EŠTE PREDTÝM NEŽ PREJDEŠ K NÁKUPU ...
 ... VENUJ MI PROSÍM CHVÍĽU
IBA TERAZ totižto môžeš získať ebook a audioknihu úplne ZDARMA s nákupom online programu OBJAVTE SVOJE SKRYTÉ TALENTY A POTENCIÁL
Ak však chceš prejsť priamo k dokončeniu svojej objednávky za knihu/ ebook /audioknihu Ako dostať od života, čo chceme bez toho, aby si sa dozvedela viac o online programe Objavte svoje skryté talenty a potenciál,
Čitaj ďalej o programe
Program Objavte svoje skryté talenty a potenciál som vytvorila preto, aby som ti pomohla ujasniť si, čo ti dáva v živote zmysel, v čom vynikáš a ako to uviesť do praxe. Je to pre teba, ak túžiš nájsť alebo zmeniť svoje pracovné smerovanie, zarábať si tým, čo ťa baví a aktívne uplatniť svoje talenty, schopnosti, kreativitu, potenciál a nájsť vnútorné naplnenie.
Je čas, aby si prestala robiť, hovoriť a správať sa tak, ako by sa to malo alebo sa od teba očakáva, ale začala si úprimne vo svojom vnútri hľadať a objavovať to, KTO SI, v čom si výborná, čo ti robí radosť. Nikto iný to za tebavás neurobí, nikto iný ťa neobjaví, ak to neurobíš ty. 
Poznať a používať svoje talenty, vášeň a potenciál, znamená na prvom mieste spoznať seba a dať si šancu byť sám sebou. V online programe ťa prevediem 8 špecifickými krokmi, ktoré tento proces naštartujú - prebudíš svoju vášeň, spoznáš svoje talenty, ujasníš si priority a ďalšie kroky, pochopíš svoje smerovanie a ako to uviesť do praxe.
Iba teraz môžeš ebook & audioknihu Ako dostať od života, čo chceme získať úplne zdarma, ak si TERAZ zakúpiš online program Objavte svoje skryté talenty a potenciál iba za zvýhodnenú cenu programu 78.00€.
Objavte svoje skryté talenty a potenciál,
a tak nájdite nové smerovanie, posilnite svoje sebavedomie a prebuďte v sebe odvahu robiť to, čo vás napĺňa a v čom vynikáte, aby ste sa slobodne realizovali a žili ste svoje skutočné poslanie.
   ... a viac ste sa necítili unavení, frustrovaní alebo bez zmyslu.
KATARÍNA ZACHAROVÁ
od Kataríny Zacharovej
v Bratislave, 2019
Ak ste unavení, vyhorení alebo frustrovaní z vašej práce, chýba vám smerovanie či hlbší zmysel a túžite robiť s radosťou to, čo vás baví a napĺňa …. tak potom ste na správnom mieste a viem vám s tým pomôcť. 
Najskôr si, prosím, prečítajte moje prehlásenie
Prosím, zoberte na vedomie, že spoznať svoje vášne, poslanie a naplno používať svoje talenty v práci, ktorá vás baví a napĺňa, si vyžaduje viac, ako krátkodobé snaženie alebo vyplnenie profilového testu, ale je to trpezlivá práca na sebe, vaša sila vykročiť mimo komfort a dať si šancu sebarealizácie, odvaha prekonať limitácie a autenticky a slobodne vyjadriť to, kto ste. Mojím zámerom je pomôcť vám vytvoriť silný štart na tejto ceste a sprostredkovať vám hlbšie sebapoznanie, aby ste vedeli, ktorým smerom vykročiť. 
Nie je to možné bez toho, aby ste za seba a svoj život doteraz aj odteraz prevzali plnú zodpovednosť. Vy rozhodujete o tom, kým sa stanete a čo dokážete, nie vaše okolie, minulosť, vzdelávanie, zázemie alebo okolnosti. Iba vy rozhodujete, iba vy si dávate šancu. Vaša sloboda sa začína vašou osobnou zodpovednosťou. 
