Miluj. Raduj sa. Tvor. Inšpiruj & Naplň svoj najvyšší potenciál. 
NOVÝ ZAČIATOK
vízia, rast a ciele 2019
Odštarujte nový rok v plnej sile a s jasnou víziou, aby ste v roku 2019 ľahšie dosiahli svoje ciele, sny a naplnili ste svoje poslanie. 
S PROGRAMOM ZÍSKATE AJ ZDARMA KNIHU
Moje meno je Katarína Zacharová a NOVÝ ZAČIATOK 2019 je online program, v ktorom som spracovala veľmi efektívny a praktický proces uzatvorenia starého roku 2018 a nastavenia sa na pozitívnu zmenu a rast v roku 2019. 
Čím jasnejšie viete, čo chcete a kam smerujete v roku 2019, tým ľahšie to dosiahnete. Všetko je o práci s vašou energiou, predstavivosťou a akciou. Dosiahnuť svoje sny a ciele znamená naladiť sa na ich energetickú vibráciu. Tak ako rádio, aj vy potrebujete zachytiť frekvenciu svojich cieľov a naladiť sa na ňu na svojej fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duchovnej úrovni. A k tomu vás krok po kroku v tomto programe dovediem.
Program pozostáva zo 4 krokov a absolvujete ich prostredníctvom online videí, audií a s PDF pracovným zošitom. 
1. krok: Uzatvorenie starého roku 2018
2. krok: Ujasnenie si novej vízie na rok 2019
3. krok: Pochopenie, ako využiť potenciál a zvládnuť výzvy roku 2019
4. krok: Stanovenie cieľov a plán akcie ich dosiahnutia
V programe vás naučím účinný systém dosahovania cieľov a plánovanie realizácie, ktorý môžete použiť v akejkoľvek fáze alebo oblasti svojho života. K celému programu máte doživotný prístup, kedykoľvek sa k podkladom viete vrátiť. 
Chcem vás upozorniť, že tento program je pre tých z vás, ktorí chcú dosiahnuť a naplniť ciele a sny svojej duše, nielen z úrovne ega alebo mysle. Vaše ciele vás majú doviesť k vášmu poslaniu, sebapoznaniu, naplneniu a aj úspechu. Návody, nástroje a techniky, ktoré vám v programe ukážem sú jednoduché a učinné, ale musíte ich uviesť do praxe a pravidelné používať. Neponúkam rýchle, instatné, zázračné triky či kroky, ktoré sa vám zdajú jednoduché, lebo veľa nemusíte urobiť, ale v realite vám nepomôžu dosiahnuť skutočnú zmenu a rast. Ak túžite dosiahnuť svoje ciele a naplniť svoje poslanie, musíte vynaložiť námahu, akciu na ich realizáciu a spoznávať seba samého. 
Nižšie si prečítajte, čo presne program obsahuje a čo všetko získate. 
Pozrite sa, čo všetko v programe získate
 •  Ako správne vyhodnotiť a uzavrieť svoj rok 2018, aby ste svoju novú budúcnosť nestavali na minulosti a nebrali ste starú energiu, limitácie, bolesti alebo zlyhania do nového roku 2019. Hneď v prvej časti vás prevediem jednoduchým procesom, ako vyhodnotiť úspechy a zlyhania z roku 2018 a premeniť ich na silu, ponaučenia a rast v novej životnej etape. Začnite hneď teraz s vyhodnotením roku 2018 >>
 •  3 praktické fázy rastu “PLÁNOVANIE - REALIZÁCIA - VYHODNOTENIE”, ako neustále vytrvalo napredovať, správne sa rozhodovať a  úspešne dosahovať svoje ciele a sny počas celého roku 2019. Fázy rastu vám ukážu, ako nielen začať, ale hlavne dotiahnuť do konca svoj zámer. Jeden z troch krokov je plánovanie a príprava, ktorým si podrobne prejdete v tomto programe. Krok plánovania je dôležitý, lebo vám umožňuje si ujasniť, čo presne chcete a aké kroky potrebujete uskutočniť, aby ste sa dostali úspešne do svojho cieľa. Absolvujete aj proces vyhodnotenia a pripravím vás aj na samotnú realizáciu. 
