podporiť ľudí. Vďaka skupinovej a aj inviduálnej práci som vyvinula svoje energetické a meditačné procesy, ktorými pomáham ľuďom oslobodiť sa od limitácií v podvedomí, uvoľňovaním ťaživých emócií a aktivácii duševnej energie. 
V roku 2015 som vydala svoju druhú audioknihu Dobrý pocit, ktorej zámerom je pomôcť vám prekonať stres a nájsť radosť v každodennom živote, lebo ak máte dobrý pocit, viete, že kráčate správne. V tom období som začala iba pre radosť spievať a chodiť na súkromné hodiny spevu ku speváčke Anke Repkovej, čo ma neskutočne posunulo vpred v mojej práci a otvorilo to vo mne potenciál, o ktorom som ani netušila. Následne som začala zapájať hudbu a umenie do mojich podujatí a transformačných procesov a zistila som, že umenie akceleruje rast a je kľúčom k našej duchovnej energii. a potenciálu. Začala som viesť nové semináre, na ktorých som pracovala s mojimi obľúbenými témami, ktoré sú objavovanie talentov, prekonanie strachov a vedomá komunikácia. 
V roku 2016 som vydala svoju tretiu knihu Končím so strachom, v ktorej som zhrnula veľmi veľa poznania, techník a nástrojov z mojich transformačných programov, ako prekonať strachy a žiť naplno svoj život a potenciál. Tak ako moja každá kniha, aj táto kniha je aj mojou osobnou výpoveďou a reflexiou na moju vlastnú cestu. V tomto roku som sa rozhodla, že sa vraciam naspäť do medzinárodného prostredia a začala som sa vnútorne pripravovať. 
V roku 2017 som vydala svoju najnovšiu audioknihu Vnútorná sila, ktorá je zameraná na vedomú prácu s vašimi myšlienkami a emóciami, aby ste sa kedykoľvek počas dňa vedeli pozitívne naladiť a byť vo svojej sile. Nahrala som ju v jednom z najlepších hudobných štúdií na Slovensku. Špeciálnou nahrávkou je meditácia pre deti. 
V súčasnosti rozvíjam a budujem nový vzdelávací projekt Be Real Academy, ktorej zámerom je pre vás vytvoriť transformačné online vzdelávanie, ktoré môžete absolvovať či už individuálne, alebo v skupine, nech sa nachádzate kdekoľvek. V Be Real Akadémii nájdete témy, vzdelávanie a informácie, ktoré sú kľúčové pre váš kvalitný, radostný a naplnený život, ale nikto ich neučí v školách. Nájdete tam transformačné programy, ktoré môžete absolvovať a pomôžu vám oslobodiť sa od strachov a limitácií, aby ste mohli naplno použiť svoj potenciál, silu, talenty a odvážne napĺňať svoj autentický životný príbeh a realizovať svoje ciele. Súčasťou tejto akadémie bude aj online aplikácia a členstvo, v rámci ktorého dostanete každý mesiac prístup k novým inšpirujúcim materiálom, aby ste mohli neustále rásť a nachádzať smerovanie. 
Ja osobne cítim, že nadišiel čas, aby som sa posunula ďalej a pripravujem svoju anglickú stránku a moje transformačné vzdelávanie v angličtine. 
 Vstúpte ZDARMA do BE REAL ZÓNY
Vytvorila som pre vás online vzdelávaciu BE REAL ZÓNU, v ktorej nájdete ukážky zo všetkých mojich 4 kníh, moje vybrané webináre a online videotréningy (Strach zo zmeny, Pravá láska, Objavte talenty atď.), online vstupy Real Talky z Facebooku a ďalšie zdroje inšpirácie, ktoré vám pomôžu rozvíjať a napĺňať váš skutočný potenciál! Nájdete tam aj nasledovné:
Balík je úplne ZDARMA a začať môžete ihneď! A navyše zostaneme v emailom kontakte :).
KATARÍNA ZACHAROVÁ
Miluj. Raduj sa. Tvor. Inšpiruj & Naplň svoj najvyšší potenciál. 
KONTAKTY
Katarína Zacharová
Katarina Zachar Global s.r.o.

Tel.číslo: 00421 948 180 003
Email: katarina.zachar.info@gmail.com

Poštová adresa: Grosslingová 20, 81109 Bratislava, Slovenská republika
SOCIÁLNE MÉDIÁ
INSTAGRAM 
Sledujte ma na instagrame
FACEBOOK
Zostaňme v kontakte na mojej oficiálnej FB stránke, dajte LIKE
All rights reserved to Katarina Zacharova, Katarina Zachar Global s.r.o., 2018