Viem presne, ako sa teraz cítite a viem aj to, čím si potrebujete prejsť, aby ste sa pohli dopredu. Zažila som to, viem, čo znamená byť bez energie, bez cieľa, cítiť sa prázdna a iba prežívať. Všetko sa zmenilo v roku 2009, počas môjho života v Malajzii, kedy som sa rozhodla zmeniť svoj život, dala som si šancu žiť pravdivo a robiť to, čo mi dáva zmysel, čo ma dobíja energiou a nadšením. Našla som svoje poslanie a už je to 8 rokov som na tejto ceste a pomáham ľuďom meniť ich životy ... a ak mi dovolíte, rada to urobím aj pre vás. 
Vďaka mojim osobným skúsenostiam a práci so stovkami ľudí od roku 2011 na seminároch a v programoch, som zmapovala a vyvinula špecifický a veľmi praktický proces 8 krokov, ktorý vám pomôže nielen pohnúť sa z miesta, ale krok po kroku vás povedie k tomu, aby ste prebudili, spoznali a použili to najlepšie, čo je vo vás, spoznali ste svoje životné smerovanie a tak ste teraz začali robiť prácu, ktoré vás budú baviť a napĺňať. 
Ak očakávate nejaký test talentov alebo rýchle instatné riešenie, tak tu ho nenájdete. Avšak, ak hľadáte niečo pravdivé, praktické, hlboké, účinné a ste ochotní na sebe zapracovať, pripravila som pre vás špeciálny online transformačný program Objavte svoje skryté talenty a potenciál. 
Prejdime teda priamo k tomu, nech vám ukážem, čo všetko získate …
Čo všetko presne získate 
Po prvé, prejdete špeciálnym transformačným procesom, ktorý vám umožní prebudiť vaše vášne, skryté talenty a schopnosti a spoznať svoje životné smerovanie či poslanie, a to prostredníctvom praktických cvičení, úloh, nástrojov a energetických procesov, ktorými vás prevediem. Proces pozostáva z 8 krokov, v ktorých postupne prejdete od objavovania zmyslu, talentov, silných stránok až k reálnemu uplatneniu v praxi a hlbšiemu pochopeniu svojho životného smerovania a slobodnému sebavyjdreniu. 
Po druhé, naučím vás, ako prekonať limitácie a bloky súvisiace s vašimi talentami, väčšími možnosťami, sebahodnotou a cieľmi, aby ste seba samých nebrzdili viac v progrese a mohli ste slobodne uplatňovať svoje talenty a robiť postupne potrebné kroky smerom k práci, ktorá vás bude vnútorne baviť a napĺnať. 
Nepoužívam žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoduché, zrozumiteľné a intuitívne techniky, postupy a hlavne praktické kroky, ktoré som sama absolvovala a aj mnoho mojich klientov a pomohli im nielen prebudiť hlbšie prepojenie so sebou, ale v bežnom každodennom živote aktívne pracovať so svojimi talentami, viac si dôverovať a postupne budovať svoju jedinečnú pridanú hodnotu. 
Máte dve možnosti, ako absolvovať môj program Objavte svoje skryté talenty a potenciál, a to buď online z pohodlia domova prostredníctvom online programu alebo v prepojení s osobným workshopom. 
Súčasťou procesu 8 krokov sú praktické cvičenia, úlohy, nástroje, meditačné/energetické procesy a dôležité informácie či poznanie, ktoré vám budem postupne odkrývať a dávkovať, aby ste mali čas praktizovať a všetko spracovať. Ak sa rozhodnete aj pre individuálny prístup na koučingu alebo osobný workshop, tak okrem individuálnych úloch a cvičení, budete benefitovať aj z možnosti zdieľať, poradiť sa a inšpirovať sa aj od ostatných účastníkov workshopu alebo koučingu. Navyše na workshope budete mať možnosť položiť otázky priamo mne a dostať koučing, získať smerovanie, podporu a zažiť silu energie kolektívu ľudí, ktorí sú podobne naladení.