 •  Prečo by ste si nikdy nemali stanovovať menšie ciele, ako minulý rok. Vaše ciele majú posúvať hranice vašich možností v nasledujúcom roku a preto by vo vás mali prebudiť potrebný adrenalín, nadšenie a motiváciu ich dosiahnuť. V programe vám ukážem techniku stanovenia cieľov v každej oblasti vášho života, ktorú budete môcť použiť nielen pri vstupe do roku 2019, ale aj na kratšie obdobia počas roku alebo iné projekty. 
 •  Ukážem vám, ako použiť svoju intuíciu, srdce a duchovnú múdrosť pri vstupe do nového roka, aby ste si zvolili tie správne ciele a smerovanie, ktoré vás hlboko naplnia a pomôžu vám v roku 2019 naplniť vaše poslanie. Prevediem vás špeciálnou meditáciou, v ktorej sa prepojíte so svojou dušou, aby ste lepšie vnímali a načúvali svojmu vnútornému hlasu a tak ste si ujasnili svoju víziu a smerovanie v roku 2019.
 •  Ako odvážne a naplno realizovať svoje sny, ciele a zámery v roku 2019, ak ešte neviete presne, ako ich zrealizovať alebo máte obavy. V programe si vytvoríte akčný plán realizácie, ktorý vás krok po kroku povedie v dosiahnutiu vašich cieľov a podrží vás v obdobiach, kedy to budete chcieť vzdať alebo budete strácať vnútornú motiváciu.  
 •  Myslíte si, že váš dátum narodenia nemá žiadny vplyv na váš vývoj a energiu v roku 2019? Mylíte sa! Čísla majú veľkú silu. Váš dátum narodenia nie je náhodný a je vašimi "GPS" súradnicami v tomto živote. Boli by ste prekvapení, koľko o vás čísla dokážu vypovedať a pomôcť vám ľahšie žiť a prijímať výzvy života. V trtej časti programu sa dozviete, čo na vás čaká a aký je váš osobný charakter roku 2019. Naučíte sa vypočítať svoje psychické a aj životné číslo. Po tomto tréningu lepšie porozumiete sami sebe, iným ľuďom a nazriete do toho, ako sa bude rok 2019 pre vás odvíjať. 
 •  Ukážem vám rokmi overenú metódu WOV, ako použiť svoju energiu vašich myšlienok, emócií, vizualizácie a slov na rýchlejšie zhmotnenie vašich snov a cieľov v roku 2019. Táto metóda existuje už dekády a osvojili si ju milióny ľudí po celom svete. 
 •  Pravda o vplyve pozitívneho zámeru a myslenia na váš život a dosiahnutie cieľov. Váš postoj v živote a reakcia na to, čo sa deje, určuje vašu budúcnosť. Budujte v sebe podporujúce postoje a myslenie optimistu a oveľa ľahšie prekonáte výzvy, prekážky a dosiahnete to, čo chcete. 
 •  Ako nezačínať stále od znovu, ale prekonať zlomové momenty, prokrastináciu, strachy a vytrvať v neustálom progrese. Ak sa vám stáva, že s nadšením začnete a robíte to, čo ste si stanovili, ale po dvoch-troch týždňoch nevydržíte a prestanete, ukážem vám proces, ktorý vám pomôže prekonať prokrastináciu a podporí vás v neustálom progrese a raste. Podstatné je hýbať sa, aj keď sú vaše kroky menšie. 
 •  Kedy je prijateľné prehodnotiť alebo zmeniť svoje ciele či plán. Plány nemajú byť dogmou, ale súborom krokov, ako dosiahnuť cieľ. Až akcia a realizácia vám dajú spätnú väzbu na váš prvotný plán. Plány sa môžu v čase meniť a vyvíjať, ak si to vyžaduje váš cieľ. Ukážem vám, ako prehodnocovať vaše plány a ciele a kedy ich môžete zmeniť, a kedy na druhej strane musíte vytrvať v ich naplnení.
 •  Čo urobiť, ak máte túžby a sny, ale pochybujete o sebe a neveríte si, že ich môžete dosiahnuť. Súčasťou cesty k úspechu a realizácii cieľov je schopnosť prekročiť svoj vlastný strach a pochybnosti. Každý máme strachy, podstatné je vedieť, ako sa k nim postaviť. Podelím sa s vami o niekoľko tipov a postojov, ktoré mne neustále pomáhajú vytrvať a robiť to, čo ma baví.
