MOJA CESTA
ku slobode, sebahodnote, ženskej sile a realizácii poslania 
Ak ma nepoznanáte, moje meno je Katarína Zacharová. Som zakladateľka organizácie RealWoman, spisovateľka a autorka 2 tlačených kníh a 2 audiokníh, ďakej koučujem, trénujem a prevádzam ľudí ich vnútornou transformáciou.
Bilancujem svojich posledných 10 rokov a prvýkrát som otvorene zdieľala všetky svoje lekcie, poznania, rozhodnutia a cestu svojej vnútornej transformácie, ktoré mi pomohli stať sa ženou, ktorou som vždy túžila byť a aj prekonať prekážky, obmedzenia a strachy, aby som naplno realizovala svoje ciele a uplatnila svoj potenciál a talenty na napĺňanie svojho poslania. 
Pridajte sa ku mne :)
... ak hľadáte smerovanie a cítite, že je vo vás oveľa viac talentov, energie, potenciálu, lásky, sily, odvahy, ako teraz používate, ale neviete ešte ako ich naplno aktivovať a žiť. Alebo sa len chcete inšpirovať, ako nájsť cestu sama k sebe a zodpovedať si dôležité otázky.
Pozývam vás pozrieť si ...
ZÁZNAM z môjho webináru z dňa 18.1.2020
 WEBINÁR naživo v sobotu 18.1.2020 o 18:00 hod.
Bolo to veľmi osobnéMôžete k webináru položiť vaše otázkyA predstavím vám navyše aj ďalšie ženy, ktoré taktiež prešli svojou vnútornou transformáciou.
PRÍSTUP K WEBINÁRU
ÁNO, potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely prístupu k vysielaniu webináru, jeho záznamu a k súvisiacej emailovej komunikácii. 
O KATARÍNE ZACHAROVEJ
Už viac ako 10 rokov podporujem, vzdelávam a vediem ľudí v ich osobnej transformácii, aby naplno používali svoj ľudský potenciál a našli svoj zmysel. Uskutočňujem to ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka. Mojou úprimnou túžbou bolo vždy použiť svoje schopnosti a život na pomoc iným a byť tak pozitívnym prínosom pre spoločnosť a svet.
V roku 2009 som založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou pomôcť ženám v aktivácii ich skutočného potenciálu, aby naplnili svoje poslanie a pozitívne vplývali na na svet okolo nich. Začala som v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde som 6 rokov žila, a potom som organizáciu budovala priamo na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov sme na Slovensku zrealizovali viacero konferencií RealWoman Fórum a vybudovali sme RealWoman komunitu. 
Keďže som vždy túžila pomôcť v reálnej pozitívnej zmene v živote ľudí, začala som sa viac sústrediť na vzdelávanie a transformáciu. Od roku 2011 vediem vlastné semináre a neskôr aj v spolupráci s domácimi či zahraničnými autormi a učiteľmi. V roku 2013 som sa stala ako prvá Slovenska členkou Európskej asociácie transformačných lídrov ATL EUROPE. V roku 2014 som začala zostavovať a viesť vlastné transformačné programy a procesy pre ženy, ktoré dnes nazývam BECOMING REALWOMAN. Taktiež som popritom prirodzene začala koučovať individuálne aj v skupinách. V roku 2018 založila online vzdelávaciu akadémiu Be Real Academy, pre sebarozvoj, transformáciu a rast žien aj mužov. 
Doteraz som autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja a transformácie, ktoré som sama vydala v období od roku 2010 až do roku 2018. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú som napísala ešte počas života v Malajzii. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne
Momentálne pripravujem uvedenie programu Becoming RealWoman v angličtine pre ženy z celého sveta a svojy prvú knihu v angličtine How to get, what you desire
kontaktný email: katarina.zachar.info@gmail.com
telefónne číslo: 00421 948 180 003
web: www.katarinazachar.sk