Program Objavte svoje skryté talenty a potenciál pozostáva z 8 videotréningov - 8 krokov, ktoré absolvujete z pohodlia svojho domova. Každý videotréning je v dĺžke od 20 do 70 minút. Program je flexibilný, ak by ste nestíhali pozerať videá, tak máte možnosť každý tréning absolvovať vypočutím si audionahrávky. Ku celému programu dostanete aj pracovný zošit. Odporúčam videoprogram absolvovať počas 6 týždňov, všetky inštrukcie dostanete emailom po spustení programu. 
"Podarilo sa mi absolvovať tento program a som rada že som si ho kúpila. Dozvedela som sa veľa nových vecí o sebe, hlavne aké mám talenty a schopnosti. Vďaka tréningom som si uvedomila aká som úžasná :) že mám v sebe také vlastnosti a schopnosti, ktoré som predtým nepokladala za dôležité a keď som si to spísala na papier, tak som bola užasnutá, čo vo mne je. Uvedomila som si svoju silu a zvýšilo sa mi sebavedomie. Uvedomila som si, že v práci nevyužívam naplno svoj potenciál a že by som mala robiť niečo, kde lepšie využijem svoje schopnosti a danosti - posunúť moje podnikanie na vyššiu úroveň. Program hodnotím pozitívne a som vďačná že ste mi pomohla. Chcem s vami ostať v kontakte, pretože potrebujem podporu pri uskutočňovaní zmien v mojom živote. Chcem na sebe ďalej pracovať a splniť si svoje ciele, pretože môj život mi za to stojí a chcem ho prežiť naplno a niečo za sebou zanechať. Ďakujem."
Eva Balleková, podnikateľka
Ide o viac ako len o talenty
 Proces, ktorým prejdete v programe, vám umožní objaviť to, čo ste o sebe nevedeli a  lepšie porozumieť sebe samým a pochopiť, v čom spočíva vaša jedinečnosť a pridaná hodnota, s ktorou viete podporiť iných a prispieť k ich výsledkom. 
 Aktivujete svoj skrytý a nepoznaný potenciál, ktorý vám bol vždy k dispozícii, ale doteraz ste o ňom nevedeli a naplno ste ho nevyužívali. A práve vaša odvaha nasledovať svoju vášeň, zmysel a talenty otvoria novú kapacitu vášho potenciálu.  
 Keď samým sebe dovolíte autenticky sa vyjadriť, vstúpite do svojej pravdivosti a prestanete sa porovnávať a čakať na odsúhlasenie od druhých alebo robiť niečo lebo to iní očakávajú, tak objavíte svoje poslanie a životné smerovanie.
 Posilníte svoje sebavedomie a sebahodnotu, lebo lepšie pochopíte, kto ste a čo dokážete a naučíte sa načúvať svojej duši a intuícii, čo vám navyše pomôže robiť správne rozhodnutia a posilní vašu vieru v seba samého, aj keď budete cítiť neistotu alebo nedostatok podpory z vášho okolia. 
 Váš dosah a vplyv môže byť oveľa väčší a pozitívnejší, ak svoje talenty, vášeň, nadšenie a schopnosti začnete používať nielen pre svoje individuálne ciele, ale pre kolektívne dobro a zlepšenie života viacerých ľudí. 
Ako som už spomenula, tento proces má väčší dosah, ako len vaše talenty a toto je zlomok z toho, čo získate … 
 • Ako urobiť prvý krok smerom von z vášho komfortu k práci alebo aktivite, ktorá vám dáva zmysel a baví vás, ak teraz neviete, čo presne urobiť a cítite neistotu. Začnite s 1. videotréningom - UVEDOMENIE A PREBUDENIE a ďalšie odpovede nájdete v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI.