 •  Ako negativita a odmietanie zmeny môže oslabiť aj vaše zdravie, vzťahy, financie alebo sebadôveru, nielen zničiť vaše šance na úspech a rast. Ukážem vám, ako zo seba uvoľniť negativitu, frustráciu, ťaživosť na všetkých úrovniach vášho bytia a prekonať strach z potrebných zmien. 
 •  Môžete vytvorením nástenky vízií podporiť zrealizovanie svojich snov? Áno, pretože po prvé, nástenka vízií zhmotňuje a reprezentuje energiu vašich cieľov v priestore. Po druhé vám každý deň vizuálne pripomína vaše ciele a zámery, čím smeruje vašu pozornosť k tomu, čo chcete. A kam smeruje vaša pozornosť, to rastie. V bonusom videu v programe vám ukážem, ako si môžete vytvoriť svoju nástenku vízií a snov na rok 2018, ktorú si potom zavesíte na svoju stenu doma.
PROGRAM POZOSTÁVA ZO 4 ČASTÍ
1. KROK
UZATVORENIE STARÉHO ROKU 2018
 Vyhodnotíte si každú zo 6 oblastí svojho života, ako sa vám v roku 2018 darilo, aby ste vedeli lepšie nastaviť svoje ciele na rok 2019. 
 Ukážem vám, prečo je tak dôležité sa zastaviť a najskôr vedome ukončiť starý rok 2018, aby ste mohli dosiahnuť svoje nové ciele a zámery, väčší úspech, rast a zlepšenie v novom roku 2019. Neurobte tú chybu, že do nového roku budete so sebou brať starú energiu a nestavajte svoju budúcnosť v roku 2019 na starých základoch z roku 2018.  
 Prevediem vás energetickým procesom odpustenia a uzatvorenia roku 2018, aby ste si starú energiu, nastavenia, bolesti, zlyhania neprenášali do nového roku 2019 a mohli ste začať nový rok s čistou a silnou energiou bez záťaže z minulosti. 
 Zreflektujete a pomenujete svoj rast a progres v roku 2018, aby ste lepšie pochopili svoje lekcie a úspechy a mohli ste sa z nich poučiť a zúžitkovať nové poznanie pre svoj ďalší rozvoj v roku 2019. 
2. KROK
UJASNENIE NOVEJ VÍZIE NA ROK 2019
 Po čom skutočne túžite v každej oblasti vášho života? Ujasnite si svoje túžby a sny, ktoré vychádzajú z vašej duše a vykročte v roku 2019 správnym smerom vo svojom živote. Začnite žiť svoj pravdivý príbeh a poslanie v roku 2019. 
 Prevediem vás kreatívnym procesom, ktorý vám pomôže expandovať a rozšíriť súčasnú víziu o tom, čo dokážete dosiahnuť a vytvoriť v roku 2019. Posuniete hranice svojich možnosti v roku 2019, aby ste odvážne vykročili vpred za lepšou budúcnosťou a tvorili ste teraz krajšiu budúcnosť. 
 Pomôžem vám identifikovať vysšie ciele a sny, ktoré vychádzajú z vašej duše a pomôžu vám v roku 2019 naplniť vaše poslanie.
 Naučíte sa správne uplatniť techniku WOV, ako použiť svoju energiu vašich myšlienok, emócií, vizualizácie a slov na rýchlejšie zhmotnenie vašich snov a cieľov v roku 2019. 
 Aké postoje a vnútorné nastavenia vás budú podporovať a posúvať dopredu pri dosahovaní vašich cieľov a snov v roku 2019. 
3. KROK
POCHOPENIE POTENCIÁLU A VÝZIEV V ROKU 2019
 Aká energia vás podľa numerológie čaká v roku 2018? Zistite svoju osobnú vibráciu a charakter roku 2018, aby ste lepšie využili jeho potenciál a ľahšie ste zvládli prichádzajúce výzvy. 
 Identifikujete svoje 9-ročné energetické cykly, psychické a životné číslo, aby ste lepšie pochopili samých seba, kam smerujete a ako sa bude vyvíjať váš život v nasledovné roky. 