 •  Prečo by ste nikdy nemali potlačiť svoj vnútorný hlas a volanie svojej duše. Každý má svoj autentický životný príbeh, ktorý môže naplniť, ale bez načúvania vnútorného hlasu, vašej duše, je ťažké nájsť správne smerovanie. Duša je kapitánom vášho života, nie myseľ. Jednoznačne 1. a 2. videotréning.
 • Najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako objaviť či prebudiť svoje skryté talenty alebo schopnosti, je nabrať odvahu, vykročiť do neistoty mimo svojho komfortu a začať reálne, aj keď na začiatku v malom, prispievať, robiť a realizovať to, čo akoby pohne celým vaším bytím a pocítite inšpiráciu, nadšenie a zmysel. Ak máte nejaký sen, tak máte v sebe aj talenty, ktorými ho viete zrealizovať. Viac v 2. videotréningu - VÁŠEŇ A HNACIA SILA.  
 • Myslíte si, že stačí objaviť svoje talenty a úspech sa dostaví? Mýlite sa! Talenty sú váš nástroj, dar, ktorý potrebujete použiť a to, či ich premeníte na úspech zavisí vo veľkej miere na vašich postojoch, námahe a tvrdej práci. Vysvetlím v 5. videotréningu - ROZVOJ TALENTOV.
 •  Ako sa oslobodiť od sabotujúcich postojov alebo programov z minulosti, ktoré dodnes oslabovali vašu sebadôveru a limitovali vás v tom, aby ste si dovolili nasledovať svoje vášne.  V programe, ale aj na osobnom workshope absolvujete proces, ktorý vám pomôže prekonať minulosť a prijať nové podporujúce a pozitívne postoje k sebe, k príležitostiam a k životu. Viac v 6. videotréningu - BLOKY A LIMITÁCIE. 
 •  3 praktické “fázy rastu”, ako neustále napredovať, správne sa rozhodovať a vytrvať pri uplatňovaní vašich talentov. Fázy rastu vám pomôžu nielen začať, ale nachádzať správne smerovanie, čo vám pomôže v progrese. Jeden z troch krokov je plánovanie a príprava, ktorým podrobne prejdete vo 8. videotréngu - RAST A POSLANIE. 
 • Kedy je prijateľné zostať v práci, ktorá vás už nebaví alebo nenapĺňa. Každý má inú úroveň rizika a neistoty, ktoré vie uniesť. Je to v poriadku, ale nedovoľte, aby sa stali vašou výhovorkou. Skôr to zohľadnite v pláne akcie na realizáciu vašej vytúženej zmeny a rozdeľte si to do viacerých postupných krokov. Viac v 7. a v 8. videootríningu. 
 • Ukážem vám, ako uviesť do praxe svoju vášeň, vízie, talenty a silné stránky, aj keď ešte teraz nemáte potrebné zdroje, skúsenosti, podporu alebo dostatočne silnú sebadôveru. A to v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI. 
 • Čo urobiť, ak nemáte podporu blízkych ľudí naokolo a nerozumejú zmene, ktorou prechádzate a tomu, čo túžite vo svojom živote uskutočniť. Jednoznačne 7. a 8. videotréning a odpovede nájdete v celom programe. 
 • Ako úspešne spracovať emócie neistoty, strachu alebo nedôvery, ktoré sa objavia počas procesu uplatňovania vašich talentov a vášni v praxi tak, aby vás nezablokovali, ale práve naopak vám pomohli prebudiť ešte väčšiu vnútornú silu a budovať zdravé sebavedomie. Najviac praktických techník získate zo 6. videotréeningu -BLOKY A LIMITÁCIE, ale odpovede sú v celom programe. 
 •  Naučím vás, ako vedome pracovať so svojimi talentami, schopnosťami a taktiež silnými aj slabými stránkami tak, aby vaše ego nesabotovalo vašu snahu, ale aj zlyhania, pochybenia či neúspechy, aby ste dokázali premeniť na príležitosť narásť a prehĺbiť svoje sebapoznanie. Viac vo 4. videotréningu - TALENTY A SILNÉ STRÁNKY. 
 • Rozlúčte sa s pohodlnosťou a statusom quo. Ak túžite naplniť svoj autentický životný príbeh, žiť pravdivo a slobodne, používať svoje talenty na realizáciu toho, na čom vám záleží, tak si to na prvom mieste bude vyžadovať vašu odvahu vykročiť vpred, postaviť sa svojim strachom a ísť s kožou na trh. Pohodlnosť zabíja sny, status quo bráni rastu, ktorý potrebujete, aby ste mohli uspieť. Táto téma je súčasťou úplne každého videotréningu v programe. 
 • Ako uplatniť svoje talenty a schopnosti v praxi bez toho, aby ste museli hneď na začiatku robiť radikálne zmeny. Každý má iný príbeh, a tak aj inú postupnosť krokov. Avšak začať používať svoje talenty môžete vždy ihneď, ukážem vám, ako na to a čo tým získate, ak nebude čakať na perfektný moment alebo vhodnejšiu príležitosť. Viac v 7. a 8. videotréningu.
Obsah programu
Program prebieha online prostredníctvom videí (prípadne ako audio formát) a môžete ho v podstate začať kedykoľvek. Program je ideálne absolvovať počas odporúčaných 6-8 týždňov postupne, aby ste mali čas trénovať a uviesť všetko do praxe. Ku všetkým videám a materiálom z programu dostanete prístup hneď od začiatku, tak ich môžete absolvovať aj rýchlejším tempom, stačí sa poradiť s Katarínou Zacharovou. Ku programu máte doživotný prístup aj po dokončení. 
1. KROK
UVEDOMENIE A PREBUDENIE
dĺžka: 55 minút
 Význam vášho životného príbehu a snov na vašej ceste. 
 Mýty o talentoch, ktoré ste doteraz počuli a obmedzujú vaše možnosti rozvoja. 
 Ako ste stratili svoju jedinečnosť a prečo pre jej znovuobnovenie je potrebné, aby ste objavili svoje talenty a potenciál. 
 Rozdiel medzi talentami, zručnosťami a silnými stránkami a ako sa majú vzájomne podporovať.
 4 kroky, ako prekročiť svoju zónu komfortu a expandovať svoje hranice možností. 
 Kruh vášho životného príbehu - zodpovedajte si kľúčové otázky, aby ste vedeli, ako vykročiť vpred. 
2. KROK
VÁŠEŇ A HNACIA SILA
dĺžka: 29 minút
Prebuďte a identifikujte svoje vášne, ktoré sú vašou hnaciou silou a energiou. 
Uplatnite princíp Trinity bytia v procese objavovania a nachádzania toho, čo vás baví, aby ste nepádlovali znovu proti prúdu, ale robili ste kroky, ktoré sú v súzvuku s vašou dušou a vašim poslaním. 
Prevediem vás praktickým procesom a cvičeniami, ktorý vám pomôže odhaliť a nájsť vaše skutočné vášne, nadšenie a hlbší zmysel, ktoré vás inšpirujú k akcii. 
3. KROK
VYŠŠIE CIELE
dĺžka: 19 minút
 Pretavte svoju vášeň a zmysel do konkrétnejšich a uchopilnejších cieľov a snov, ktoré by ste chceli naplniť. 
 Vyselektujte sny a ciele, s ktorými by ste chceli začať a realizovať ich s pomocou svojich talentov a schopností. 
 Praktické úlohy a otázky vám pomôžu otvoriť nové možnosti a uvedomiť si, k čomu by ste chceli prispieť a na čom vám skutočne záleží. 