4. KROK
STANOVENIE CIEĽOV A AKČNÝ PLÁN REALIZÁCIE
 Vaše väčšie vízie a sny v každej oblasti vášho života premeníte a sformulujete do konkrétnych, uchopiteľných a menších cieľov, aby ste ich ľahšie zrealizovali. 
 Osvojíte si a naučíte sa používať v praxi 3 praktické fázy rastu “PLÁNOVANIE - REALIZÁCIA - VYHODNOTENIE”, aby ste vedeli, ako neustále a vytrvalo napredovať, správne sa rozhodovať a úspešne dosahovať svoje ciele a sny počas celého roku 2019. 
 Zostavíte si vlastný plán potrebnej akcie na dosiahnutie vašich cieľov, ktorý vám dodá usmernenie, disciplínu a pomôže vám vytrvať v realizácii toho, po čom túžite. Navyše sa naučíte praktické techniky, ako si stanovovať priority a efektívne plánovať. 
 Naučím vás techniku 3 priorít, ktorá vám zjednoduší život, plánovanie, timemanažment a celkovo stanovovanie svojich priorít. Túto techniku používajú top podnikatelia na svete, od ktorých som sa ju naučila.
BONUSOVÉ TRÉNINGY
ZÁKLADY NUMEROLÓGIE
Identifikujete svoje psychické a životné číslo zo svojho dátumu narodenia, aby ste lepšie pochopili samých seba a kam smerujete. Navyše vďaka pochopeniu základnej numerológie lepšie pochopíte aj svojich blízkych. 
NÁSTENKA VÍZIÍ
Ukážem vám, ako svoje ciele, sny a túžby môžete prepracovať do svojej nástenky vízie a tak podporiť realizáciu svojich zámerom pomocou techník vizuálizácie a nástenky vízií.  
ZDARMA KNIHA AKO BONUS KU PROGRAMU
Pri dosahovaní vašich cieľov v roku 2019 budete musieť čeliť svojim strachom. Vaše sny sú vždy na vyššej frekvencii, ako sa teraz nachádzate a tak si od vás vyžadujú prekonať seba samých, aby ste ich úspešne dosiahli.
Väčšina vašich strachov je iba vo vašej hlave, nedejú sa v realite, ale predstavujete si ich, a tak vás terorizujú a brzdia vás v tom, aby ste žili naplno a boli ste sami sebou. V knihe vám krok po kroku ukážem, ako ich pochopiť, spracovať, prekonať a vstúpiť do svojej sily, aby ste odvážne realizovali svoje sny a uplatnili ste svoj potenciál. 
S knihou navyše získate aj 2 audioknihy v hodnote 22€ úplne zdarma. A to Vnútorná sila a Končím so strachom. 
Bežná cena knihy je 18.90€, vy ju teraz s programom získate úplne zdarma!
SO VSTUPENKOU ZÍSKATE:
 Doživotný prístup ku 4 častiam programu vo v audio a video formáte. 
 Pracovný zošit v PDF formáte k celému programu.
 Meditácie a energetické procesy na audionahrávkach.
 Bonusové videotréningy Základy numerológie a Nástenka vízií. 
 Zdarma bonus je kniha Končím so strachom a žijem odvážne v hodnote 18.90€.
88.00€
O KATARÍNE ZACHAROVEJ
Od roku 2009 ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka pomáha a vedie ľudí k hlbšiemu pochopeniu KTO sú, AKÉ je ich poslanie a AKO môžu autenticky a naplno použiť svoj ľudský potenciál, aby našli naplnenie, uplatnenie a boli prínosom pre svoje okolie a spoločnosť. 

V roku 2009 založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou zlepšovať svet prostredníctvom aktivácie ženského potenciálu, ktorú začala najskôr budovať na Slovensku. V roku 2014 začala koučovať a tvoriť, zostavovať a viesť vlastné transformačné programy, čo v roku 2018 vyvrcholilo založením online vzdelávacej akadémie pre sebarozvoj, transformáciu a rast - Be Real Academy. Vytvorila špeciálny transformačný program pre ženy Becoming RealWoman

Katarína je autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja a transformácie. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne

Chcete vedieť viac o Kataríne Zacharovej? Pozrite sa na www.katarinazachar.sk 
Kontakty: 
katarina.zachar.info@gmail.com