4. KROK
TALENTY A SILNÉ STRÁNKY 
dĺžka: 57 minút
Ako spoznáte svoj talent a aký má prínos pre váš život a kariéru. 
Objavte svoje talenty, schopnosti a dary, ktoré sú vašou pridanou hodnotou a robia vás jedinečnými prostredníctvom praktických cvičení a úloh. 
Identifikujte svoje silné a slabé stránky, aby ste správne vedeli podporiť a rozvíjať svoje talenty.  
Spoznajte prirodzenú a adaptovanú dynamiku vašej osobnosti podľa metodiky DISC, aby ste lepšie pochopili seba, iných ľudí a robili ste správne rozhodnutia. 
5. KROK
ROZVOJ TALENTOV
dĺžka: 55 minút
 Vyhodnotíte všetky doteraz získané, zístené a objavené talenty, vášne, schopnosti, silné stránky, aby ste vedeli, s čím môžete ihneď pracovať a videli ste celový obraz svojich možností. 
 Pochopíte, ako a prečo neustále rozvíjať svoje talenty, schopnosti a silné stránky, aby ste vedeli vytvoriť alebo nájsť prácu, po ktorej túžite.
6. KROK
BLOKY A LIMITÁCIE
dĺžka: 72 minút
 Spoznáte svoje podvedomé bloky alebo limitácie, ktoré vás doteraz brzdili v tom, aby ste odvážne použili svoje talenty a schopnosti na realizáciu svojich snov a poslania.
 Prevediem vás špecifickým energetickým procesom oslobodenia sa od limitácií na mentálnej a emocionálnej úrovni, aby ste mohli odvážne a slobodne vykročiť vpred a tvoriť pre seba lepšiu budúcnosť.
 Vytvoríte a prijmete nové podporujúce postoje a pozitvíne prístupy, ktoré vás posilnia, dodájú vám odvahu a silu konať a zistiť, kto skutočne ste a čo dokážete.  
7. KROK
UPLATNENIE V PRAXI
dĺžka: 47 minút
 Spravite si svoju reflexiu toho, ako ste doteraz používali svoje talenty, vášne a schopnosti, aby ste vedeli, kde ste a čo potrebujete zmeniť. 
 Prejdete praktickými cvičeniami, ktoré vám pomôžu uchopiť svoje talenty a schopnosti a pretaviť ich to konkrétnej práce, projektu, aktivity alebo produktu, či služby.  
 Vytvoríte si svoj vlastný plán akcie a postupných krokov, ako budete uvádzať a v realite používať svoje talenty, aby ste mali prácu, ktorá vás baví a napĺňa. 
8. KROK
RAST A POSLANIE
dĺžka: 50 minút
 Naučím vás praktický proces trvalého rastu, ktorý môžete praktizovať v každej oblasti vášho života, aby ste vytrvali v rozvoji a dosiahli ste svoje ciele. 
 Pochopíte, ako v živote svojimi talentami môžete dosiahnuť výsledky a úspešne sa živiť tým, čo máte radi a v čom ste skutočne dobrí. 
 Ujasníte si, ako by ste chceli prispieť a ako môžete už teraz každý deň napĺňať a realizovať svoje poslanie, aj keď teraz iba začínate. 
REFERENCIE
Workshop bol úplne perfektný. Na začiatku semináru som nevedele úplne s určitosťou povedať, aké sú moje talenty, len som tušila. Po workshope viem presne povedať, kde sú tie moje najsilnejšie talenty, kde je moje flow a viem presne, čo musím urobiť v pondelok a aký presne krok musím urobiť.
Eva zo Žiliny
Vďaka dnešnému semináru som si uvedomila viac svojich talentov, čo bol môj zámer. Takisto aj, ako ich rozprúdiť a začať používať. Viem už teraz konkrétne kroky, ktoré mám spraviť, aby som ich aj používala a tiež som spoznala veľa zaujímavých žien.
Gabriela
Dnešný deň sa mi veľmi páčil, pretože sme si písali a pomenovali mnohé veci. Vytiahli sme zo seba to, čo v nás bolo, je a driemalo to. Teraz to treba uchopiť a niečo s tým urobiť. Pokúsim sa. Páčil sa mi spôsob, forma, štruktúra seminára a budem sa tešiť na niektorý ďalší. Páčilo sa mi, ako boli jednoducho a zrozumiteľne pomenované a vysvetlené aj zložité veci, super.
Lenka
Užila som si meditáciu aj s novým zážitkom v nej. Uvedomila som si, aké dôležité je vymedziť si čas pre seba – vedieť vypnúť, aby mohli prísť odpovede na to, čo túžim zistiť. Dovoliť si pochybyť a poďakovať za takúto skúšku. Vedieť, prečo idem robiť to, čo idem robiť. Mala som nové AHA momenty, za ktoré som vďačná!
Dostala som zmysluplný návod, ako postupovať pri hľadaní a identifikovaní talentov. Ďalej spätnú väzbu od spoluúčastníkov. Pre mňa je dôležitý zmysel a hĺbka a to som dnes prostredníctvom seminára dostala. Otvorila som nové dvere resp. nové možnosti, kde môžem uplatniť svoje talenty. Dozvedela som sa, že všetko je proces.
Katarína
Katku som videla naživo 1.krát. A musím povedať, že je úžasná. Aj keď sme tu sedeli celý deň, som plná energie, išla by som bežať maratón. Nepodarilo sa mi síce objaviť všetky talenty, ale veľmi sa mi páčili meditácie. Chvíľu som mala pocit, že som mimo svoje telo. Bolo to úžasné.

Denisa
O KATARÍNE ZACHAROVEJ
Katarína Zacharová pomáha ľuďom v transformácii a naplnení potenciálu ženám aj mužom ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka. 

Je autorkou štyroch kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2017. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom ďalšia tlačené kniha Končím so strachom. Na konci roku 2017 vydala 4 knihu a to audioknihu s názvom Vnútorná sila. 

Šesť rokov žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, kedy založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu.

Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov. Zostavila a vytvorila vlastné transformačné programy ako Úspech v praxi, Objavte svoje skryté talenty a potenciálKončím so strachom v praxi a špeciálne programy pre ženy Be Real – Ži naplno. 
KATARÍNA ZACHAROVÁ
VSTUPENKA DO PROGRAMU zahŕňa
 • doživotný prístup k 8 online videotréningom z programu
 • pracovný zošit v tlačenom alebo PDF formáte k celému videoprogramu 
 • ebook a audiokniha Ako dostať od života, čo chceme od Kataríny Zacharovej 
 • meditácie a energetické procesy na audionahrávkach
 • prístup do súkromnej skupiny na FB pre absolventov Be Real Academy, ktorú bude viesť Katarína Zacharová 
 • ​Bonusový videotréning Numerológie
cena programu: 78€
Navyše získate BONUSOVÝ VIDEOTRÉNING
Videotréning numerológie, ktorý vám umožní lepšie pochopiť skryté talenty, schopnosti a poslanie, ktoré sú zakódované vo vašom dátume narodenia, aby ste lepšie porozumeli sebe samým. 
 Výpočet vášho životného čísla, ktoré vám napovie o tom, kam smerujete a čo máte naplniť. 
 Výpočet vášho psychického čísla vám pomôže pochopiť, ako sa dostate tam, kam máte smerovať v živote a aké talenty, schopnosti alebo potenciál môžete použiť na dosiahnutie vášho cieľa a naplnenie životnej cesty. 
Iba teraz môžete ebook & audioknihu Ako dostať od života, čo chceme získať úplne zdarma, ak si TERAZ zakúpite online program Objavte svoje skryté talenty a potenciál iba za zvýhodnenú cenu programu 78.00€.